Oğlak Burç Yorumları 16 Mayıs 2022

Oğlak burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

16 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Geçmişte anlamlı bir şekilde takılıp kalmayacaksınız, ancak anılarınız güçlü ve net olacak. Geri dönüp eski günleri düşünmek için iyi bir zaman. Ancak sonunda, hareket etmek isteyeceksiniz.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Olumlu bir izlenim bırakıyorsunuz – azminizin karşılığını fazlasıyla aldınız.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Jüpiter ile destekleyici bir bağlantı kurarak Yay burcunda seyahat ederken, sevgili Deniz Keçisi, bugün evde saklanmak için iyi bir gün. Bu titreşimler sizi, öz bakım yapmak veya derin meditasyona dalmak için mükemmel, besleyici ama içe dönük bir ruh haline sokacak. Ne yazık ki, Luna ve Merkür arasındaki sert muhalefet nedeniyle sorumluluklarınızın işinizi kolaylaştırmadığını görebilirsiniz. Gün içinde ofiste sıkışıp kalsanız da, özellikle iletişim cihazlarınızdan bir adım geri atıyorsanız, bu akşam sessizliği ve yalnızlığı kucaklamak için bolca zamanınız olmalı.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yükünü kaldır, Oğlak. Akrep burcundaki güçlü bir ay tutulmasından sonra, ay (yedinci anlaşmalar evinizin göksel hükümdarı ve diğer önemli kişiler) gizemli on ikinci kapanış evinize, rüyalara, engellemelere ve sahne arkasındaki her şeye geri çekilecek. Tatlı arkadaşınızdan yağmur kontrolü mü istiyorsunuz? Biraz yer ayırmanın yanlış bir tarafı yok, biliyorsun. Ayrıca ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla Koç’taki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen oluşturacak ve yalnızlık arzunuzu ve size rahatlık getiren her şeyi doğrulayacaktır. İki kişilik yemek mi?


16 Mayıs 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak, profesyonel yolculuğunda seni kim destekleyebilir ve desteklemeye devam edecek? Profesyonel bağlantılarınız, iş arkadaşlarınız ve ağınız, Akrep’teki dolunay toplam ay tutulması boyunca gerçek doğalarını ortaya çıkaracak. Eski bir söz, “İnsanlar size kim olduklarını gösterdiğinde, onlara inanın!” bu ay olayı boyunca doğru geliyor. Kariyer yolunda her insan arkanda değil. Samimi olmayan profesyonellerden ve varlıklardan koparak kendinizi güçlendirmek için bu ay etkinliğini kullanın. En iyilerle çalışmayı hak ettiğinizi biliyorsunuz, bu yüzden denenmiş ve gerçek bağlantılarla ilişkilerinizi genişletmeyi keşfedin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.