Oğlak Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası)

Oğlak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası neler bekliyor? Oğlak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Halkınızın bu hafta başında kontrolü ele almasına ve çılgına dönmesine izin verin! Onlar vahşi kaz kovalamacalarında size rehberlik ederken düşünecek çok şeyiniz var. Haftanın ilerleyen saatlerinde ev cephesinde (veya belki de ailenizi dahil ederek) büyük değişiklikler geliyor ve onlarla gerçek zamanlı olarak başa çıkabilmeniz gerekecek. Bu hafta sonu iki arkadaş, dava veya aile üyeleri arasında zorlu bir görüşme yapmanız gerekebilir. Her biri tüm dikkatinizi hak ediyor gibi görünecek.


Oğlak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta zor yoldan çıkmak başarıyı getiriyor.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve romantizm ve macera dolu evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve para evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Oğlak, yeni insanlarla tanışmak için eğlenceli bir şeyler yapmak isteyebilirsin ama kaynakların biraz kısıtlı olabilir. Yaratıcı ve tutumlu olma zamanı. Şehrinizde ücretsiz olarak yapabileceğiniz eğlenceli şeyleri düşünün. Sahilde bir kamp ateşi etrafında bir parti vermeyi, yerel bir doğaçlama gösterisine katılmayı veya bir botanik bahçesini keşfetmeyi düşünün.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda bir ay tutulması ve dostluk eviniz var. Yakın zamanda bir arkadaşınızla aranızda bir ayrılık oluşmuş olabilir. Hayatlarınızın farklı yollar izlediğini görüyorsunuz. Oğlak, bu arkadaşlığa devam edip etmeyeceğinize karar vermenin zamanı gelmiş olabilir. Kalırsanız, sınırlarınız konusunda net olmalısınız. Biriyle takılıyorsanız ve sonrasında kendinizi tükenmiş hissediyorsanız, arkadaşlığı bitirmeye bakmanın zamanı gelmiş olabilir.


Oğlak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

17’sinde, Mars ve Neptün birbirine bağlanırken evrenden eşzamanlılıklara ve işaretlere dikkat edin ve sizi en içteki hisleriniz hakkında konuşmaya başlayın. Son zamanlarda kalp meselelerinde çitin üzerinde sallanıyorsanız, şimdi evrenden rehberlik istemek için iyi bir zaman olacaktır. Bu arada, bu transit özellikle on beşinci ay tutulmasının yardımıyla yeni romantik bağlantıların kapılarını açabilir. Ay tutulması, haritanızın topluluğu yöneten bölümünü harekete geçirecek ve sizi yeni insanlarla tanışmaya zorlayacak. Bu titreşimler, özel ilgi gruplarına dahil olmak için mükemmeldir, bu da o özel kişiyi bulmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır. Özellikle ayaklarınızı yerden kesen biriyle tanışmasanız bile, şu anda arkadaş ağınızı güçlendirmeniz size iyi gelecektir.

Güneşinizin etrafında dönen tüm sulu enerji, gardınızı biraz düşürmenize yardımcı oluyor. Bu titreşimler, sizi başkalarına karşı yumuşatmaya yardımcı olacak ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca romantizm için bir mıknatıs görevi görecek. Bununla birlikte, şu anda sağlıklı bir bağlantı geliştirmenin temelinde öz bakım olacaktır, bu nedenle kendinizi şımartmak için bolca zaman ayırdığınızdan emin olun.


Oğlak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Oğlak, bu çalışma haftası değer ve güvenlik kavramını perspektife sokabilir.

15 Mayıs Pazar gününden itibaren Boğa burcundaki güneş, Satürn ile Kova burcunda kare açı yapacak ve bu da gerginliğe işaret ediyor. Yaratıcılığınızın, yeteneğinizin, becerilerinizin veya tarzınızın daha iyi ödenebileceğini hissedebilirsiniz. Değerinizi sürekli olarak ortaya koymanız gerekiyorsa, muhtemelen yolunuzdaki birkaç engelle, değerinizi ödeyeceğiniz girişimlerde bulunmak zaman alabilir. Beceri setinize göre ödeme aldığınızdan emin olmak için neler yapabileceğinizi düşünmeniz gerekebilir. Sadece sizin ve iş ahlakınızın buna değer olduğunu unutmayın! Ertesi gün, Akrep burcundaki dolunay tam ay tutulması, profesyonel ağınızda ve isteklerinizde beklenmedik ama kaderinde olan değişikliklere neden olabilir. Bağlantılarınızdan bazıları doruğa, hatta sona erebilir. Bu tutulmadan ilerlerken, bazı rüyaları diğerlerine tercih etme gücünü bulabilirsin. Her ne oluyorsa bir sebeple olacak! Haftanın ilerleyen saatlerinde güneş, 20 Mayıs Cuma günü neşeyle İkizler’e girecek. İkizler mevsimi günlük iş hayatınızı aydınlatacak, iş arkadaşlarınızla meraklı sohbetler yapmanızı ve iş yerinizde yeni fikirler edinmenizi teşvik edecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.