Yay Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası)

Yay burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası neler bekliyor? Yay burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Sadece vurulma riski varsa büyük kazanabilirsiniz. Pazartesi günü ne yapacağınızı düşünürken bunu unutmayın. Haftanın büyük bölümünde her zamanki gibi işlerinizi halledin, faturalarınızı ödediğinizden ve işinizle ilgilenildiğinden emin olun, çünkü hafta sonu geldiğinde çılgın bir yolculuk olabilir. Aynı anda her yerde olmak isteyeceksiniz ve arkadaşlarınız nereye giderlerse gitsinler sizi de yanlarına alacaklar. Pazar günü düzleşmeye başladığında, aklınızda çok şey olacak ve ciddi bir arıza süresine hazır olacaksınız.


Yay Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yol önünüzde beliriyor ve büyük ilerleme kaydediyorsunuz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve aile evinizin Oğlak burcundaki Plüton’a ve maliye evinize altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Yay, borcu ortadan kaldırmak için bir harcama planını tartışmak için aileyi bir araya getiriyor olabilirsiniz. Bir borç kartopu başlatabilir ve her ekstra doları öğrenci kredisi borcuna veya kredi kartı bakiyelerine yatırarak çığa dönüşmesine izin verebilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve ilişkiler eviniz, zevk ve romantizm evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapıyor. Yay, sen ve sevgilin son derece iyi vakit geçirebilirsiniz (esas olarak kapalı kapılar ardında gerçekleşen). Bu zamanı birlikte uzun süre beklemiş olabilirsiniz ve şimdi havai fişekler oluyor. Aşkı arıyorsanız, oldukça özel birini bulmak için mükemmel bir gün.


Yay Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

24 Mayıs’ta Mars’ın Koç burcuna geçişi ve haritanızın romantizmi yöneten bölümünü harekete geçirmesiyle birlikte, kalp meseleleri bilincinizde önemli miktarda yer kaplayacak. Şu anda başkalarının dikkatini çekmenin en iyi yolu, yeteneklerinizi, zekanızı ve benzersiz yaşam bakış açınızı sergilemek olacaktır. Bununla birlikte, kendinizi de ortaya koymanız gerekecek, bu nedenle yeni bağlantılar kurmaya gelince arka koltuğa oturmayın. Rastlantısal karşılaşmalar başkalarıyla kendini gösterebilir. Kafede o tatlı kızla bir sohbeti canlandırmak için bu titreşimleri kullanın veya kısmi olduğunuz herhangi bir flört uygulamasında birkaç eşleşme bulmaya çalışın.

Şu anda özel birini gördüyseniz, bu özel zekanızı ve dehanızı sergilemek için bir sohbet başlatmak için mükemmel bir fırsat. Ancak sizi romantizm ve cezbetmek isteyen sorunsuz operatörlere dikkat edin. Buradaki enerji biraz aldatıcı olabilir, çünkü Merkür hala geri harekettedir ve birinin sizi asla meyve vermeyen bir fantezi ile ayaklarınızı yerden kesmesi kolay olacaktır. Neyse ki, güneşinizden Mars’a faydalı bir bağlantı, etrafınızdakilere kendilerini kanıtlama şansı verecek, ancak yalnızca eylemlerle.


Yay Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İş, birkaç dönüş yapmak üzere, Yay!

22 Mayıs Pazar günü Balık burcunda son çeyrek ayın altındaki tüm ev işlerini bitirme zamanı. Güzel Luna özel sorumluluklarınızdan uzaklaşmaya hazır, bu yüzden bu enerjiyi diğer kişisel uğraşlarınıza odaklanmak için işleri tamamlamak için kullanın. Bu ortaya çıktıkça, Merkür gerilemesi İkizler’i Boğa’ya bırakır. Merkür retrosunun ikinci bölümü, işyerindeki günlük operasyonları etkileyerek, aksi halde tutarlı rutininizi ve iş hayatınızı sarsacak. Merkür gerilemesi klasik teknolojik sorunlara ve iletişimsizliğe neden olacaktır. Bu nedenle, çalışmanızı yedekleyin, görevleri tamamlarken dikkatli olun ve ilgili tarihleri ​​takviminize not edin. Neyse ki, Mars birkaç gün sonra Koç burcuna gireceği için Merkür geri gitmesine rağmen işinizin bazı yönleri hakkında tutkulu hissedebilirsiniz. Heyecanlı ve coşkulu Mars, yaratıcı çabalarınızla size yol göstermeye hazır. Bu enerjiyi projeler başlatmak, yaratıcı çalışmalarınızı desteklemek ve hatta hobilerinizden yararlanmak için kullanın. Ancak yeni bir projeye atladıktan sonra anlardan vazgeçmek yerine ivmeyi koruduğunuzdan emin olun. Haftanın sonunda Venüs Boğa burcuna girerek iş rutininizi dengelemenize yardımcı olur.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.