Terazi Burç Yorumları 18 Mayıs 2022

Terazi burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Terazi burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

En son aşkınız veya eski bir arkadaşınız hakkında ortaya çıkacak bazı yeni gerçeklere şaşıracaksınız. Yığınlarca övgü ya da aklınıza ne gelirse gelsin – dürüstlük en iyi politikadır.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün ilgi odağında beklenmedik bir dönüş geliyor – ve bunu kucaklamalısınız!


18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu sabah Ay Jüpiter ile sert bir açı oluştururken Oğlak burcuna girerken evde hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Bu kozmik iklim, otoriter yönünüzü ortaya çıkarabilecek, kendi yaratmadığınız dağınıklık veya karışıklık tarafından boğulmuş hissetmenize neden olabilir. Birinin yurt içinde kendi ağırlığını taşımadığını söylemek kesinlikle önemli olsa da, oda arkadaşınızdan kendi işlerini halletmesini isterken diplomasinizden vazgeçmemeye çalışın. Bu gecenin ilerleyen saatlerinde, en sevdiğiniz pijamalarınızla evde vakit geçirmeyi planlayın, böylece iyi bir kitapla ya da en son tıkınırcasına televizyon takıntınızla gevşeyebilirsiniz.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, özellikle aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, inanç sistemlerinizin temellerine bir kez daha bakmak için çağrılıyorsunuz. Bu, özellikle belirli bir bağlantıya farklı bir mercekten baktığınız için, İkizler’de Merkür gerilemesi düşünüldüğünde geçerlidir. Bu arada, ayın Oğlak burcuna geçişi ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü ev, aile ve en içteki hisleriniz üzerine, Luna ilişki sektörünüzde Jüpiter ile karşı karşıya gelecek. Bu, kalbinizin arzuları söz konusu olduğunda bir istikrar ve yenilik duygusu yaratır.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mars Balık burcunda Neptün ile kavuşum yaparken, iş gününüz boyunca mikro saldırganlıklara ve diğer ihlallere dikkat edin. Terazi, barış arayan bir burç olarak, iş hayatınızda çok nadiren söylemleri çekersiniz. Ancak, pasif agresif Mars ile buluşması zor Neptün, işinizde öngörülemeyen öfkeli bir taraf ortaya çıkarabilir. İş arkadaşınızın hazırlıksız, kavgacı bir açıklama yapması veya küçük hatalar yüzünden hayal kırıklığınızın artması kadar küçük olabilir. Ne olursa olsun, birlikteliğin daha olumlu tarafına eğilmeye çalışın. Her şikayetin gitmesine izin verin, böylece daha rahat bir iş gününüz olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.