Terazi Burç Yorumları 20 Mayıs 2022

Terazi burcunun 20 Mayıs 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 20 Mayıs 2022 Cuma günü neler bekliyor? Terazi burcunun 20 Mayıs 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 20 Mayıs 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 20 Mayıs 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 20 Mayıs 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda biraz düşünceli hissediyorsunuz ve iyi arkadaşlarınızla takılmaktan ve sadece fikirleri ileri geri tekmelemekten çok şey alabilirsiniz – özellikle de geleceğinizle ilgili bir şeyleri varsa.


20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bir şans vermek iki amaca hizmet edecektir: cebinizde ve egonuzda karşılığını verecektir.


20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Jüpiter ve Merkür ile tatlı açılar oluştururken, bu sabah kişisel yaşamınızda, maneviyatınızda ve kendinizde tatmin olmuş hissetmelisiniz sevgili Terazi. Bu kozmik iklim, aşk hayatınız için harikalar yaratabilecek ruh seviyesinde kendiniz ve çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmanıza izin verecektir. Şu anda bekarsanız ama gözünüz biri üzerindeyse, bu rüya gibi enerjiyi, aşık olduğunuz o tatlı kızla biraz flört etmek için kullanın, çünkü evren gün boyunca egonuzu ve arzularınızı desteklemenin yollarını arayacaktır. .


20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel yolculuğunuz nereye gidebilir, Terazi? Güneş İkizler’e girdiğine göre profesyonel gelişiminizi keşfetmek için birçok fırsatınız var. Meraklı ve daha fazlasını öğrenmeye meyilli, Gemini’nin enerjisini tüm esnafların gerçek bir jack’ı olmak için kullanabilirsiniz. Bu, mesleki gelişiminize devam etmek için eğitim ve seyahat fırsatlarınızı keşfetmek için mükemmel bir mevsim. Mentorluklar, çalıştaylar, kurslar ve yeni destinasyonlar ortaya çıkacak. Zor kısım karar vermek! Enerjiniz ve İkizler’in enerjisi arasında özellikle kararsız olabilirsiniz, bu nedenle neyin peşinden koşmaya değer olduğunu anlamak için birkaç kişiyle konuşun!


20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini ifade et, Terazi. Ayrıca, ay her gün özgürlüğü seven Kova ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci eviniz aracılığıyla parıldamaz. En iyi kısım? Bekar ya da tatlı pastanıza aşık olmuş olsanız da, sadece her zamanki gibi kendinden emin ve hevesli hissetmekle kalmıyor, aynı zamanda soldan ve sağdan romantik talipleri de cezbediyorsunuz. Daha iyi olur; Luna, eş zamanlı olarak Koç’taki şanslı Jüpiter ile (önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla) uyumlu hale gelecek ve bu da yalnızca aşkı bulma olasılığınızı artıracaktır. Ve yine, zaten dahilseniz, bu hala ilişki kurmak için harika bir enerjidir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.