Kova Burç Yorumları 19 Mayıs 2022

Kova burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Kova burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 19 Mayıs 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Yoğunluğunuz birini iyi bir şekilde şok edebilir. Hoşlandığın kişiye ya da sana ihtiyacı olan bir arkadaşına biraz daha yaklaş – içgüdülerine güveniyorsan kaybetmenin hiçbir yolu yok.


19 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kendine güvenin artıyor — bazı insanlar bunun çok fazla arttığını düşünebilir!


19 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Su Taşıyıcı, Oğlak burcundaki ay ile gezegen hükümdarınız Uranüs arasındaki tatlı bağlantı sayesinde, bu sabah duygusal atılımlar sizi bulabilir. Bu kozmik iklim, geçmişinizi daha net görmenizi sağlarken, bu noktaya kadar kendi başınıza çözmeyi başaramadığınız tüm çözülmemiş sorunlarla da daha huzurlu hissedeceksiniz. Bu arada, güneş ve Plüton arasındaki destekleyici bir açı, gerçeğinizde dururken kalbinizle bağlantı kurarken bu sorunları bırakma misyonunuzu güçlendirecektir. Bu titreşimler sağlıklı bir yalnızlık dozu ile en iyi şekilde gittiğinden, kendinize işlemek için bolca alan verdiğinizden emin olun.


19 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Daha mutlu, daha tatmin edici bir hayat yaşamak için daha iyi bir iş-yaşam dengesi benimseyin, Kova. Bugün Boğa burcunda güneş Plüton ile Oğlak burcunda retro yaparken, işten uzakta geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanızı sağlayan sessiz ama güçlü bir bilinçaltı dönüşümü yaşayabilirsiniz. Dinlenmek ve rahatlamak için bu zamanınız olduğunda, işte gelişmenize yardımcı olabilir! Bu zamanı, Merkür’ün Koç’taki Jüpiter’e altmışlık hareketiyle desteklenen eski tutkularınızı yeniden ziyaret etmek için kullanın. Bu zamanı hobilerinizle ve hatta şehirdeki iş sonrası etkinliklerle eğlenerek geçirmelisiniz.


19 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Geri çekilmek, yansıtmak ve enerjinizi yeniden doldurmak için bir dakikanızı ayırın, Kova. Ayın Oğlak burcundan geçişi ve kapanış, rüyalar, ketlenmeler ve bilinçsiz kalıplardan oluşan on ikinci eviniz ile, sadece ketlenmiş olarak karşılaşmazsınız, aynı zamanda perde arkasında strateji oluşturmak için bilinçli bir çaba harcarsınız. Aşkınızla ileri geri mesajlaşmak? Ay, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan meraklı üçüncü eviniz aracılığıyla tatlı Venüs ile yüzleşecek ve gerçek hislerinizle flörtöz dürtüleriniz arasında sürtüşme yaratacak. Merkür gerilemesi dilini mi yakaladı? Elinizde bir şeyler tutmakta yanlış bir şey yok ama akıl oyunlarından uzak durun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.