Terazi Burç Yorumları 21 Mayıs 2022

Terazi burcunun 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunun 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Ne yaparsanız yapın, kendinizi insanlarla kuşatın. Yine de yalnızlıktan ölecekmişsin gibi değil – daha çok diğer zihinlerin seninkini daha yumuşak işlemlere yönlendirmesini istiyorsun gibi.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Felsefeleriniz hakkında konuşmak ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak için harika bir gün.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu sabahki kozmik iklim biraz karışık olacak çünkü Kova ayı Chiron ile tatlı bir bağlantı ve Uranüs ile pek de tatlı olmayan bir açı oluşturuyor. Gerçek arkadaşlarınız ve sevdikleriniz tarafından desteklendiğini hissedecek olsanız da, özellikle iş ilişkileri söz konusu olduğunda, güç mücadeleleri de kendini gösterebilir. Neyse ki, bu dengesiz titreşimler öğleden sonra gelirken dağılacak ve size gurur ve eğlence duygunuzu sıfırlama ve yeniden bağlantı kurma şansı verecek. Bu akşam Luna’nın Venüs’e bir öpücük üflemesi ile romantik bir enerji sizi bulacak ve bu da onu bir randevu gecesi veya evde biraz kişisel bakım için mükemmel bir zaman haline getirecek.


21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gümüş astarı bul, Terazi. Güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken, sonunda fırsatlarınızın mesleki gelişiminizi neden etkilediğini anladığınızı hissedebilirsiniz. Bu, sektörünüzde büyümek için herhangi bir seyahat, atölye çalışması, mentorluk, öğretmen, kurs ve diğer fırsatları ifade edebilir. Öğrenmek ve muhtemelen yeniden öğrenmek zorunda olduğunuzu düşünürken, ana paket servisi düşünmelisiniz. Bu olaylardan bazıları birleşmeye kadar anlamsız görünebilirdi. Yaptığınız her şeyde profesyonel yolculuğunuzu etkileyebilecek her zaman bir gümüş astar vardır!


21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bazı gizli yangınlar şu anda yanıyor. Atmosferde, değişmesini istediğiniz herhangi bir ilişkiyi gerçekten daha iyi hale getirebilecek güçlü bir enerji var. Anahtar, uygun göründüğünde harekete geçmektir. Kesinlikle önemli bir ilişkiyi derinleştirme şansınız olacak ve bunu kabul etmeniz akıllıca olacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.