Balık Burç Yorumları 28 Haziran 2022

Balık burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Balık burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü neler bekliyor? Balık burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 28 Haziran 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Onlarla ilgilenmen için sana ne kadar dırdır ederlerse etsinler, kendi ihtiyaçlarınızı o gün için bir kenara koyun. Başka birinin sana daha çok ihtiyacı var ve bittiğinde doğru şeyi yaptığını anlayacaksın.


28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Aniden, kafa karıştırıcı tesadüfler mantıklı geliyor – artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.


28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bugün Ay Yengeç burcuna ve beşinci güneş evinize girerken kendi küçük dünyanızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Evren sizi egonuzu ve benlik duygunuzu beslerken biraz eğlenmeye davet ettiğinden, bu titreşimler sizi ilgi odağı olmaya teşvik edecek. Venüs ve Jüpiter gökyüzünde hizalanırken iyi hisler akmaya devam edecek ve sezgilerinize ve duygularınıza istikrar getirecek. Ne yazık ki, bu akşam Yengeç yeni ayı gezegen hükümdarınız Neptün ile sert bir kare oluşturduğunda, bu akşam biraz kopuk veya tükenmiş hissetmeye başlayabilirsiniz.


28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bu yaratıcı dalgayı sür, Balık! Yengeç burcundaki yeni ay sırasında işinizi kendi tarzınız haline getirmek için yeni fikirler veya yöntemler mümkündür. Adınızı neyin çağırdığını görmek için kalbinizi dinleyin. İşinizin akışı hakkında sezgisel kararlar vermek harika bir şeye yol açabilir! Ayrıca, Neptün artık burcunuzda geri harekette olduğundan, profesyonel kendini ifade etme biçiminize adım atmanın daha kolay olduğunu görebilirsiniz. Şu andan yıl sonuna kadar, Neptün retrosu, işinizde temsil edilebilecek en özgün ama profesyonel benliğinizi ortaya çıkaracak!


28 Haziran 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şeyin bir zamanı ve yeri var ve bu aşk zamanı tatlı Balık. Bu, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizi ateşleyeceğinden, bugünün Yengeç burcundaki yeni ayı düşünüldüğünde özellikle doğrudur. Üstüne üstlük, dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki hisleriniz arasında dolaşırken, Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleriniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile uyumlu hale gelecek. Bunun anlamı şudur: Sevdiklerinizin bu bağlantıyı onaylayıp onaylamayacağını veya kutsal alanınızda titreyip titremeyeceğini merak ediyorsanız, cennetten gelen tatlı bir muamele içindesiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.