Koç Burç Yorumları 18 Mayıs 2022

Koç burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Koç burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sanatsal doğanızı kendi yararınıza kullanın – biri ne kadar derin olduğunuzu görmek istiyor. Onları etkilemek de zor olmayacak çünkü siz de onlarla aynı doğrultuda düşünüyorsunuz.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün senin için zor bir karar olacak – doğru olduğunu bildiğin şeyi yap.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah Oğlak burcuna geçiyor, tatlı Koç, güneş onuncu evinizi aydınlatırken sizi ciddi ve kariyer odaklı bir üst boşluğa yerleştiriyor. Bu enerjiyi profesyonel gündeminizde ilerlemek için kullanın, çünkü evren şu anda mesleki büyümenizi desteklemenin yollarını arayacaktır. Ne yazık ki, genişleyen Jüpiter ile sert bir bağlantı, çalışma haftası orta noktaya geldiğinde sorumluluklarınız karşısında bunalmış hissetmenize neden olabilir. Şans eseri, gezegen yöneticiniz Mars ve rüya gibi Neptün arasındaki tatlı bir ittifak, hayallerinize bağlı kaldığınız sürece motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kızgın gezegen yöneticiniz Mars, rüya gibi Balıklar ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile cızırdamaya devam ediyor. Öyleyse, sezginizin rehberiniz olmasına izin verin, Koç. Ayrıca Merkür retrosu, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreyle ilgili meraklı üçüncü evinizi harekete geçirirken, kozmos size satır aralarını okuma ve olaylara tamamen farklı bir perspektiften bakma fırsatı sunuyor. Birine uzaktan aşık olmak? Ay, Oğlak burcuna ve otoriter onuncu kötü şöhretli evinize gireceğinden, işyerinde tanıştığınız biri olabilirler. Venüs de burcunuzda, bu yüzden sihrinizi yapın.


18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Hareket tarzınıza dikkat edin, Koç. Bugün, Mars, Balık burcunda Neptün ile kavuşum yapıyor ve bu, bilinçaltında ilerlemek için bir arzu olduğunu gösteriyor. Enerji karışımı iki yoldan birine gidebilir – sezgisel veya zor. Sezgisel tarafınıza yaslanırsanız, Mars ve Neptün bir araya gelerek eylemlerinizin işte nereye gidebileceğini hayal etmenize izin verebilir. Görselleştirmeleriniz, herhangi bir sonuca aracılık etmenize ve potansiyel şansınızdan yararlanmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, Mars ve Neptün’ün birleşmesi aynı zamanda kafa karıştırıcı olabilir, hatta kararınızı bulanıklaştırabilir ve bu da profesyonelliğinizi olumsuz etkileyebilir. Dikkatli ilerleyin!


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.