Koç Burç Yorumları 22 Mayıs 2022

Koç burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü neler bekliyor? Koç burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 22 Mayıs 2022 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 22 Mayıs 2022 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

22 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Blokta eğlenen tek kişi olabilirsiniz, ancak diğer insanların kaygısı için üzülmemeye çalışın – bunu kendilerine getirirler. Senin kadar büyük gülümseyen sevimli birini görürsen, ‘hey’ de.


22 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bu sabah ciddi bir kafa karışıklığıyla uğraşmak zorundasın ama elindeki her şeyi kafana takma. Öğleden sonra her şey anlam kazanıyor ve bir kez net bir şekilde gördüğünüzde, büyük ilerleme kaydetmek çok kolay!


22 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Güneş İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken bir atılım bekleyin! Koç, bu gerileme döneminde iş veya iş arkadaşlarınızla ilgili potansiyel olarak yanıltıcı olsa da birkaç ilginç konuşma yapmış olabilirsiniz. Yapboz parçalarını bir araya getirmeye çalışırken kafanız karışmış gibi hissediyorsanız, bugünün birleşimi size kişilerarası işyeri dinamikleri hakkında çok ihtiyaç duyduğunuz içgörüyü verebilir. Herhangi bir aksiliği gidermek, ayrıntıları belirlemek için yazılı yazışmalarınızı kontrol etmek ve herhangi bir iletişimsel gerilimi yumuşatmak için bu birleşimi kullanabilirsiniz.


22 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Sulu Balık’a girerken, İkizler güneşi ve konuşkan Merkür ile sert bir kare oluştururken, sevgili Koç, bu sabah pek sosyalleşmek istemeyeceksiniz. Bu kozmik iklim, seçeneklerinizi tartarken hayatı düşünürken, bir tür içsel mücadeleye de neden olabilir. Şans eseri, gezegen yöneticiniz Mars ve dönüştürücü Plüton arasındaki tatlı bir bağlantı, özellikle profesyonel yolunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, sizi güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bu akşam Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde, harcama alışkanlıklarınızı yeniden değerlendirirken mali durumunuzda organize olmanız için size ilham veren bir değişiklik fark edeceksiniz.


22 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün işler biraz bulanık gelebilir, bu yüzden sonuçlara atlamayın, Koç. Örneğin, ister bekar, ister aşık olun, ister romantik bir şekilde bağlı olun, ayın Balık burcuna geçişi ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve bilinçsiz kalıplarınız ya kutsal alanınıza geri çekilmeniz için ilham verebilir ya da belki de bilgiye ışık tutabilir. bu bilinçli zihninizden gizlenmiştir. Bu, özellikle ayın ikizler burcunda geri giden Merkür karesini günün erken saatlerinde göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir, çünkü gerçekleri kurguyla ve/veya tam tersi için karıştırmanız daha olasıdır. Mars geri giden Plüton ile de uyumlu olacak, bu nedenle bir arzu dönüşüyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.