Oğlak Burç Yorumları 22 Mayıs 2022

Oğlak burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 22 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugünün enerjisi tamamen seninle ilgili, bu yüzden eğer biri bundan hoşlanmazsa, yatağına geri dönebilir. Arkadaşlarınızın asık suratlı mı yoksa korkmuş mu olduğu konusunda çok fazla endişelenmeyin – umursayamayacak kadar çok eğleniyorsunuz.


22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Yaratıcı iletişim bugün erken saatlerde size daha kolay geliyor, bu nedenle fikirlerinizi yazmak veya eski arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmak için harika bir zaman. Daha sonra endişelerinize teslim olmaya başlayabilir ve bazı aktiviteleri geri alabilirsiniz.


22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Devam eden bu Merkür gerilemesi sayesinde işler dağınık olabilir. Oğlak burcu, iletişim eksikliği, teknolojik sorunlar, eksik teslim tarihleri ​​ve işinizin akışını engelleyen diğer sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Ancak Merkür gerilemesi bugün İkizler burcunda güneşle kavuşum yaptığında bu sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olabilir. Bağlaç, özellikle yazılı olarak bir şeyler alabiliyorsanız, herhangi bir yanlış iletişimi temizlemenize yardımcı olabilir. Teknik sorunlara aracılık etmek için daha iyi bir planınız olabilir ve hatta ihtiyacınız olan eksik ayrıntıları bile bulabilirsiniz!


22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, İkizler güneşi ve serebral Merkür ile sert bağlantılar kurarken hassas Balık burcuna girerken, sevgili Deniz Keçisi bugün kendinizi stresli veya duygusal olarak gergin hissedebilirsiniz. Ev işleri, ayak işleri ve kişisel organizasyonunuzda geride kalırsanız, bu titreşimler özellikle zorlayıcı olabilir ve her ikisini de yakalamak için iyi bir gün olabilir. Bu akşam Merkür’ün Boğa’ya yeniden girmesiyle, gevşemenize ve biraz eğlenmenize ilham veren bir değişim hissedeceksiniz. Evet, hala ilgilenmeniz gereken görevler olabilir, ancak bir mola vermek ve duygusal olarak sıfırlamak için geçici olarak havlu atmak istiyorsanız sorun değil.


22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşkını hayal ediyor musun, Oğlak? Ay’ın rüya gibi Balık’a ve üçüncü iletişim, düşünce süreci ve yakın çevre evinize geçişi üzerine, Luna (ilişki sektörünüzün göksel yöneticisi), detay odaklı altıncı günlük ritüelleriniz aracılığıyla İkizler’de geri giden Merkür ile karşı karşıya gelecek. çalışkanlık ve hizmet eylemleri. Bu nedenle, ister bekar, ister aşık olun, isterse zaten romantik bir şekilde bağlı olun, bu şaşırtıcı sinerjinin kafa karışıklığı duygularını tetikleme olasılığı daha yüksektir, ancak tüm bunların belirsizliği üzerinde durmak yerine, bu aynı zamanda hakkında gerçek gerçekleri elde etmek için ilham kaynağı olabilir. özel bir durum. Bunu söyledikten sonra, Merkür retrosu Boğa’ya yeniden girdiğinde işler netleşmeye başlar.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.