Terazi Haftalık Burç Yorumları (9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası)

Terazi burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı harika. Telefonunuzda fotoğraf depolamak için yeriniz olduğundan emin olun çünkü birçoğunu çekmek isteyeceksiniz. Her an fotoğrafa değer görünüyor. Dünyanız romantizmle damlıyor. Çarşamba ve Perşembe günleri, o anlar ve romantizm bir kenara bırakılır, böylece aklınızı kaybetmeden bir sürü şeyi yapmaya odaklanabilirsiniz (zaten bunun için uğraştığınız şey budur). Cuma ve Cumartesi sinir bozucu ama bir tür çekici bir şekilde, gevşek bir dişin hoş hissi gibi. Hayal kırıklığı ve acı aşkla ilgilidir.


Terazi Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Her zamanki gibi, tamamen tek aşkına odaklanmıştın. Dikkat edilmesi gereken nokta, 10 Mayıs’ta Merkür gerilemesi başladığında, ilişkinizde dengeyi bozan ve akışı bozan, biraz fazla hareket ediyor ve çok fazla dikkatinizi talep ediyor ve ekstra muhtaç hale geliyor olabilirler. Duygusal kurtarmaya gelen parlak zırhlı şövalyeleri olmayı takdir edeceğiniz için, bu mizaç erimesine izin verin. Umutsuz bir romantik olduğunuzu düşünürsek, dolunay sizi eşinize beklenmedik şekillerde yaklaştırır.

Yeni bir romantizm arıyorsanız, önümüzdeki birkaç ay boyunca hayatınızın önemli bir parçası olacak birini bu zamanda bulabilirsiniz. Tek sorun, drama, hayatınıza getirdikleri tüm pozitiflerden daha ağır basıyormuş gibi hissetmeye başlayabileceğinden, sürdürülebilir bir ilişki olmayabilir. Ancak, bunun onlarla bağlantı kurma yoluna girmesine izin vermemelisiniz. Terazi, uzun vadede veya gelecekte sizin için mükemmel bir eşleşme olmasa bile, şu anda biriyle birlikte olmanın eğlenceli olduğunu bilmiyor musunuz?


Terazi Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütlerinizi genişletmek için yeni fırsatlar ufukta, Terazi.

8 Mayıs Pazar günü Aslan burcundaki ilk dördün, profesyonel özlemleriniz ve ağ oluşturma fırsatlarınızla liderliği ele alma zamanının geldiğini hissedebilir. Kendine güvenen ve kendine odaklanan Luna, sizi kalbinizin sesini dinlemeye teşvik eder. Kendinizi canlı hissettiren ve kariyer yolunuz için heyecanlı olan hayallerin peşinden gidin. Size meydan okuyabilecek yaratıcı, kendi kendini yetiştirmiş kişilerle çalışın. Aynı zamanda, profesyonel sürüşünüze hiçbir şey katmayan herkesi veya herhangi bir şeyi ortadan kaldırın. Daha sonra Jüpiter Koç burcuna girecek ve 10 Mayıs Salı günü Merkür geri hareketine başlayacak. Şimdi karşı burcunuzda olan Jüpiter korkusuzca yeni ilişkiler, sözleşmeler ve diğer anlaşmalar aramaya hazır. Bu geçiş sırasında kendinizi bağımsız meslektaşlar, iş ortakları ve müşterilerle çalışırken ve kendinize çekerken bulabilirsiniz. Jüpiter’in faydalı dokunuşu, istediğiniz anlaşmaların peşinden güvenle gitmenize bile yardımcı olabilir. Ancak ilerlemeden önce, İkizler’deki Merkür gerilemesi sizden sonraki adımlarınızı yeniden gözden geçirmenizi isteyecektir. Merkür gerilemesi, sizi alternatif kurslar veya mentorluklar gibi profesyonel olarak gelişmek için başka fırsatlara bakmaya teşvik edebilir. Merkür gerilemesi sırasında iş için seyahat ediyorsanız, güzergahınızı üç kez kontrol edin!


Terazi Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, mali durumunuz üzerinde çalışmak size şans getirebilir.

Hafta, 8 Mayıs Pazar günü Aslan burcundaki ilk dördün bir arkadaşını bir teklifle kapınıza getirmesiyle başlıyor. Terazi, bu arkadaşın birlikte bir proje üzerinde çalışmak istemesi veya yalnız kalmamaları için sizi bir seyahate ikna etmesi oldukça olası. Aynı zamanda, temelde sıradan bir tanıdık olan bir arkadaşlığın şimdi romantik hale geldiği anlamına da gelebilir. Bu kişiyi daha önce gerçekten fark etmemiş olabilirsiniz ve şimdi onları aklınızdan çıkaramıyorsunuz. Günün sonunda, birbirinize mesaj atıyor ve planlar yapıyor olabilirsiniz. Bütün bunların nereye vardığını görmek ilginç olacak.

10 Mayıs Salı günü Merkür, İkizler burcunda ve eğitim eviniz ile geri gidiyor. Üniversitedeki güz döneminiz veya çocuğunuzun eğitimi için evraklarla ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Geçtiklerinden emin olmak için öğrenci kredisi ödemelerini iki kez kontrol edin. Başarılı bir şekilde gönderildiğinden emin olmak için ödev gönderiminizi üç kez kontrol edin. Terazi, bugün üzerinde çalıştığınız eğitimle ilgili evrak işleri ne olursa olsun, muhtemelen bunu iki kez yapmanız gerekeceğini bilin. Fazladan sabırlı olmanız gerekecek ve bu projeyi tamamlamak için ek zamana ihtiyacınız olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.