Yay Burç Yorumları 19 Mayıs 2022

Yay burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 19 Mayıs 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu ateşli kıza karşı sabırlı olmalısın – eğer karar vermekte yavaşlarsa, bu aynı zamanda senin doğru kişi olduğuna karar verirlerse sana sadık kalacakları anlamına gelir. Olayların bir süreliğine kaymasına izin verin.


19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İnsanlar kulaktan dolma varsayımlar yapıyorsa endişelenmeyin. Gerçek arkadaşlara değer verin.


19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, Boğa güneşi dönüştürücü Plüton ile bağlantı kurarken, bugün alışkanlıklarınızı daha iyi hale getirme fırsatınız olacak. Bu titreşimler sizi kendiniz için daha sağlam bir temel oluşturmaya itecek, ancak bunu yapmak daha tutarlı yeme, uyku ve egzersiz programları uygulamanızı gerektirebilir. Neyse ki, tarihsel olarak mücadele etmiş olabileceğiniz sorumsuz eğilimlerin yerini yeni bir disiplin anlayışı aldığından, sıkı çalışmanız size finansal ve profesyonel olarak karşılığını vermeye hazır. Ay, Neptün ve Mars ile tatlı açıları paylaştığında, rahatlamak veya bir tutku projesiyle meşgul olmak için geceyi evde geçirmeyi planlayın.


19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yay, buna değersin! Güneş Boğa burcunda Plüton retrosu Oğlak burcunda geri giderken yaptığınız iş için nasıl değer verdiğinizi ve bunun karşılığını alacağınızı değiştirmenin zamanı geldi. Dünyevi üçgen daha fazla güç üstlenmenize izin verebilir, bu da zam istemenize, hizmetlerinizdeki fiyatları değiştirmenize ve hatta daha iyi ücretli bir fırsat aramanıza yardımcı olabilir. Bir inanç sıçraması yapmak, İkizler’de geri giden Merkür ve Koç’ta Jüpiter arasındaki ek altmışlık açıyla desteklenebilir. Yeteneklerinizin ve becerilerinizin mesleki taahhütlerinizde ne kadar değerli olduğunu belirtmek için altmışlığı kullanın.


19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bütün paket sensin, bu yüzden kendini küçümseme, Yay. Bu özellikle, Oğlak burcunda parıldayan ay (birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin göksel yöneticisi) ve istikrar arayan ikinci değer sistemleri eviniz için geçerlidir. Ayrıca, yüksek beklentiler işleri daha da kötüleştirecektir, bu yüzden hemen sonuçlara varmayın. Ay aynı zamanda aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Venüs’le yüzleşecek ve kalbinizin arzuları ile mevcut yatırımlarınız arasında sürtüşme yaratacaktır. Meyve suyu gerçekten sıkmaya değer mi?


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.