Kova Burç Yorumları 18 Mayıs 2022

Kova burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Kova burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda karşı karşıya olduğunuz tüm büyük kararları ertelemeniz gerekiyor. Birisi boynunuzdan nefes alıyorsa, onun tarafında olduğunuzdan emin olmaya çalışıyor olsanız bile, zaman ayırmanız gerekir.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sahne, ilk çıkışını yapman için hazır ve seyirciler hayranlarla dolu.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bu sabah ay Oğlak burcuna girerken genişleyen Jüpiter ile sert bir kare oluştururken zihinsel olarak aşırı uyarılmış veya endişeli hissedebilirsiniz. Zihniniz şu anda büyük olasılıkla yarışıyor olsa da, işe gitmeden önce derin nefes alarak ve biraz arabuluculuk yaparak onu sakinleştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ayrıca şu anda çok fazla kafeinden kaçınmak isteyebilirsiniz, bu da işleri daha da kötüleştirir. Neyse ki, öğleden sonra gelirken rahatlama fırsatınız olacak ve bu dengesiz titreşimler etere dönüşecek. Bununla birlikte, günün erken saatlerinde sizi rahatsız eden şeyin kökenine ulaşmak için yalnızlığı kucaklamak için iyi bir zaman olabilir.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, sabit bir hava işareti olduğunuzda çimle birlikte gelen duygularınızdan mantığı sıkmakla ünlüsünüz. Bununla birlikte, İkizler’de Merkür retrosu aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizi harekete geçirirken, büyük ihtimalle kalbinizin arzusundan kaçış olmadığını fark ediyorsunuz. İster geçmiş bir sevgili, ister Snapchat’in yeniden ortaya çıkmasıyla ilgili bir anı şeklinde olsun, kalp atışlarınızı bir şey çekiştiriyor. Bu arada, Oğlak burcunda parıldayan ay ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile, yalnızlığınıza düşkün olabilirsiniz. Yine de huzuru bozmak için bugünün ay-Jüpiter karesine bırakın.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Dolandırıcılıklara ve nakit para kapmalarına dikkat edin Kova! Bugün, Mars, finans sektörünüzde Balık burcundaki Neptün ile kavuşum yapıyor ve muhtemelen tasarruf etmek yerine harcama arzusunu güçlendiriyor. Neptün, ne satın alabileceğini düşündüğü için rüya gibi. Mars ile bağlantı kurduğu için kendinizi tedavi etme zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Ve yapmalısın! Ancak mantıklı bir şekilde, özellikle de Mars ve Neptün, paranızın dolandırıldığını ima edebileceğinden. Ne satın almak istediğinizi ve değere değip değmediğini düşünün. Ayrıca, herhangi bir “Hemen harekete geçin!” teklifler!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.