İkizler Burç Yorumları 14 Mayıs 2022

İkizler burcunun 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunun 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

14 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün motorunuzu çalıştırmak zor olacak ama yine de dünyayı kasıp kavurmaya gerçekten gerek yok. Bırakın temponuzu gün belirlesin ve sadece küçük bir şekilde eğlenin.


14 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Seyahat planları neredeyse kesinleşmiş olabilir, ancak henüz rezervasyonları kesinleştirmeyin.


14 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah Akrep burcuna geçiyor sevgili İkizler, haritanızın sağlık ve zindeliği yöneten sektörünü vurguluyor. Bu kozmik iklim, özellikle çalışma haftasında sağlık vagonundan düştüyseniz, sağlıklı alışkanlıklarınıza geri dönmenizi isteyecektir. Ancak, Pazartesi geldiğinde daha dikkatli yaşamak için bir plan yaptığınız sürece, hafta sonu boyunca kendinizi şımartmak istiyorsanız kendinize çok yüklenmeyin. Bu arada, tatlı Venüs şifalı asteroit Chiron’a uzanıyor ve sizi getiriyor. arkadaşlarınızdan, ailenizden ve toplumdan gelen bir rahatlık duygusu.


14 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bugün işte harika bir şey başarmak için kararlılığınızı kullanın, İkizler. Ay, iş gününüz boyunca görevlerinize odaklanmanız için sizi teşvik eden dönüştürücü Akrep’e düştü. Luna, Akrep burcunda biraz takıntılı olabilir, bunu kendi yararına kullanabilirsin. Değişken bir hava işareti olarak, biraz huzursuz olabilirsiniz. Ancak bu ay tutulması altında, belirli bir projeye veya göreve aşırı derecede sabitlenmiş hissedebilirsiniz. İşi tamamlama niyetiniz, sıkı sıkıya bağlı kalmanıza ve tutkulu hissettiğiniz bir göreve odaklanmanıza yardımcı olabilir.


14 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İkizler, ister bekar, ister aşık olun, ister özel birine aşık olun, kozmos sizi gücünüzü geri almaya ve artık en yüksek gerçeğinizle uyumlu olmayan toksik zihniyetleri ve/veya rutin alışkanlıklarınızı temizlemeye çağırıyor. Örneğin, Ay bugün Akrep burcunda, günlük ritüeller, sağlık alışkanlıkları ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı evinizde bu ayın tam ay tutulmasından sadece iki gün önce ilk kez görünecek. Bunu söyledikten sonra, hayatınızın bu alanında bir şeyler tam bir döngüye giriyor ve muhtemelen bu, kontrol ihtiyacınız ve/veya kendinizi aşkta aşırıya kaçma alışkanlıklarınız etrafında dönüyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.