Akrep Burç Yorumları 26 Haziran 2022

Akrep burcunun 26 Haziran 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 26 Haziran 2022 Pazar günü neler bekliyor? Akrep burcunun 26 Haziran 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 26 Haziran 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 26 Haziran 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 26 Haziran 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

26 Haziran 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Herhangi bir büyük karar vermeden önce 10’a kadar sayın. Veya — daha da iyisi — güvendiğiniz birini arayın, böylece devasa bir adım atmadan önce her şeyi konuşabilirsiniz. Derin bir konuşma her şeyi tamamen değiştirebilir.


26 Haziran 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Olayları gerçekte oldukları gibi görme yeteneği bugün çok değerli olacak.


26 Haziran 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, hedeflerinize ne kadar çok koyarsanız, bu sabah ikizler ayı uğurlu Jüpiter’i öperken o kadar yüksek ödüller alacaksınız. Bu kozmik iklim, kollarınızı sıvayıp çalışmaya hazır olduğunuz sürece, gelişme ve hedeflerinizi gerçekleştirme yeteneğinizi güçlendirecektir. Ayrıca, alanınızı, size garip bir tatmin duygusu ve duygusal salıverme sağlayabilecek, istenmeyen eşyalardan arındırmanın değerini de bulabilirsiniz. Luna değişmeli Merkür’e uyum sağladığında, gün bitmeden en yakın arkadaşlarınızla sohbet etmek için biraz zaman ayırın.


26 Haziran 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Siz ve tatlınız arasında konuşmalar akıyor ve bu konuda oldukça baharatlılar. – nasıl istersen, Akrep. Bu, özellikle seks, birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Ay’ın İkizler’deki baştan çıkarıcı Venüs’e yakınlığı düşünüldüğünde geçerlidir. Bildiğiniz gibi, yoğunlukla dolu bu ev aynı zamanda sizin hükümdarlık eviniz olur, bu da gezegenler haritanızın bu alanını ateşlediğinde oldukça rahat olduğunuz anlamına gelir. Yine de, biraz tabu ve psişik bağlantı ile hala dönüştürücü bir zaman ve kimi kandırıyoruz? Hepsi için buradasın.


26 Haziran 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İkizler burcundaki çevik ay nedeniyle, güç ve kontrol fikri aklınızdan geçiyor olabilir. Mesleki alanınızda bu tür enerjileri nasıl elde edebileceğinizi düşünürken, kariyerinizden ve finansal yollarınızdan sorumlu olduğunuzu hissetmeniz gereken araçları düşünmek isteyebilirsiniz. Akrep, sahip olduğunuz güçten zihinsel olarak emin olduğunuzda, işinizde fiziksel değişiklikler yaparak bunu genişletmek için ayın Koç’taki Jüpiter’e altmışlık açısını kullanın. İşiniz boyunca yolunuzu şekillendirmek için bu enerjiyi kullanın!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.