Aslan Haftalık Burç Yorumları (20 Haziran – 26 Haziran Haftası)

Aslan burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 20 Haziran – 26 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 20 Haziran – 26 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çarşamba, Perşembe veya Cuma günü bir randevunuz var. En azından çok olası, ancak Pazartesi ve Salı günleri düşünebileceğiniz tek şey, bunun size herhangi bir maliyeti olmayacağından nasıl emin olacağınızdır. Bu elbette tarihle ilgili en önemli şey değil, ancak para meseleleri yıldızlarda. Gerçekten çok basit. Zaten sahip olduğunuz bir şeyi giyin. Ucuz ve sevimli bir şeyler yapın. Ve eğer bunu kimin ödemek istediğini biliyorsan, tatlı tatlı gülümse ve kabul et. Büyük ihtimalle tarih döndüğünde, para aklındaki son şey olacak. İyi gidecek.


Aslan Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Çok fazla enerjin ve karizman var, Leo. Şimdi bunu kendi lehinize kullanma zamanı! Bu hafta hemen hemen herkesi büyüleyebilirsiniz, bu yüzden bu gücü akıllıca kullanın. Ancak Salı veya Çarşamba günleri herhangi bir çizgiyi aşmamaya dikkat edin; aksi takdirde sıcak suya düşebilirsiniz. Eylemlerinizin veya sözlerinizin başkalarını nasıl etkileyebileceğinin daha fazla farkında olmaya yardımcı olmak için dikkatli olun.

İnsanlar çekiciliğinize çekileceğinden, Perşembe gününden itibaren işler daha iyi görünüyor. Normalden daha fazla olumlu ilgi göreceksiniz. Cesur ve cüretkar kişiliğiniz herkesi büyülenmiş gibi hissedebilir, ancak bunun kafanıza girmesine izin vermeyin. Bunun yerine, kendinizi her zamankinden daha çekici ve çekici hale getirmeye odaklanın!

Haftanın sonu, yeni biriyle – belki de genellikle sizinle ilgilenmeyen biriyle – bağlantı kurma fırsatı sunar. Bu bir sürpriz olabilir, ancak şaşırtıcı bir şeyin ortaya çıkma potansiyelinden şüphe etmeyin. Haydi git ve ona bir şans ver. Bu kişi sizi şaşırtabilir. Kendinizi kaptırırsanız, eşinizi romantik ve biraz sıra dışı bir şeyle şaşırtın. Merak etme; yıldızlar yaratıcılıktan yoksun kalmamaya özen gösteriyor. Planladığınız her şey iyi karşılanacak ve açık kollarla karşılanacaktır.


Aslan Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Leo, bu haftaki transitler kariyer yollarına farklı bir bakış açısı getirebilir.

19 Haziran Pazar günü Venüs Boğa burcunda Neptün Balık burcunda altmışlık açı yaptığında, güç dinamiklerinizin, kontrol duygunuzun, paylaşılan kaynaklarınızın ve borçlarınızın kariyerinizi nasıl etkilediğini düşünün. Neptün sizi yanlış yola yönlendirmez. Varlıklarınız, kaynaklarınız, borçlarınız veya dinamikleriniz üzerinde herhangi bir ayarlama yapmanız gerekiyorsa, bunu ertesi gün Balık burcundaki son çeyrek ayda yapın. Luna, algınızı neyin işe yaradığına kaydırabilmeniz için, neyin işe yaramadığına izin vermeniz konusunda sezgisel olarak size rehberlik edebilir. Ardından güneş, 21 Haziran Salı günü daha içe dönük, içe dönük bir astrolojik mevsimi başlatan Yengeç burcuna girecek. Kanser mevsimi, ruh halinizin iş yerinizi nasıl etkilediğini ve kariyer yolunuzda neleri besleyebileceğinizi düşünmeye teşvik edebilir. Enerji harekete geçemeyecek kadar pasif geliyorsa, Yengeç mevsimini bir planlama dönemi olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, Boğa burcundaki Venüs, Oğlak burcundaki geri giden Plüton ile üçgen açı yaptığında işte neleri ayarlayabileceğinizi bileceksiniz.


Aslan Burcu 20 Haziran – 26 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ilgi odağı siz olabilirsiniz.

Hafta 19 Haziran Pazar günü, Güneşin İkizler burcunda olması ve arkadaşlık evinizin Oğlak burcundaki Plüton ile çalışma ve rutin eviniz ile 150’lik açı yapmasıyla başlıyor. Birkaç arkadaşınız sizinle yeniden bağlantı kurmak için size ulaşıyor olabilir. Ancak programınız, en azından kısa sürede, ayrılması zor olan iş ve yükümlülüklerle dolu. Arkadaşlarınızı ve topluluğunuzu hayatınıza tekrar davet etme zamanının geldiğini biliyorsunuz. Eskiden partinin hayatı olarak bilinirdin, Leo ve tekrar öyle olma zamanı.

20 Haziran Pazartesi günü, Merkür İkizler’de ve topluluk eviniz Jüpiter’i Koç’ta ve maneviyat eviniz ile altmışlık açı yaptığında, enerji yumuşar. Bugün bir odaya girdiğinizde heyecan verici bir karşılama alabilirsiniz. Bu, eski bir mekân veya meditasyon, yoga, tai chi veya ruhsal yaşamınızı destekleyen başka bir aktivite sınıfı olabilir. Bir kitap okumak veya günlüğünüze yetişmek için sevdiğiniz bir kafede en sevdiğiniz koltuğa geri dönebilirsiniz. Bugün, mahallenizin bazı yönleriyle yeniden bağlantı kurabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.