Oğlak Burç Yorumları 11 Mayıs 2022

Oğlak burcunun 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

11 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Ara sıra başkalarının ayak parmaklarına (veya duruma göre, ilerleme merdivenini tırmanırken parmaklarına) bastığınız için kendinizi hırpalayabilirsiniz. Şu anda, yine de, bu tür suçluluk duygusunu bir kenara bırakın.


11 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Yola çıkmak için can atıyorsunuz ama önce yavaşlamanız ve rotanızın haritasını çıkarmanız gerekiyor.


11 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, Ay Başak burcunda ve haritanızın ruhsal sektöründe yolculuğuna devam ederken, bugün yüksek bir tepe boşluğunda olacaksınız. Sezginiz bu aydınlatıcı yerleşimle yükselecek olsa da, öğleden sonra tezahür etmeden önce evrenin sizinle iletişim kurmaya çalıştığı ve ayın kaderin düğümleriyle bağlantı kurduğu izlenimini edinebilirsiniz. Bu gece Luna dönüştürücü Plüton’a bir öpücük gönderip değişimi kucaklamanız için size ilham verdiğinde, imajınızı yenileme arzusu sizi bulabilir. Gece yarısı yaklaşırken ve ay Terazi’ye girerken bir değişim hissedeceksiniz ve önümüzdeki iki gün boyunca profesyonel hırslarınıza odaklanacaksınız.


11 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak burcu, arzuladığınız aşk ufukta sizi bekliyor olabilir, bu da kozmosun bilinmeyene doğru yola çıkmanız ve uzun süredir gecikmiş bir inanç sıçraması gerçekleştirmeniz için muhtemelen size meydan okuyacağı anlamına geliyor. Elbette hepsi aşk adına, ama aynı zamanda özellikle uzun vadede sizin için gerçekten önemli olan şeylere yatırım yapmaya çağrılıyorsunuz. Örneğin, ay, macerayla ilgili egzotik dokuzuncu evinizde dolaşırken, tutkuyla ilgili beşinci evinizdeki güneş ve burcunuzda geri giden Plüton ile uyumlu hale gelecek. Kalbinizi takip etmeye ve bu süreçte gücünüzü geri almaya teşvik ediliyorsunuz.


11 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak, profesyonellik konusundaki son derslerinden ne alabilirsin? Siz de dahil olmak üzere herkesin, iş üzerinde çalışırken her zaman göz önünde bulundurması gereken yeni bir şey vardır. Bugün Başak burcundaki Ay, Balık burcundaki Mars ile karşı karşıya gelirken, son olayları, öğretimi ve diğer fırsatları değerlendirin. Son zamanlardaki bir konuşma, özellikle mesleki gelişiminizi düşünüyorsanız, size fikir verebilirdi. Son zamanlarda iş için seyahat etmiş olabilirsiniz, bu da kariyer yolunuzun diğer yönlerini perspektife sokmuş olabilir. Her ne ise, gümüş astarı bulun!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.