Oğlak Burç Yorumları 18 Mayıs 2022

Oğlak burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Halkınızın çoğu muhtemelen oldukça aptal hissedecek olsa da, dalga geçilecek havasında değilsiniz. Derinize girmelerine izin vermemeye çalışın – söyledikleriyle hiçbir şey ifade etmezler.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün konuşmanızı gözlerinizin ve beden dilinizin yapmasına izin verin. Çok şey iletilebilir.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, ay bugün burcuna giriyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde adımlarına enerji katıyor. Ne yazık ki, bu sabah Luna, Jüpiter ile zorlu bir kareye girdiğinde tökezleyebilirsin. Bu kozmik iklim, özellikle de sık sık onların pisliğini temizlemeniz için çağrılıyorsanız, etrafınızdaki insanlarla hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Geçmişte iyi niyetinizden yararlanan birinin bir kez daha yardım aradığını fark ederseniz, talebi reddetmenin sorun olmadığını kendinize hatırlatın. Neyse ki, öğleden sonra geldiğinde hava yumuşayacak ve daha iyimser ve kendiniz gibi hissetmenize yardımcı olacak.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün burcunuzda ilk kez beliriyor ve sizi içe dönmeye ve duygusal istikrarınıza öncelik vermeye çağırıyor, ancak dahası var. İster bekar olun, ister çoktan sarhoş olun, en derindeki duygularınızı yansıtmanız ve gerekirse kendinizi sesli olarak ifade etmeniz önemlidir. Oğlak, şu anda çok fazla enerji içeriyor olabilirsiniz. Ve Ay’ın yaşamdan daha büyük Jüpiter’e karesi, bir aşk ilgisine ve / veya önemli bir kişiye dürtüsel olarak saldırmanızın nedeni olabilir. Mars ayrıca iletişim sektörünüzden geçiyor, bu da teslimatınız konusunda daha tutkulu ve agresif olduğunuz anlamına geliyor. Hafifçe yürü, ama yapman gerekeni yap.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İş arkadaşlarınıza ve bugün iş hakkında söylenenlere dikkat edin, Oğlak. Mars, Balık burcunda Neptün ile kavuşum yaptığı için bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Neptün, Mars’ın doğrudan konuşma yeteneğini gölgeleyebilir ve siz ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki yanlış iletişime katkıda bulunabilir. İlgili ayrıntıları, özellikle yazılı olarak, mümkünse, tekrar başvurmak için bir kağıt izi oluşturmak isteyebilirsiniz. Mars ve Neptün aynı zamanda altta yatan gerilimi sezgisel olarak hissetmeyi ima edebilir, bu yüzden konuşmada nasıl karşılaştığınıza dikkat edin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.