Terazi Burç Yorumları 22 Mayıs 2022

Terazi burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Terazi burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 22 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sakin bir gün geçireceksiniz ama bu, güzel insanların tarzınıza hayran olmasını engellemeyecek. İstediğiniz zaman ne kadar mütevazı olabileceğiniz konusunda büyük bir gösteri yapmanın tam zamanı.


22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün, özellikle birincil ilişkiniz söz konusu olduğunda, sessiz olun. Öğleden sonra, en yoğun duygusal sorunla bile başa çıkmak için doğru türde enerjiyle dolmuş olmalısınız.


22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gümüş astarı bul, Terazi. Güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken, sonunda fırsatlarınızın mesleki gelişiminizi neden etkilediğini anladığınızı hissedebilirsiniz. Bu, sektörünüzde büyümek için herhangi bir seyahat, atölye çalışması, mentorluk, öğretmen, kurs ve diğer fırsatları ifade edebilir. Öğrenmek ve muhtemelen yeniden öğrenmek zorunda olduğunuzu düşünürken, ana paket servisi düşünmelisiniz. Bu olaylardan bazıları birleşmeye kadar anlamsız görünebilirdi. Yaptığınız her şeyde profesyonel yolculuğunuzu etkileyebilecek her zaman bir gümüş astar vardır!


22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Fiziksel sağlığınızı beslemediyseniz, sevgili Terazi, ay, İkizler ayı ve beyin Merkür ile sert bağlantılar kurarken Balık’a girerken bugün size yetişebilir. Bir şeyler yolunda gitmezse, vücudunuz şu anda sinyaller gönderecek ve bu da esneme, meditasyon ve sağlıklı beslenme için iyi bir zaman olacaktır. Bu titreşimler ayrıca, özellikle çamaşır yıkama veya yemek planlaması konusunda geride kaldıysanız, önümüzdeki çalışma haftası beklentisiyle organize olmanızı isteyecektir. Bu akşam Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde, kişisel gücünüze dokunmanız için sizi motive eden bir değişim hissedeceksiniz.


22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İlişkinin nefes almasına izin ver ve cipsler olabilecekleri yere düşsün, Terazi. Örneğin, ay bugün her şeyi kapsayan Balık burcuna giriyor ve günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili saygılı altıncı evinize vurgu yapıyor, ancak dahası var. Ay, egzotik dokuzuncu genişleme eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölge yoluyla Merkür gerilemesi ile karşı karşıya gelecek ve sonuçla ilgili olarak her iki planınız ile ikinizin de beklentileri arasında sürtüşme yaratacak. Daha parlak bir notta, güneş, ilişki sektörünüzde Jüpiter ile uyumlu hale gelecek ve bu da size cesur bir risk almanız için ilham verebilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.