Boğa Burç Yorumları 1 Temmuz 2022

Boğa burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 1 Temmuz 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 1 Temmuz 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün mümkün olan en iyi şekilde eğlenmek için, sizinle aynı fikirde olan arkadaşlar bulun – ister arkadaş, iş arkadaşı veya sadece daha iyi tanımak istediğiniz (sosyal veya hatta romantik olarak) insanlar olsun.


1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün büyük grup durumlarından kaçınılmalıdır – havada çatışma var.


1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinden şüphe etmek veya aşırı pragmatik bir eğilim, Mars ve Plüton gökyüzünde karşı karşıya gelirken, sevgili boğa, bugün evrendeki fırsatları veya nimetleri kaçırmanıza neden olabilir. Aslan ayı ve parıldayan Jüpiter arasındaki tatlı ittifak sayesinde bu görev daha kolay hale gelen iyimser yönünüzü benimseyerek bu dengesiz titreşimlerle savaşın. Luna’nın Venüs’e bir öpücük üflediği öğleden sonra, duyularınızı şımartırken minnettarlığınızdan yararlanmak için biraz zaman ayırın. Bu titreşimler aynı zamanda alışveriş ve kişisel bakım için de idealdir, bu nedenle bazı TLC için geciktiğinize karar verirseniz geri adım atmayın.


1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, bugün oldukça aksiyonlu ve yapmaktan hoşlandığınız şeylerle dolu olabilir. Oluşmakta olan gezegensel konfigürasyon, güne bir karnaval havası veriyor. Siz ve eşiniz dünyayı fethetmek için yola çıkmadan önce, kimseyi dahil etmeyi unutmadığınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Hem kendinizle dolu hem de biraz fazla heyecanlı olabilirsiniz. Başkalarına da eğlenmeleri için bir şans verin.


1 Temmuz 2022 Cuma Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aciliyet duygunuz kariyer yolunuzda nasıl sonuç veriyor, Boğa? Profesyonel yörüngenizin bir sonraki aşaması konusunda aşırı temkinli olmak, Koç karelerindeki Mars ve Oğlak burcundaki geri giden Plüton olarak ustalaşması zor bir şeydir. Şu anda, Pluto retrosu, profesyonel gelişiminizi artıran deneyimlerinizin arkasındaki gerçeği aydınlatıyor ve olmak istediğiniz yere ulaşmak için bazı değişiklikler yapmanız gerekebileceği sonucunu çıkarıyor. Ancak, aceleci davranmamak veya fırsatları kaçırmamak için kariyerinizde bu tür değişiklikleri yapmanın zamanlamasını iyi düşünmelisiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.