Haftalık Burç Yorumları (23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 23 Mayıs – 29 Mayıs haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harekete geçmek fırsatlar getiriyor ve bu sizin tekerlekli evinizde.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars Balık’ta ve sezgi evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve kariyer eviniz ile 60’lık açı yapmasıyla başlıyor. Örümcek duyunuz karıncalanıyor. Şirketinizde bazı değişiklikler yakında gerçekleşecek. Sizin için olası bir fırsat var. Şirketinizin gelecekte genişlemek için konumunu sağlamlaştırmak istemesi muhtemeldir. Potansiyel yeni bir rol veya yeni sorumluluklar hakkında amirinizle yakında konuşmak isteyebilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler’deki güneş ve iletişim eviniz, kendi Koç burcunuzda Jüpiter ile 60’lık açı yapıyor. Bugün harekete geçmek şans getirir. Bu özellikle anlaşmalar, sözleşmeler, yazı, öğretim ve yayın konularında geçerlidir. Sözlerinizi dünyaya yaydıkça, olumlu bir yanıt alırsınız. İşletmeniz için biraz pazarlama yapmayı düşünün. Ya da birinin kulağına tatlı aşk sözcükleri fısıldayın. Ne istediğinizi ifade etmek bugün size ödüller getirebilir.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, yüksek benliğinizden mesajlar alıyorsunuz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve dostluk evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve eğitim eviniz ile 60’lık açı yapmasıyla başlıyor. Okul dönemi sona eriyor olabilir ve insanlar kendi yollarına giderken kendinizi oldukça duygusal hissediyor olabilirsiniz. Boğa, hoşçakal diyebilir veya okul çağındaki çocuklarınızın arkadaşlarına veda etmesine yardımcı olabilirsiniz. Burada daha derin bir mesaj var, Evrenden müzik. Şimdiki zamanın tadını çıkarmayı öğreniyorsun çünkü gelecek her zaman değişiyor.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve sizin para eviniz, Koç burcundaki Jüpiter ve dürtüler eviniz ile altmışlık açı yapıyor. Boğa, bir satın alma yapmak için cazip olabilirsiniz (küçük değil). Tabii ki, bu yönün şanslı enerjisi, harika bir fırsat, ücretsiz kargo ve 30 günlük para iade garantisi alabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak bu enerjiyi daha iyi kullanmak, onu harcamak yerine para kazanmaya odaklanmaktır. Ama eğlence bunun neresinde?


İkizler Burcu

İkizler Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dünyada gerçekten iyi şeyler yapma fırsatınız var.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve kariyer evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve kaynaklar eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. İkizler, şirketinizin sunduğu tüm avantaj ve avantajlara bakmak için harika bir gün. İndirimli hisse senedi tekliflerini, 401(k) eşleşmesini veya sigorta indirimlerini kontrol etmek için şirketin çalışan portalını inceleyebilirsiniz. Şirketiniz yetersiz kalıyorsa, yeni bir şey için özgeçmişinizi göndermek için harika bir gün. Bugün kariyerinizde şanslısınız.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve güven eviniz (doğum günün kutlu olsun!), Koç burcundaki Jüpiter ve dostluk eviniz ile 60’lık açı yapıyor. İkizler, sana hayran olan birçok arkadaşın ve insan var. Ve son zamanlarda, diğer insanların hayatlarına ne kadar dokunduğunuzun farkına varmış olabilirsiniz. Bugün, bir grupla veya arkadaş çetenizle kutlama yapıyor olabilirsiniz. Liseden veya üniversiteden arkadaşlar sizinle iletişim kuruyor olabilir. Artık komşular bile daha dostça görünüyor.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, daha iyi bir yaşam için fırsatlar bol.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve macera ve kaçış evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve ilişkiler eviniz ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Yengeç burcu, siz ve eşiniz bugün biraz heyecan arıyor olabilirsiniz. Konuma ulaşmak için dört tekerlekten çekişli bir araç gerektiren bir piknik düşünün. Veya şehri bir sıcak hava balonunda görün. Bugün yaratıcı bir tarih, hayatınıza daha fazla romantizm getirmek için uzun bir yol kat edecek.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve sezgi eviniz, haritanızın en üstünde Koç burcundaki Jüpiter ile altmışlık açı yapıyor. Güçlü bir sezginiz var ve ne olacağı konusunda genellikle haklısınız. Yengeç, insanların ne söyleyeceğini biliyor gibisin. Aile üyeleri ve çevrenizdeki çiftlerde meydana gelen trendleri görebilirsiniz. Şimdi psişik çalışmalarınız konusunda ciddileşmenin zamanı geldi. Tarot dersi almayı veya size şamanizm dersi verecek birini bulmayı düşünün.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinizi özgür bırakmanız için fırsatlar var.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık burcunda olması ve kaynak ve yatırım evinizin iş evinizde Plüton’a altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Muhtemelen paranızın sizin için çalışmasını sağlamaya odaklanmışsınızdır. Leo, parayı yatırıma yönlendiriyor olabilirsin. Dolar maliyeti ortalamasının güvenliği ile yüksek riskli gün ticareti arasında seçim yapmak için risk toleransınıza bakabilirsiniz. Düşünülmesi gereken bir orta yol var. Onu bulmanın zamanı geldi.

23 Mayıs Pazartesi günü İkizler burcundaki güneş ve dostluk eviniz Koç burcundaki Jüpiter ve eğitim eviniz ile altmışlık açı yapıyor. Okula birlikte gittiğiniz birinin yeniden bağlantı kurmak için uzanıyor olması oldukça olasıdır. Okul toplantınız yaklaşıyor olabilir ve bu, eski lise arkadaşlarını görmek için eve gitmek için bilet almayı içerebilir. Leo, bugün sınıf yıllığına göz atmak ve hafıza yolunda ilerlemek için güzel bir gün.


Başak Burcu

Başak Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, izin verirseniz daha büyük bir yaşam mümkün.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve ilişkiler evinizin zevk evinizde Plüton ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Başak, bu kişilerarası bağlantılara odaklanmak için mükemmel bir gün. Bu, el ele tutuşarak birlikte daha fazla zaman geçirmek anlamına gelebilir. Veya bu, bal kadar tatlı öpücükleri içeren daha tutkulu bir dönüş alabilir. Aşkı arıyorsanız, ilginç bulduğunuz birine ulaşmak için en iyi günlerinizden biri.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler’deki güneş ve kariyer eviniz, Koç’taki Jüpiter ve kaynaklar eviniz ile 60’lık açı yapıyor. Bir işletmeniz varsa, yardımsever insanlar bulmak için harika fırsatlara sahipsiniz (finansmana ihtiyacınız varsa bankacılar dahil). Başak, özgeçmişini güncellemene yardım edecek bir kariyer koçu bulabilirsin. Mevcut şirketlerindeki kariyer fırsatları hakkında eski bir meslektaşınıza ulaşmayı düşünün.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta keşif modundasınız ve bir hazineyi ortaya çıkarabilirsiniz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve günlük rutinler evinizin Oğlak burcundaki Plüton’a altmışlık açı yapması ve sizin ev ve aile eviniz ile başlıyor. Terazi, şimdi bahar temizliğine bakıyor olabilirsiniz, aşırı dağınıklığı ortadan kaldırmaya çalışıyor olabilirsiniz (sizin ve belki diğer insanların da). Bugün garajı boşaltarak, eski evrakları parçalayarak ve ev onarımları yaparak gerçek bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler’deki güneş ve bilgi eviniz, Koç’taki Jüpiter ve ilişkiler eviniz ile 60’lık açı yapıyor. Bugün, siz ve partneriniz birbiriniz hakkında daha çok şey öğreniyorsunuz. Terazi, eğlenceli bir sınava girebilir veya birlikte hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri keşfedebileceğiniz bir oyun oynayabilirsiniz. Aşkı arıyorsanız, olası bir sevgiliyle sırlar hakkında konuşmak için harika bir gün.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, hayatınızı içten dışa değiştiriyorsunuz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve romantizm ve macera evinizin iletişim evinizde Plüton ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Akrep, yeni biriyle en ilginç ve seksi konuşmayı yapabilirsin. Bu, pek de ince olmayan imalarla üst düzey bir flört. Romantizm demleniyor. Seksi bir ses sizi havaya sokabilir.

23 Mayıs Pazartesi günü İkizler burcundaki güneş ve sizin para ve yatırım eviniz Koç burcundaki Jüpiter ve analiz eviniz ile altmışlık açı yapıyor. Akrep, potansiyel olarak harika bir yatırıma rastlayabilirsiniz. Bu, halka arz veya indirimli şirket hissesi gibi size özel olabilir. Görünüşe göre biri sizi elinizden tutuyor ve süreç boyunca size rehberlik ediyor. Bu kazançlı olabilir.


Yay Burcu

Yay Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yol önünüzde beliriyor ve büyük ilerleme kaydediyorsunuz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve aile evinizin Oğlak burcundaki Plüton’a ve maliye evinize altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Yay, borcu ortadan kaldırmak için bir harcama planını tartışmak için aileyi bir araya getiriyor olabilirsiniz. Bir borç kartopu başlatabilir ve her ekstra doları öğrenci kredisi borcuna veya kredi kartı bakiyelerine yatırarak çığa dönüşmesine izin verebilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve ilişkiler eviniz, zevk ve romantizm evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapıyor. Yay, sen ve sevgilin son derece iyi vakit geçirebilirsiniz (esas olarak kapalı kapılar ardında gerçekleşen). Bu zamanı birlikte uzun süre beklemiş olabilirsiniz ve şimdi havai fişekler oluyor. Aşkı arıyorsanız, oldukça özel birini bulmak için mükemmel bir gün.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta geleceğinize doğru ilerliyorsunuz. Fırlatmaya hazırsınız.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın Balık’ta olması ve iletişim evinizin kendi Oğlak burcunuzda Plüton ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün sesiniz yankılanıyor ve insanların durup dikkat çekmesine neden oluyor. Oğlak burcu, bugün topluluk önünde konuşmak ve sözlerinizi blog gönderileri, videolar veya bir podcast aracılığıyla dünyaya duyurmak için iyi bir gün. Bir iş kurmak için iyi bir gün.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve günlük rutinleriniz eviniz ve ailenizdeki eviniz Jüpiter’e altmışlık açı yapıyor. Bugün, bir ev projesi için aile üyelerini bir araya getirebilirsiniz. Oğlak, birlikte bir ağaç ev inşa edebilir veya gece geç saatlerde marshmallow kızartmaları için ateş çukuru olan bir açık hava odası kurabilirsiniz. Üniversite çağındaki çocuğunuzun yaz için odasına yerleşmesine yardım ediyor olabilirsiniz. Bugün işler birlikte yapıldığında daha kolay.


Kova Burcu

Kova Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ileriye baktığınızda yolun açık olduğunu görüyorsunuz.

Hafta 22 Mayıs Pazar günü, Mars Balık’ta ve para evinizin Oğlak burcundaki Plüton’la ve sezgi eviniz ile 60’lık açı yapmasıyla başlıyor. Kova, trend anlayışınız şu anda çok güçlü. Bu, gelecek için gördükleriniz hakkındaki düşüncelerinizi ve duygularınızı yazmanın zamanıdır. Çoğu zaman, sezgisel flaşlarınız aniden ve beklenmedik bir şekilde gelir. Tahminlerinizi kaydederken, sezgisel yeteneklerinize olan güveninizi geliştirirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve romantizm ve macera eviniz iletişim evinizde Jüpiter ile altmışlık açı yapıyor. Kova, oldukça çekici biriyle çok ateşli bir konuşma yapabilirsin. Bu şahsen olabilir, ancak hepsinin telefonda yapılması da oldukça olasıdır. Metin yoluyla değiş tokuş edilen tatlı aşk sözleri olabilir.


Balık Burcu

Balık Burcu 23 Mayıs – 29 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, sürünün önüne geçiyorsunuz.

22 Mayıs Pazar günü, Mars’ın kendi Balık burcunuzda olması ve güven evinizin Oğlak burcundaki Plüton ve topluluk eviniz ile 60’lık açı yapmasıyla başlıyor. Bir grup veya kuruluşta liderlik pozisyonu için seçilmeniz mümkündür. Bir bağış toplama etkinliğine yardım etmeniz veya ağ grubunuzun, hobi kulübünüzün veya manevi grubun üyeliğini artırmanız istenebilir. Bugün, sorumlu siz olabilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi günü, İkizler burcundaki güneş ve eviniz ve ailenizin evi, para evinizde Jüpiter’e altmışlık açı yapıyor. Balık, daha fazla para kazanma fırsatın var. Bu, çevrimiçi açık artırma işletmesi veya küçük işletmeler için web siteleri oluşturma gibi evde yapabileceğiniz bir gelir kaynağı oluşturmak için iyi bir özelliktir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.