Aslan Burç Yorumları 28 Haziran 2022

Aslan burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Aslan burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü neler bekliyor? Aslan burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 28 Haziran 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Gün sizin için daha tatlı olamazdı ve biraz romantik bir ara için havasındaysanız, dileğiniz büyük olasılıkla yerine getirilecektir. Piyasadaysanız, birkaç rakamın yolunuza çıkmasını bekleyin.


28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Hayatı pantolonunuzun koltuğunda yaşamak bugün çok çekici – spontane olun!


28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün Ay Yengeç burcuna ve güneş on ikinci evinize giriyor ve sizi alçakgönüllü ve düşünceli bir tepe boşluğuna yerleştiriyor. Bu titreşimler, evren sizi ilgi odağından uzaklaşmaya ve içeri girmeye iterken, sessiz ve gizemli yanınıza yaslanmak için mükemmeldir. Bu arada, Venüs ve Jüpiter arasında tatlı bir açı, hayatınıza şans ve sevgi getirecek, ancak bağlantıları zorlamak istemeyeceksiniz. Bu akşam yeni ay ortaya çıktığında hava sihirle kalınlaşacak ve önümüzdeki altı ay boyunca nasıl gelişmek istediğinize dair niyetler belirlemek için mükemmel bir zaman olacak.


28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İçinizdeki besleyiciye nasıl dokunabilirsiniz, Leo? Yengeç burcundaki yeni ay altında bakım yetenekleriniz, sezgileriniz ve kırılganlığınız ile temasa geçin. Bu gizli yetenekler ve hediyeler, önümüzdeki altı ay boyunca mesleğinize uyum sağlamanıza yardımcı olabilir. Ay yeni bir ay döngüsünü açarken, Neptün de Balık burcunda geri harekette olacak. Neptün gerilemesi sırasında ortak varlıklarınız, yatırımlarınız ve borçlarınızdaki süpürgelik sorumlulukları gün yüzüne çıkacak. Neptün gerilemesi sırasında bir kurban kompleksinden kurtulun, böylece mali durumunuz üzerinde daha fazla güç ve kontrol sahibi olabilirsiniz.


28 Haziran 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İçine giriyorsun ve mevcut koşullarla barışıyorsun, Leo. Bu, özellikle birini tanıma ya da eski bir düşünce tarzını bırakma sürecinde olanlarınız için geçerlidir. Örneğin, duygusal Yengeç’te güneş (göksel yöneticiniz) ve ayın güçlerini birleştirmesine ve bilinçsiz on ikinci kapanış evinize, rüyalara ve perde arkasındaki her şeye ek olarak, Venüs, geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile uyum içinde olacaktır. macera, manevi bilgelik ve bilinmeyen bölge. Yani, ister modası geçmiş bir düşünce tarzı, ister gelecek için yeni bir vizyon olsun, kaderinizi çağırıyorsunuz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.