Kova Burç Yorumları 16 Mayıs 2022

Kova burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Kova burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Kova burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

16 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Çok şeye baktığınızı düşünebilirsiniz, ancak bir karar vermeden önce yine de alışveriş yapmalısınız. Henüz keşfedilmemiş pek çok bilgi var — araştırmaya başlayın: size rehberlik edecek.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Siz ve arkadaşlarınız için resmi olmayan bir gezi düzenleyin. Yumuşak olma zamanı.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Yay burcunun genişleyen Jüpiter ile bağlantı kurduğu ve sosyal hayatınıza bir hareketlilik getirdiği için bugün dolu bir gelen kutusuna uyanabilirsiniz. Bu titreşimler aynı zamanda sosyal medya takiplerinizde biraz ilgi kazanmak için mükemmeldir, bu nedenle hedef kitlenizi genişletmek için işten önce anlamlı bir şeyler paylaştığınızdan emin olun. Ne yazık ki, Luna ve Merkür arasındaki sert muhalefet nedeniyle vibe sabah ortasına kadar biraz hantallaşabilir. Şu anda kendinizi ikinci kez tahmin etmeye çalışmayın ve elektronik cihazlarınıza birkaç saat ara verdiğinizden emin olun.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gösteri devam etmeli, Kova. Bu, tam bir ay tutulmasından aşağı inmediğinizde muhtemelen daha mantıklı olurdu, ama bunu anladınız. Bekar? Ay’ın dünyevi Yay burcuna ve dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlüklerden oluşan on birinci evinize geçişi üzerine, Luna, romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk aracılığıyla İkizler’de geri giden Merkür ile doğrudan karşıtlık kuracak. Geçmişten patlama? Doğrudan mesajlarınızı ve sosyal medya bildirimlerinizi kontrol edin. Geçmişteki bir aşk, lise aşkı ya da daha kötüsü, toksik bir durum aniden ikinci bir bakış için geri dönebilir. Asıl soru şudur: kapatma mı yoksa yeniden mi?


16 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerin hakkında ne düşünüyorsun, Kova? Otorite duygunuzla, özellikle de Akrep burcundaki dolunay tam ay tutulması sırasında kariyer yolunuzu dönüştürmek için sahip olduğunuz güçle mücadele ediyor olabilirsiniz. Luna, kariyerinizle ilgili kontrol sorunlarınızı gündeme getiriyor. Gücünüzü ve kariyerinizin nasıl şekillendiğini sorgulayan yetkili kişilerle çalışırken sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Enerji yükselirken, kariyerinizde beklenmedik ama kaçınılmaz değişiklikler yapmak için bu ay etkinliğinin momentumunu kullanın. İstediğini yapma gücüne sahipsin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.