Koç Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası)

Koç burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası neler bekliyor? Koç burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü her türlü eylemi görecek ve Disneyland’e giden küçük bir çocuk kadar heyecanlı hissedeceksiniz, ancak bu sefer sırada beklemek yok. Haftanın geri kalanında küçük ayrıntılara dikkat edin. Hepsiyle aynı anda uğraşmaya çalışırsanız, bunaltıcı olmaya başlayabilirler. Bir şeyin kaymasına izin verin ve pişman olmayacaksınız. Büyüleyici yanınız hafta sonunun büyük bir bölümünde tam olarak etkili olacak, bu yüzden birinin arkadaş listesine girmenin yolunu bulabilecek misiniz bir bakın. Senin için çok zor olmamalı. Pazar günü yavaş hareket edecek, ancak bazı duygular üzerinde çalışmak için boş zamana ihtiyacınız olacak.


Koç Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harekete geçmek fırsatlar getiriyor ve bu sizin tekerlekli evinizde.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars Balık’ta ve sezgi evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve kariyer eviniz ile 60’lık açı yapmasıyla başlıyor. Örümcek duyunuz karıncalanıyor. Şirketinizde bazı değişiklikler yakında gerçekleşecek. Sizin için olası bir fırsat var. Şirketinizin gelecekte genişlemek için konumunu sağlamlaştırmak istemesi muhtemeldir. Potansiyel yeni bir rol veya yeni sorumluluklar hakkında amirinizle yakında konuşmak isteyebilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler’deki güneş ve iletişim eviniz, kendi Koç burcunuzda Jüpiter ile 60’lık açı yapıyor. Bugün harekete geçmek şans getirir. Bu özellikle anlaşmalar, sözleşmeler, yazı, öğretim ve yayın konularında geçerlidir. Sözlerinizi dünyaya yaydıkça, olumlu bir yanıt alırsınız. İşletmeniz için biraz pazarlama yapmayı düşünün. Ya da birinin kulağına tatlı aşk sözcükleri fısıldayın. Ne istediğinizi ifade etmek bugün size ödüller getirebilir.


Koç Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Haftanın başlangıcı, Merkür gerilemesi yirmi saniyede Boğa’ya girerken, geçmişten gelen acıları çözmenizi isterken biraz riskli gelebilir. Bunu, geçmiş ilişkilerden öğrendiğiniz dersleri onurlandırırken, son birkaç yılda elde ettiğiniz kişisel gelişimi takdir etmek için bir fırsat olarak kullanın. Bu enerji, cinsel çekiciliğinizle yeniden bağlantı kurmak için mükemmel bir zamandır. Bu kozmik iklim, işleri bir sonraki seviyeye taşımanıza da yardımcı olabilir, bu nedenle ufukta sallanan aşk ilgileriyle biraz daha derine inmekten korkmayın. Son zamanlarda hayalini kurduğunuz herhangi bir fanteziye takılıp kalmamaya çalışın, çünkü enerji size bir joker karakter atıyor, planlarınız söz konusu olduğunda tüm bahislerin kapalı olduğu anlamına geliyor.

Konuşmalar da yoğunlaşmaya başlayacak. Bu gezegensel yerleşim, düşüncelerinizi ve duygularınızı sıralarken bir süreliğine içselleşmenize neden olabilir. İletişim kurmaya hazır olduğunuzda, gerçeğinizi söylemek ve duygusal eğiliminizi gerçeğe dönüştürmek için bu titreşimleri kullanın.


Koç Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Hızı artırmaya hazır mısın, Koç?

22 Mayıs Pazar gününden itibaren, Balık burcundaki son dördün ayında profesyonel anlamda size artık hizmet etmeyen zihniyet ve algılara “elveda” deme zamanının geldiğini biliyor olabilirsiniz. Ay enerjisi, sizi herhangi bir korku veya endişeden kurtarabilir ve işiniz hakkında daha umutlu bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayabilir. Aynı gün, Merkür gerilemesi İkizler’den Boğa burcuna geçiş yapacak ve bu da odak noktanızı maliye, mülk, güvenlik ve değere yönlendirecek. Dünyevi Boğa’da son derece daha istikrarlı olmasına rağmen, Merkür gerilemesi, tepki vermekte yavaş olabileceğiniz finansal aksiliklerin habercisi olabilir. Hiçbir şeyi kaçırmamak için bankacılığınızın zirvesinde kalın. Birkaç gün sonra, Mars nihayet burcunuza girmek için Balık’ta boğulmayı bıraktı – woo-hoo! Gezegen hükümdarınız artık ikametgahınızdır ve öncülük ettiğiniz her şeyde sizi tamamen durdurulamaz kılmaktadır. Meslektaşlarınız yolunuzdan çekilse iyi olur çünkü sallanarak çıkıyorsunuz. Kariyer yolunuzda önemli adımlar atmak için bu önemli enerjiyi kullanın. Son olarak 28 Mayıs Cumartesi günü Venüs Boğa burcundaki ikametgahına girerek finansal istikrarı beraberinde getiriyor. Bir bütçeye bağlı kalmak veya hatta iyi ücretli fırsatlar bulmak daha kolay olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.