İkizler Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası)

İkizler burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası neler bekliyor? İkizler burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Gizli gücünüz haftanın ilk yarısında açığa çıkıyor. Hayatınızda birçok büyük fikrin uçuştuğunu görüyorsunuz, bazıları sizin, bazıları diğerlerinden, bazı şeyleri çok ilginç şekillerde değiştirebilecek. Perşembe gününe kadar biraz sakinleşmeniz ve özellikle para söz konusu olduğunda bazı planlarınızın ne kadar gerçekçi olduğunu düşünmeniz gerekebilir. Bu uzun sürmemeli ve hafta sonu, iyi tanıdığınız insanlarla sade güzel zamanlar geçirmek için mükemmel olacak.


İkizler Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta üçüncü gözünüz açılıyor ve ruhsal olarak bağlantı kuruyorsunuz.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve sezgi evinizin Kova burcunda Satürn’e kare yapması ve eğitim eviniz ile hafta başlıyor. Psişik yeteneğinizi çok ciddi bir şekilde keşfediyor olabilirsiniz. İkizler, psişik kendini savunma, medyumluk veya şamanizm dersleri almayı düşünebilirsiniz. Eğlenceli olabileceğini düşündüğünüz bir ders, oldukça akademik ve muhtemelen yaşamı değiştiriyor. Ve bunu ciddiye alırsanız, inanılmaz faydalar elde edebilirsiniz.

16 Mayıs Pazartesi günü iş yerinizi ve iş arkadaşlarınızı aydınlatan Akrep burcunda bir ay tutulması var. İkizler, işinizde veya iş arkadaşlarınızda bir değişiklik olabilir. Önemli bir kişi ayrılıyor olabilir, asistanınız aniden bırakabilir veya yakın gelecekte şimdi bildirimde bulunmaya karar verebilirsiniz. Tutulmalar, yepyeni bir dünyaya açılan bir kapıdan geçmek gibi olabilir. Büyük bir yaşam değişikliği yapmaktan bir karar uzaktasınız.


İkizler Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Mars, 15 Mayıs’ta Mars’la bir açı paylaştığından, haftanın ilk bölümünde gelecekten ve birine ne kadar derinden bağlanmak istediğinizden emin olamazsınız. Kimsenin ilerlemeniz için size baskı yapmasına izin vermeyin ve unutmayın. belirsizlik anlarında hareketsiz durmanın sorun olmadığını. On yedinci, Mars ve Neptün Balık’ta bir ittifak oluşturduğundan, yolunuza önemli bir değişiklik getirecek. Bu kozmik iklim sırasında istediğiniz şeyle daha uyumlu hissedeceksiniz ve evren sizi içgüdülerinizi takip etmeye zorlayacak. Bu enerji hedeflerinize, planlarınıza ve ilişkilerinize ivme kazandıracak. Yani, bir şey doğru gelmiyorsa, yapmayın. Bu iki gezegen ve Satürn arasındaki sert bir kare, sınırlarla ilgili sorunlara yol açabilir, bu nedenle pozisyonunuzda güçlü kalmanız gerekir.

Yirminci, güneşe dönüşünüz başlarken yumuşak, romantik ve rüya gibi bir havayı başlatacak. O özel kişiyle bir randevu için mükemmel bir fırsat olarak, gün boyunca havada yürüyormuş gibi hissedeceksiniz. Eşleşme havasında değilseniz, bu titreşimleri uçup gitmek ve geleceğin neler getireceğini hayal etmek için kullanın.


İkizler Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

İkizler, ciddi profesyonel güç hamleleri yapmak için bu haftanın astrolojik enerjisini kullanın.

15 Mayıs Pazar günü Güneş Boğa’da Neptün Balık’tayken, gizli yeteneklerinizi kariyer yolunuzla hizalayın. Gizli benliğinizden daha fazlasını profesyonel yolculuğunuza dahil etmek için umutlu bir bakış açısına sahip olmak için bu uyumlu enerjiden yararlanın. Gölge benliğinizin kariyer yolunuzda ne kadar iyi performans gösterdiğine şaşırabilirsiniz! Ertesi gün, güçlü Akrep burcundaki dolunay tam ay tutulması iş hayatınızı aydınlatacak. Bu tutulma portalı sona ererken, günlük organizasyonunuzun ve işinizin bazı yönleri de kapanıyor. Bu enerjiyi iş rutininizi ve sorumluluklarınızı dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Hatta işinizle ilgili bir inanç sıçramasına bile yol açabilir. Biraz göz korkutucu olsa da, her şeyin olması gerektiği gibi olacağını bilin. İki gün sonra Mars, Balık burcunda Neptün ile kavuşum yapıyor ve bu da sizi profesyonel hayallerinizin peşinden gitmeye teşvik ediyor. Profesyonel yolunuza cesurca adım atarken muazzam bir başarı elde ettiğinizi gözünüzde canlandırın. 20 Mayıs Cuma günü güneş burcunuza girecek! Profesyonel kimliğinizi ve mizacınızı merakla keşfederken, kendinize son derece emin hissedeceğiniz için sezonunuz muhteşem olacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.