Koç Burç Yorumları 19 Mayıs 2022

Koç burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Koç burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 19 Mayıs 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

İlişkinizde eskisinden daha derine indiğinizi hissediyorsunuz ve bu hissi seviyorsunuz. Büyük olasılıkla partneriniz de sizin kadar güvende hissediyor ve sonunda kendinizi tatlı bir yerde bulmalısınız.


19 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bir şeyleri çözebildiğiniz zaman, yavaş yavaş daha içe dönük bir zamana ilerliyorsunuz.


19 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu ve Chiron arasındaki sert bir bağlantı, özellikle mevcut profesyonel yolunuzdan ilham almıyorsanız, sevgili Koç, bugün işe gitme motivasyonunuzu tehdit edebilir. Neyse ki, Uranüs’ten gelen bir yardım eli, size bu dünyada var olan güzelliği kabul etme ve bunlardan yararlanma fırsatı verirken, yolunuza hoş bir dikkat dağıtma getirebilir. Luna, bu öğleden sonra Venüs ile karşı karşıya geldiğinde, yeterince kişisel bakım uygulamadıysanız, enerji seviyeniz bir darbe alabilir. Ancak, cadılık saati yaklaştıkça ve ay tutkulu Mars ile bağlantı kurarken canlılığınızı geri kazanma şansınız olacak.


19 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinizde ve mali durumunuzda olumlu bir yönlendirmeyi benimseyin Koç! Bugün Boğa burcundaki güneş, Oğlak burcundaki geri giden Plüton ile üçgen açı yapıyor ve kariyer yolunuz değiştikçe finansal akışınızın da değiştiğini gösteriyor. Bu iyi bir şey olabilir, potansiyel olarak daha fazla profesyonel değere ve ileride becerileriniz için tazminata yol açar. Jüpiter, İkizler burcunda geri giden Merkür’e altmışlık açıyla yaklaştığından, bu, birkaç şanslı konuşma nedeniyle değişen bolluk anlamına gelebilir. Profesyonel hedefleriniz ve beklentileriniz hakkında açık konuşmalar yapmaya devam edin. Harika bir şeye yol açabilir!


19 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, yapılandırılmış Oğlak burcuna ve otoriter onuncu evinize dönüşmeden önce, asi Uranüs ile uyumlu hale gelecek ve bu da gününüze bir kendiliğindenlik ve yenilik katmanı ekleyecektir. Aries, işyerinde birine aşık mısın? Unutmayın, ay aynı anda burcunuzdaki tatlı Venüs ile karşı karşıya gelecek, bu da özgürlüğünüzün ve/veya özerkliğinizin büyük olasılıkla sorgulanacağı yerdir. İşle zevki karıştırmak mı? Merkür gerilemesi de burcunuzdaki şanslı Jüpiter ile uyumlu bir üçgen açı oluşturacak, bu yüzden büyük yazıları okuduğunuzdan emin olun ve bir inanç sıçraması yapmadan önce seçeneklerinizi gözden geçirin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.