İkizler Haftalık Burç Yorumları (9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası)

İkizler burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Tam romantik beklentilerinizin tükendiğini düşündüğünüzde, Pazartesi veya Salı günü, çekici, seksi ve inanılmaz bir gülümsemeye sahip yeni biri hayatınızda belirir. O kadar gerginsin ki bir şeyleri deviriyorsun. Çarşamba ve Perşembe günleri bu kişiyi kafanızdan atamazsınız. Nereye bakarsanız bakın, doğrudan görüş hattınızda yarı saydam bir görünüm belirir. Her şeyin bu kadar bulanık olmasına şaşmamalı! Normal bir dünya görüşüne geri dönmenin yolu, bir arkadaşınızla onun hakkında konuşmaktır. Cuma ve Cumartesi bunun için uygundur. Pazar günü tekrar net bir şekilde görebilirsiniz.


İkizler Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, onuncu ayda Merkür gerilemesi ile flört ve flört etmenin tam zamanıdır, geçmişteki sevgililerle yaptığınız birçok buluşmada sonsuz özçekimlerinizi ve fotoğraflarınızı paylaşma şehvetinizi artırır – sonunda gelecek ay daha derin bir taahhütte bulunana kadar. Romantik Instagram gönderileriniz en sevdiğiniz duygusal filmi hatırlatacak. Güneşinizle aynı hizada olan Merkür gerilemesi sırasında arkadaşlarınızın göz devirmesine veya sosyal medya yorumlarının sizi hayal kırıklığına uğratmasına ve aşk balonunuzu patlatmasına izin vermeyin. Sadece birçok seçeneğe ve özel bir kişiye sahip olmanızı kıskanıyorlar. Sizin için en iyisini istemedikleri için değil, mutluluğunuz, sahip olmadıklarının bir hatırlatıcısıdır.

Ancak, onların negatif enerjisinin taahhütte bulunma ve mutlu olma yeteneğinizi etkilemesine izin vermemelisiniz. İstediğiniz hayatı yaratmak için kendi zihniniz ve gücünüz var. Arkadaşlarınızı sevmenize ve fikirlerine değer vermenize rağmen, şu anda onların gevezeliklerini biraz tuzağa düşürmeniz gerektiğini anlamanın zamanı geldi. Gelecekte sizin için birçok sorun yaratacağından, onlarla ilgili şeylere çok fazla kapılma. Onlarla kişisel ilişkinizi idare etmenin en iyi yolu, tüm sözlerini buz üzerine koymak ve onları güldürmektir.


İkizler Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bazı büyük gezegensel değişimlere hazır olun, İkizler!

Tutulma portalının kaosuna ek olarak, 8 Mayıs Pazar günü Aslan burcunda ilk dördün parlarken, haftanıza dramatik bir başlangıç ​​olacak. Ay enerjisi sizi profesyonel iletişimde bağımsız bir lider olmaya teşvik ediyor. Konuşmanın, sorumluluğu üstlenmenin ve gerektiğinde yetki vermenin zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi sohbette kendinize güvenmek için kullanın, ancak işe gitmeden önce tüm tiyatroları kapıda bırakın. Birkaç gün sonra Jüpiter, profesyonel özlemlerinizi ve ağ oluşturma fırsatlarınızı genişleterek Koç burcuna girecek. Neşeli ve şanslı Jüpiter Koç’ta, en çılgın hayallerinizin peşinden gitmeye hazır. Kendinizi güçlü liderler ve girişimcilerle uyum içinde bulabilirsiniz. Jüpiter’in bolluğu aynı zamanda sizi bir ton benzer düşünen profesyonel ve ulaşılması gereken sonsuz hayallerle çevreleyebilir. Ancak tüm bu şanslar devreye girmeden önce, Merkür ilk olarak burcunuzda geri hareket yapacak. Kendinizi tüm yönleriyle çekirdek bir kimlikte birleştirmenize ve kendinizi tanıtırken nispeten tutarlı bir profesyonel görünüme sahip olmanıza yardımcı olabilecek bir profesyonel olarak nasıl karşılaştığınıza dair iç gözlem yapmaya çağrılacaksınız.


İkizler Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, skandalla sınırlanan gizli bilgilere kapılabilirsiniz.

Hafta, 8 Mayıs Pazar günü Aslan burcundaki ilk dördün bazı önemli yeni bilgiler getirmesiyle başlıyor. İkizler, size yakın biriyle olan bir durumun daha dolu bir resmine sahipsiniz. Bilgiler birkaç güvenilir kaynaktan geliyor olabilir. Tavsiye vermek isteyebilirsiniz, ancak şu anda bu kişi onu duymaya hazır olmayabilir. Duvara konuşmak gibi olabilir. İkizler, mükemmel bir iletişimcisiniz, ancak bugün mesajınız duyulmayabilir.

10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda geri gidiyor. Artık evrak işleri, faturalar ve belki de ehliyetinizin yenilenmesi gibi unutulan şeylerin vadesi bir anda geliyor. Birdenbire yapılacaklar listeniz bir CVS makbuzundan daha uzun olur. Ancak çoklu görevde oldukça ustasınız (aslında, bunu etkili bir şekilde yapabilen tek işaret sizsiniz). Listeyi oldukça hızlı bir şekilde geçebilmelisiniz. İkizler, parmaklarınızı sabırsızlıkla masaya vurmanıza neden olabilecek diğerlerinden gelen yanıtları beklemektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.