Akrep Burç Yorumları 29 Haziran 2022

Akrep burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 29 Haziran 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 29 Haziran 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Daha fazlasını öğrenmek istedin ve şimdi tam zamanı. Şu anda, cana yakın açık fikirlilik ve tam teşekküllü merak arasında tam doğru dengeye sahipsiniz. Hemen hemen her şeyi anlayabilirsiniz.


29 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Daha az geleneksel insanlarla daha fazla zaman geçirin ve kendinize bazı sürprizler yapın.


29 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Yengeç güneşi ruhsal Jüpiter ile kesişirken, evren sizden bugün biraz karmik çalışma yapmanızı isteyecek. Evren gücünüzü ve ruhunuzu test etmenin yollarını ararken, bu kozmik iklim yolunuza birkaç zorluk çıkarabilir. Nezaket ve şefkatle liderlik edin ve bu bozuk titreşimlerden yara almadan kurtulmalısınız. Luna, devrim niteliğindeki Uranüs ile destekleyici bir bağlantı paylaştığında, aşk hayatınıza ilginç gelişmeler getiren bu akşam enerji aydınlanacak. Kalp meseleleri söz konusu olduğunda, ilk başta korkutucu gelse bile, birkaç risk almaktan korkmayın.


29 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün profesyonel taahhütlerinizle beklenmeyeni bekleyin, Akrep! Ay Yengeç burcundaki Uranüs’ü Boğa’da altmışlık açıyla döndürürken, bir yükümlülük veya ortaklığın beklenmedik bir yöne gittiğini görebilirsiniz. Siz ve iş ortaklarınız konfor alanınızdan koparılmış olsanız da, bu olağanüstü bir şeye yol açabilir! Taahhütleriniz, profesyonel gelişiminizi besleyen biriyle veya bir şey üzerinde çalışabileceğiniz için bir öğretim anı olarak hizmet edebilir. İş için seyahat ediyorsanız, beklenmedik bir yerde olabilirsiniz! Altmışlık açılırken açık fikirli olun.


29 Haziran 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İster inanın ister inanmayın, her şey lehinize çalışıyor Akrep. Bunu ilk elden görmeye başlıyorsunuz, bu yüzden sahip olduğunuz ivmeyi kaybetmeyin. Ancak bu arada, macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla Ay duygusal Yengeç’te sona ermeden önce, Luna uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve önemli diğer eviniz aracılığıyla isyankar Uranüs ile uyumlu hale gelecek. Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı, önemli bir kişi, tamamen dünyanın olmasa da, size tamamen yeni bir yönünü gösteriyor. Her gün yeni bir şey öğreniyorsun, bu yüzden zihnini ve kalbini açık tut.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.