Boğa Burç Yorumları 20 Haziran 2022

Boğa burcunun 20 Haziran 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 20 Haziran 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 20 Haziran 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 20 Haziran 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 20 Haziran 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 20 Haziran 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

20 Haziran 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

O seksi kızla sohbet etmek için en iyi zaman değil. Düşünceleriniz biraz karışık ve bazıları bunu gerçekten sevse de birçoğunun kafası karışacak ve ortadan kaybolacak. Bir veya iki gün verin, sonra tekrar deneyin.


20 Haziran 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün herhangi bir makineyle çalışmaktan kaçının – iyi, eski moda insan gücüne bağlı kalın.


20 Haziran 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, Balık burcunun rüya gibi Neptün’e yaklaştığı bugün arkadaşlarınıza ve sosyal medya takipçilerinize ilham verme şansına sahip olacaksınız. Topluluğunuzda liderliği üstlenirken bu enerjiyi zarafeti kucaklamak için kullanın ve çevrimiçi romantik bir fotoğrafınızı yayınlamaktan korkmayın. Öğleden sonra Luna, Plüton ve Venüs ile bağlantı kurduğunda, içinizde ve etrafınızda var olan yaşam gücüyle bağlantıda hissetmenize yardımcı olacak iyi hisler akmaya devam edecek. Diğer tarafla bağlantı kurmak için onun enerjisini kullanın, çünkü tezahür etme yeteneğiniz de önemli bir artış görecektir.


20 Haziran 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Geri verme ve topluluğunuzda daha fazla bulunma arzunuz çok şey anlatıyor Boğa. Ayın Neptün ile kavuşumunun yanı sıra, Luna, sabit bölgenizde parıldarken, gezegen hükümdarınız Venüs ile uyum içinde olacaktır. Bunu söyledikten sonra, sadece akranlarınız, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız üzerinde bir izlenim bırakmıyorsunuz, aynı zamanda rol üzerindeyken de bakıyorsunuz. En iyi kısım? Merkür ayrıca sezginizi yükselten ve farkındalığınızı genişleten şanslı Jüpiter’e seksen yapacak. Sesini kullanmaktan ve doğruyu söylemekten korkma.


20 Haziran 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Jüpiter bugün Koç burcunda, Merkür İkizler burcundayken, mali durumunuzla ilgili iç monoloğunuzun nasıl spiralleştiğini izleyin. Boğa, rahatlık arayan bir işaret olarak, her şeyden önce finansal istikrarı arzularsınız. Ancak altmışlık potansiyel olarak bilinçaltı algınız ve iç sesiniz üzerinde genişliyor, bu da para meseleleriniz hakkında nasıl hissettiğinize bağlı olarak her iki yöne de gidebilir. Kendinizi kararlı hissediyorsanız, iç monologunuz durdurulamaz bir iyimserlik gücü olacaktır. Ancak, finansal olarak yetersiz hissediyorsanız, iç monologunuz korkularınızı güçlendirebilir. Her iki şekilde de mali durumunuz hakkında bir umut duygusu sürdürmeye çalışın!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.