Yay Burç Yorumları 15 Mayıs 2022

Yay burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Yay burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 15 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 15 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İnsanlarınızın size söylemeye çalıştıklarını dinleyin – konuşmanın bulanıklığı arasında büyük bilgelik külçeleri saklanıyor. Bundan sonra ne yapacağını bulmak uzun sürmemeli. İçgörüleriniz etkileyici.


15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Parlak gülümsemeniz bugün en kullanışlı araç olacak. Nereye gidersen git parlasın.


15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, Akrep ayı bu akşamki dolunay tutulmasına hazırlanırken güneş on ikinci evinizdeki yolculuğuna devam ederken, hava bugün sizin için biraz yorucu olabilir. Duygularınızı en iyi arkadaşınızla veya diğer önemli kişiyle paylaşıp paylaşmama konusunda mücadele edebilirsiniz, ancak bu duyguları şişirmek sizin yararınıza olmayabilir. Psişeniz yaralanmış hissedebilse de, duygusal olarak kırılmaktan kaçının ve sizi en çok seven insanlara kızmamaya çalışın. Kendinizi yalnızlık havasında hissediyorsanız, geri adım atmak için kendinize izin verin, ancak odağınızı şifa ve meditasyona yönlendirmeye çalışın.


15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin istediğini istiyor ama senin iyileşmen bir öncelik, Yay. Örneğin, yarınki tam ay tutulmasına yol açan duygusal birikime ek olarak, Venüs eş zamanlı olarak aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci eviniz aracılığıyla Koç burcundaki yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Bunu söyledikten sonra, aşk hayatınızı çevreleyen geçmişteki bir yarayı, korkuyu ve/veya yükü veya kalbinizin gerçekten arzuladığı bir şeyi tekrar ziyaret edebilirsiniz. Ve kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyle ilgili on ikinci evinizde parıldayan ay ile, yüksek benliğinizin temizlemeye hazır olduğu bir şey var. Bırak ve yeniden başla.


15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sinirlenme, Yay. Boğa burcundaki güneş Kova burcundaki Satürn ile kare açı yaptığından, iş arkadaşlarınızla veya iş hakkında konuşurken başlangıçta gerginlik artacaktır. Siz ve meslektaşlarınız benzer profesyonel hedeflere sahip olmanıza rağmen aynı fikirde olmayabilirsiniz. Topuklarınızı kazmak yerine, diğerinin söyleyeceklerini dinleyerek gerilimi çözmeye çalışın. İş arkadaşlarınızı aktif olarak dinlediğinizde bir uzlaşmaya varabilirsiniz. Sonuç olarak, siz ve iş arkadaşlarınız ortak bir amaç için çalışırken herkesin temel ihtiyaçlarını karşılayan bir plan geliştirebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.