Akrep Burç Yorumları 28 Haziran 2022

Akrep burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 28 Haziran 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 28 Haziran 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Hayat neden bazen bu kadar yorucu olmak zorunda? Küçük engeller tüm gün boyunca ortaya çıkıyor gibi görünüyor, ancak bunu bir egzersiz olarak görürseniz, gece çökmeden önce çok sayıda iyi kardiyo alabilirsiniz.


28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün çok hızlı alışacaksınız – beyniniz her zamankinden daha keskin.


28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Ay Yengeç burcuna ve haritanızın ruhsal sektörüne girerken, kalbiniz bugün merak ve kaprislerle dolu olacak. Bu titreşimler, minnettarlığınızdan yararlanmak ve sizi çevreleyen sihir ve güzelliği takdir etmek için mükemmeldir, ancak perdenin ötesinden gelen işaretler için gözlerinizi dört açmalısınız. Zihniniz hayal kurmak için nedenler bulsa da, Venüs ve Jüpiter arasında faydalı bir bağlantı, bu fantezileri gerçekleştirme adına yaptığınız her türlü çabaya büyük ödüller getirecektir. Yeni ay bu akşam tezahür ediyor ve sizin için yılın ruhsal açıdan en önemli gecelerinden birini işaret ediyor.


28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyer yolunuza bakma zamanı, Terazi, şimdi Yengeç burcundaki yeni ay duygusal olarak hareketli bir döngüye başlıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, profesyonel mirasınızı beslemelisiniz. Arzu ettiğiniz itibara uyum sağlamak ve başarınıza inanmak, kariyerinizde liderliği ele geçirmek için duygusal olarak yatırım yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu profesyonel ay döngüsü ortaya çıkarken, Neptün de Balık burcunda geri harekette bulunur. Şu andan yıl sonuna kadar Neptün retrosu, işinizin arkasındaki gerçeklere ışık tutuyor. İş yerinde sınır eksikliği ve kaçış eğilimleri ortaya çıkacak!


28 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Akrep, ya özel biriyle yurtdışına seyahat etme ya da aşk hayatında yepyeni bir şey keşfetme fırsatına sahipsin. Bu, genişleme, macera, yüksek öğrenim ve bilinmeyen bölgelerden oluşan egzotik dokuzuncu evinizi sarsacağından, bugünün Yengeç burcundaki yeni ayı düşünüldüğünde özellikle doğrudur. Ancak bu, özellikle Uranüs’ün ilişki sektörünüzü sarsmasıyla birlikte, süreçte konfor alanınızın dışına çıkmanızı gerektirecektir. Bunu söyledikten sonra, kendinizi belirli bir sonuca bağlamayın çünkü ruh eşiniz her zaman normal tipinize benzemeyecektir. Bu da o anlardan biri olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.