Akrep Burç Yorumları 21 Haziran 2022

Akrep burcunun 21 Haziran 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 21 Haziran 2022 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunun 21 Haziran 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 21 Haziran 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 21 Haziran 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 21 Haziran 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

21 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sinir bozucu insanlar sizi sinirlendirdi – ama dikkatli olun, aşırı tepki vermeyin. Öfke senin için çekici bir görünüm değil ve kimin izlediğini asla bilemezsin.


21 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Şimdi planlama veya hazırlık için çaba göstermenin zamanı değil. Bunun yerine hızlı hareket edin.


21 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş Yengeç’e ve haritanızın maneviyatı yöneten sektörüne girerken, dünyanın sihir, eşzamanlılıklar ve daha büyük, tatlı Akrep’in bir parçası olduğunuz hissi ile canlanmasına hazır olun. Evrenle konuşun ve önümüzdeki otuz gün boyunca size geri dönecektir, bu yüzden sunağınızın tozunu aldığınızdan, sık sık meditasyon yaptığınızdan ve biraz mistisizm kucakladığınızdan emin olun. Bu arada ay, ateşli Koç burcundan geçerek günlük yaşamınızda organize olmanız için size ilham veriyor. Bu enerjiyi, alanınızı temizlemek için motivasyon olarak kullanın, çünkü ortalığı toplamak güçlü bir tatmin duygusu getirecektir.


21 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün Balık burcundaki son dördün ay, kalbinizin arzularından romantik özlemlerinize kadar her şeyi çevreleyen duygusal temaları serbest bırakma ve teslim etme fırsatını ortaya çıkaracak, ancak dahası var. Ay’ın Koç’a girmesine ve günlük ritüellerin yoğun altıncı evine ek olarak, güneş kız kardeşiniz Yengeç burcunda ilk çıkışını yapacak ve bu arada dokuzuncu genişleme, fırsat ve bilinmeyen bölge evinize enerji verecek. Aşk adına bir inanç sıçraması yapmaya hazır mısın Akrep? Ne de olsa Lady Venüs, modern hükümdarınız Pluto ile uyum içinde, bu yüzden baharatlı pow wow ve romantik yoğunluk neredeyse kaçınılmaz.


21 Haziran 2022 Salı Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kendine bakılacağını hissettiğin yere git Akrep! Artık güneş Yengeç burcunda ve burcunuzla üçgen açıda olduğuna göre, profesyonel yolunuzda ilerlemek için kararlar verirken içgüdülerinizi dinlemelisiniz. Kariyer yolunuzda ilerlemek için gereken becerileri geliştirmenize yardımcı olabilecek önde gelen bir profesyonel akıl hocası ile çalışmaya veya çalışmaya çağrılmış hissedebilirsiniz. Özellikle bir iş gezisine çıkmanız gerekiyorsa veya yeni şehirlerde seçeneklerinizi keşfediyorsanız, seyahat Yengeç sezonu boyunca masada olabilir. Aklını Yeni fikirlere açık tut!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.