İkizler Burç Yorumları 19 Mayıs 2022

İkizler burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü neler bekliyor? İkizler burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 19 Mayıs 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Büyük resimle birlikte ilerleme çabanızda her zaman küçük şeyleri fark etmezsiniz, ancak bugün hayatınızın ayrıntılarıyla tamamen temas halindesiniz. Onları daha tatlı hale getirmenin bir yolunu bulun.


19 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün alışılmadık bir grup ortamıyla karşılaştığınızda dikkatli olun.


19 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa güneşi dönüştürücü Plüton ile bağlantı kurarken, evren bugün size bazı sert ama gerekli gerçeklerle hizmet edebilir. Bu titreşimler başta yıkıcı gibi görünse de, bugün başınıza gelen bir şey olursa, bunun iyi bir nedeni olduğu gerçeğini kabul etmeye çalışın. Hayat değiştiren anlar, akşam yaklaşırken kendini gösterebilir ve Luna kaderin düğümleriyle bağlantı kurarak geleceğinizi şekillendirmeye yardımcı olur. Gün sona ererken rüya gibi enerji havayı dolduracak. Ve ay, ruhani Neptün ile tatlı bir görünüm paylaştığında, bu enerjiyi profesyonel hedefleriniz üzerinde meditasyon yapmak için kullanın, çünkü diğer taraftan rehberlik kesinlikle gelecektir.


19 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İkizler, profesyonel dönüşümünüze ve buna girecek her şeye nasıl değer veriyorsunuz? Bugün Boğa burcundaki güneş, Oğlak burcundaki geri giden Plüton ile üçgen açı yapıyor, bu da yatırımlarınızı, varlıklarınızı ve hatta borçlarınızı hedef alan, yüzeye çıkan bilinçsiz korkularla çalışmak zorunda kalabileceğinizi ima ediyor. Mali durumunuzla ilgili bilinçaltı algınızı dengelemeye çalışırken, burcunuzda geri giden Merkür aynı zamanda Jüpiter’in Koç’ta 60’ını açacağı için daha umutlu hissedebilirsiniz. Sahip olduğunuz ve yatırım yapabileceğiniz şeylere daha iyi bir bakış açısı benimseyerek, profesyonel hayallerinizin peşinden gittiğinizde daha umutlu olabilirsiniz.


19 Mayıs 2022 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ciddi Oğlak burcunda parıldayan ay ve birleşme, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz ile, muhtemelen bağlantınızın temelini çevreleyen duygusal temalara veya belki de önemli biriyle paylaştığınız varlıklara odaklanıyorsunuz. Göksel yöneticiniz İkizler, Merkür hala burcunuzda geri harekette, bu nedenle değişimlerinizi ayırt etmek önemlidir. Tamamen önleyemediğiniz sürece, sözleşmeleri çift ve üçlü kontrol edin. Daha da önemlisi, Ay, dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlüklerden oluşan on birinci eviniz aracılığıyla Venüs ile karşı karşıya gelecek ve önceki taahhütlerinizle diğer fırsatları keşfetme arzusu arasında bir gerilim yaratacak.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.