Terazi Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası)

Terazi burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Hayat, bu hafta başında sizin ve insanlarınızın için oldukça ilginç ve Pazartesi günü gelen ağır haberler, en azından Çarşamba gününe kadar herkesin sincaplar gibi gevezelik etmesini sağlayacak. Konuyu canlı tutun, çünkü sıralamak isteyeceğiniz pek çok açı var. Perşembe ve Cuma günleri işler biraz yavaşlayabilir, bu nedenle projeler umduğunuz gibi ilerlemezse üzülmemeye çalışın. Bu hafta sonu öncülük etmeniz gerekebilir çünkü arkadaşlarınız ve iyi dilekleriniz arasında kafa karışıklığı hüküm sürecek.


Terazi Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, olaylara yeni bir perspektiften bakmanın zamanı geldi.

Hafta, 15 Mayıs Pazar günü, Güneşin Boğa burcunda olması ve kaynaklar evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve macera evinize kare yapmasıyla başlıyor. Terazi, kaynak eksikliği nedeniyle yapmak istediğiniz şeyi yapmaktan alıkonulmuş hissedebilirsiniz. Bu anlatıyı çevirmeniz gerekiyor. Maceraya atılırken kaynaklar ortaya çıkıyor. Bu sürece güvenmekle ilgilidir. Hayallerinizin peşinden gitmek ilk başta kendinizi rahat hissetmeyecek, ancak bunu yaparken sandığınızdan daha güvenli bir güvenlik ağına sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda para evinizi aydınlatacak bir ay tutulması var. Paranıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Hesaplarınızda düzeltebileceğiniz bir hata fark edebilirsiniz. Terazi, size borcu olan birine ulaşabilir ve neredeyse anında geri ödemesini sağlayabilirsiniz. Harekete geçirmek için zaman ayırırsanız, şimdi bir yan işten para kazanma fırsatı var. Finansal fırsatlar iş başında.


Terazi Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Tutulma, grafiğinizin güven sektöründen geçerken, çalışma haftasının ilk bölümünde tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Alçakgönüllü yabancılardan boğucu göz temasında ve çekici flörtte bir artış fark edeceksiniz, bu da küçük bir güven artırıcı işlevi görebilir. Sana çıkma teklif etmekte yavaş olan birini görüyorsan, hafta ortasından önce biraz flört etmeye çalış. Kendinizi gerçekten küstah hissediyorsanız – onları kendiniz davet edin! On beşinci günkü ay tutulması sizin için oldukça ufuk açıcı olacak ve eğer hoşlandığınız kişinin tatsız nitelikleri varsa, kendilerini göstermeleri muhtemeldir. Başkalarıyla bağları koparmak şimdi daha kolay gelecek. Bu nedenle, en iyi benliğinizi ortaya çıkarmayan kalıcı kişilikler varsa, onları paketlemenin zamanı gelmiş olabilir.

Mars-Neptün ittifakı, ileriye dönük ortaklıklarınızda istikrarı düşünmenizi sağlar. Bu enerji, sizden son zamanlarda gözünüze çarpan herkese pragmatik bir bakış atmanızı ve onların birlikte bir gelecek inşa edebileceğiniz biri olup olmadıklarını gerçekten düşünmenizi isteyecektir. Karizma, çekicilik ve mizah bir ortaklıkta önemli faktörlerdir, ancak aynı zamanda güvenilirlik ve güvenlikle bağlantı kurduğunuzdan emin olmanız gerekir.


Terazi Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Varlıklarınızı güvence altına alın, Terazi, çünkü önünüzde mali açıdan dönüştürücü bir hafta var.

15 Mayıs Pazar günü Toros karelerindeki güneş Kova’daki Satürn gibi profesyonel kendini ifade etme, stil veya diğer yaratıcı eğlencelere yatırım yaptığınızda zorluklar ortaya çıkabilir. Ne yazık ki, tutkulu hissettiğiniz şeyi yapmak daha yüksek düzeyde bir bağlılık gerektirebilir. ve potansiyel olarak beklenenden daha fazla para yatırıldı. Ancak bu fırsat hakkında güçlü hissediyorsanız, her şeyi bir araya getirmeniz durumunda olabileceklerin dönüştürücü niteliklerini düşünün. Buna değerse, o zaman para, zaman veya enerji o kadar büyük bir anlaşma olmayabilir! Ardından, Akrep burcundaki dolunay tam ay tutulması, mali durumunuzda dramatik, beklenmedik ancak kaderinde olan değişimlere işaret ediyor. Güç ve kontrol sorunu bu süre zarfında bütçenizle ilişkilendirilebilir. Bu tutulma sırasında finansal uç noktalar ortaya çıkabilir, bu yüzden varlıklarınızı elinizde tutmaya çalışın! 18 Mayıs Çarşamba günü Mars, Balık burcunda Neptün ile kavuşum yaptığında en azından iş iyimser bir şekilde hızlanacak. En azından hafta sonunda İkizler sezonu başladığında, kariyer yolunuzda keşfetmek ve öğrenmek için birçok fırsatınız olacak!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.