Akrep Burç Yorumları 23 Haziran 2022

Akrep burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 23 Haziran 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 23 Haziran 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Haziran 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir arkadaşınıza yardım etmekle kendinize yardım etmek arasında bir seçim yapmak söz konusuysa, bu sefer arkadaşınızla gidin. Sürekli bir şeye dönüşüyorsa, bu kişiye kendi kendine yeterliliğin değerini öğretmeniz gerekebilir.


23 Haziran 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kontrolü bırakmanın nasıl bir his olduğunu keşfedin. Bazı anlık sonuçlar göreceksiniz.


23 Haziran 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Boğa burcunun aşkı yöneten bölümünü aydınlatırken, çevreniz bugün romantizmle canlı hissedecek. İster bekar, ister kırık kalpli veya bir ilişki içinde olun, evren sizi çevrenizdeki dünyada derinlik ve uyum bulmaya iterken, bu titreşimlerin tümü güzelliğe eğilmekle ilgilidir. Luna güneşe bir öpücük üflediğinde, haritanızın ruhsal sektörünü harekete geçirdiğinde, sabah ortasına kadar bir ruh eşi enerjisi tezahür edecek. Bu titreşimler, özel birinin sevgisini kazanmayı umuyorsanız özellikle faydalı olabilir, bu yüzden flört ettiğinizden emin olun!


23 Haziran 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

En son ne zaman sen ve sevgilin romantik bir kaçamak yaptın ya da en azından dolaşmak ve keşfetmek için biraz zaman ayırdın, Akrep? Güneşin dokuzuncu genişleme evinize enerji vermesine ve canlanmasına ek olarak, taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla Boğa burcundaki ay ile uyum içinde olacaktır. Şu anda Bay veya Bayan Doğru’yu arıyorsanız, bu, sizden uzakta olan veya belki de farklı bir geçmişe sahip biriyle bağlantı kurma fırsatını önerebilir. Anahtar, açık fikirli olmaktır.


23 Haziran 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Koç istasyonlarındaki ay elbette geçersiz olduğu için bu sabah rahat olun. Akrep, enerjinizin tükendiğini hissedebilirsiniz, bu yüzden yardım edebilecekseniz kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışın. Elbette bir boşluk sırasında çok uzağa gidemeyebilirsiniz! Daha sonra ay bu durumu terk edecek ve karşı burcunuz olan Boğa burcuna girecek. İstikrarlı Boğa burcundayken, ay enerjisi sizi profesyonel taahhütlerinizi dengelemeye davet ediyor. Yükümlülüklerinizden istikrarlı bir şekilde uzaklaşırken, iş ilişkilerinize son derece sadık hissedeceksiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.