Terazi Burç Yorumları 23 Mayıs 2022

Terazi burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İmkansızı başarabileceğinizden eminsiniz – sadece bunun gerçekten de olması gerekenin bu olmadığını bildiğiniz için olsa bile. Yine de, söz konusu olduğunda doğru insanları etkileyeceksiniz.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün etrafınızda bir çatışma var, ancak ondan uzaklaşmanın kolay olduğunu göreceksiniz.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün seni çevreleyen güzelliğe kalbini aç ve güneş ile Jüpiter arasındaki tatlı açı sayesinde kesinlikle birçok sürprizle kutsanmış olacaksın. Bu kozmik iklim, perdenin ötesinden işaretler ve eşzamanlılıklar da getirebilir, bu yüzden gözlerinizi dört açın. Bu arada, Mars ve Merkür arasında faydalı bir bağlantı, aşk hayatınıza büyük bir sıcaklık getirebilir ve size o özel kişiyle felsefi ve ruh düzeyinde bağ kurma fırsatı verebilir. Bu titreşimler aynı zamanda çekim yasasını da destekler ve birkaç olumlu mantrayı okumak için iyi bir zaman olur.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Cilveli gezegen hükümdarınız Venüs, Koç ve taahhütlü yedinci ev anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz boyunca cızırdamaya devam ediyor, bu da sadece romantik talipleriniz üzerinde ateşli bir izlenim bırakmakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda rolünüzü de arıyorsunuz demektir. yeniden. Terazi, dünyayı sadece kendin olarak dekore ediyorsun. Ne kadar cesur ve cüretkar olursanız, gelişme olasılığınız o kadar artar. Bu arada, Merkür gerilemesi şimdi birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizden geçiyor, bu da halının altına süpürmüş olabileceğiniz tabu benzeri konuşmaları veya düşünceleri tekrar ziyaret etmeye çağrıldığınız anlamına geliyor.


23 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Günün senden uzaklaşmasına izin verme, Terazi. Mars Balık’ta altmışlık, Merkür Boğa’da geri gittiğinden beri varlıklarınıza, kaynaklarınıza, mali durumunuza ve diğer parasal yükümlülüklerinize aşırı derecede odaklanmışsanız, çalışma rutininizin çoğunu yapmakta zorlanabilirsiniz. Neye sahip olup olamayacağınız konusunda endişelenmek yerine, İkizler’deki güneş ile Koç’taki Jüpiter arasındaki ikinci altmışlık açıya yaslanabilirsiniz. Yapmanız gereken şeylere odaklanmak için akışa geçtiğinizde, gününüz sadece daha hızlı değil, aynı zamanda daha sorunsuz geçecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.