Yay Burç Yorumları 16 Mayıs 2022

Yay burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Yay burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şehvet içinde deli gibi tepetaklak düşmeyeli uzun zaman oldu! Dikkat etmek. Bugün olacak. Henüz o kadar iyi tanımadığınız biri, üzerinizde büyük bir etki bırakacak – en iyi yaptığınız şeyi yapmaya hazır olun: deli gibi flört edin!


16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Zor noktalarda konuşun ve şüphecileri kör etmek için parlak gülümsemenizi kullanın.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, bugün ay burcunuza girerken, yönetici gezegeniniz Jüpiter ile destekleyici bir bağlantı kurarken iyi hisler akacak. Ne yazık ki, Luna sabah ortasına kadar iletişimsel Merkür’e sert bir muhalefet oluşturduğunda aşk hayatınız hayal kırıklıklarına yol açabilir. Mümkünse, o özel kişiyle anlaşmazlıklardan kaçının, ancak kendinizi bir çatışmanın içinde bulursanız, sessizlik için birkaç saat ayırmanız en iyisi olabilir. Neyse ki, akşam geldiğinde çok daha yüksek ve kendiniz gibi hissetmeye başlayacaksınız, bu da size ilişkinizde ortaya çıkmış olabilecek tüm yanıkları yatıştırma fırsatı verecek.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sonunda pişman olacağın bir şey söylemeden önce düşün ve satır aralarını mutlaka oku, Yay. Örneğin, Akrep burcundaki dünün ay tutulmasından kaynaklanan duygusal düşüşe ek olarak, Luna, burcunuza girerken taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmaları, uzlaşma ve diğer önemli şeyler aracılığıyla İkizler’de geri giden Merkür ile doğrudan bir muhalefet yapacak. Bunu söyledikten sonra, şu anda saldırmanız ve kırılganlık duyguları yaşamanız daha olasıdır. Çok daha parlak bir notta, ay, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk eviniz aracılığıyla gezegeninizin yöneticisi Jüpiter ile eş zamanlı olarak uyumlu hale gelecek. Otantik ifade biçimleri size sandığınızdan daha fazla fayda sağlayabilir.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün Akrep, Yay burcundaki dolunay tam ay tutulması yoluyla herhangi bir zihinsel gerilimi hafifletmeye çalışın. Ay olayı tam güce ulaştığında, iş gününüz boyunca inanılmaz derecede içe dönük hissedebilirsiniz. Profesyonellik, iş yerindeki güç dinamikleri ve işinizin güvenliği hakkındaki bilinçaltı görüşlerinizi araştırmak için bu ivmeden yararlanın. Yoğun ve sert Luna, çok da gizli olmayan bazı algıları ışığa çağırarak derinlere inebilir. Ancak bu olayı, daha sonra daha olumlu, üretken bir çalışma değerlendirmesi yapmanıza izin verebilecek herhangi bir içsel şüphe veya olumsuz kendi kendine konuşma ile çalışmak için kullanabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.