Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 16 Mayıs – 22 Mayıs haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, işleri tekrar dengeye getirmeye çalışıyorsunuz.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve para evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve dostluk evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Bugün, bir arkadaşınızla bir miktar para konusunda bazı çekişmeler olabilir. Belki geri ödenmesini bekliyorsunuz ya da belki birileri sizden borçlu olduğunuzu düşünmediğiniz bir ödeme istiyor. Koç, bu müzakereler için çok zor bir gün. İkiniz de ödün vermek gibi hissetmeyeceksiniz. Öte yandan, bu, birlikte bir iş kurmak için güçleri birleştirmek için mükemmel bir enerjidir.

16 Mayıs Pazartesi günü yakınlık evinizi aydınlatan Akrep burcunda bir ay tutulması var. Tutulmalar değişim getiriyor. İlişki partnerinizi çok, çok daha iyi tanıyor olabilirsiniz. Ve şimdi fiziksel ilişkiyle ilgili bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Koç, bunu bir süredir düşünüyor olabilirsin ve şimdi işler doruğa geliyor. Muhtemelen biriniz veya ikiniz de bugün bir karar vereceksiniz.


Boğa Burcu

Boğa Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta tüm gözler üzerinizde.

Hafta, 15 Mayıs Pazar günü güneşin Boğa burcunda olması (doğum günün kutlu olsun!) ve güven evinizin Kova burcunda Satürn’e kare açması ve resmi iletişim eviniz ile başlıyor. Boğa, bugün topluluk önünde konuşuyor, blogunuzu açıyor veya romanınızı çevrimiçi olarak yüklüyor olabilirsiniz. Ancak bu sert kare ile ilerlemek istediğinizde çok fazla direnç alıyor olabilirsiniz. Yolunda duran biri var gibi görünüyor. Bir rozetleri yoksa, bu engeli aşmayı düşünün.

16 Mayıs Pazartesi günü, ilişkiler evinizi aydınlatan Akrep burcunda bir ay tutulması var. Bu tutulma, yakın bir ilişkide bir değişikliği işaret edebilir. Boğa, daha yakın, hatta samimi olmaya karar verebilirsiniz. Ancak uzun süreli bir ilişkiniz varsa ve bu bağlantı son zamanlarda kırılgansa, bu tutulma enerjisi birbirinize biraz boşluk bırakma zamanının geldiğini gösterebilir. Bu mutlaka bittiği anlamına gelmez, ancak birbirinizden bir mola vermeniz gerekebilir.


İkizler Burcu

İkizler Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta üçüncü gözünüz açılıyor ve ruhsal olarak bağlantı kuruyorsunuz.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve sezgi evinizin Kova burcunda Satürn’e kare yapması ve eğitim eviniz ile hafta başlıyor. Psişik yeteneğinizi çok ciddi bir şekilde keşfediyor olabilirsiniz. İkizler, psişik kendini savunma, medyumluk veya şamanizm dersleri almayı düşünebilirsiniz. Eğlenceli olabileceğini düşündüğünüz bir ders, oldukça akademik ve muhtemelen yaşamı değiştiriyor. Ve bunu ciddiye alırsanız, inanılmaz faydalar elde edebilirsiniz.

16 Mayıs Pazartesi günü iş yerinizi ve iş arkadaşlarınızı aydınlatan Akrep burcunda bir ay tutulması var. İkizler, işinizde veya iş arkadaşlarınızda bir değişiklik olabilir. Önemli bir kişi ayrılıyor olabilir, asistanınız aniden bırakabilir veya yakın gelecekte şimdi bildirimde bulunmaya karar verebilirsiniz. Tutulmalar, yepyeni bir dünyaya açılan bir kapıdan geçmek gibi olabilir. Büyük bir yaşam değişikliği yapmaktan bir karar uzaktasınız.


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, nefesinizi düzene sokmak için bir aradan sonra tekrar ilerliyorsunuz.

15 Mayıs Pazar günü, Güneşin Boğa burcunda olması ve dostluk evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve samimiyet evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Bir arkadaşınız bağlantınızı daha kişisel ve samimi hale getirmek isteyebilir, ancak belki de hazır değilsiniz. Bu açı, ilerlemek isteyen bir kişi ile ilgiliyken, diğer kişi dur demek için elini kaldırır.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda çocuk ve yaratıcılık evinizi aydınlatacak bir ay tutulması var. Çocuklarınız varsa, onlardan birinin sizin rehberliğinize ve koşulsuz sevginize ihtiyacı olabilir. Sıkışmış olabilirler ve kendilerini sıkışmış hissedebilirler. Yaratıcı projeleriniz de çocuklar gibi. Bir şarkı, şiir veya sanat eseri doğurursunuz. Yengeç, kağıt veya tuval üzerinde doğru bir şekilde tasvir ettiğiniz vizyonu elde etmek için mücadele ediyor olabilirsiniz. Bugün, başkalarına verdiğiniz kadar kendinize de sabır ve nezaket gösterin.


Aslan Burcu

Aslan Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta vereceğiniz kararlar daha parlak bir geleceğin yolunu açabilir.

Hafta 15 Mayıs Pazar günü, Güneşin Boğa burcunda olması ve kariyer evinizin Kova burcundaki Satürn ve ortaklıklar eviniz ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Yapmak istediğiniz kariyer hamlesi engellenmiş görünüyor. Bir kişi senin yolunda duruyor. Leo, bu, mevcut politikadan alıntı yapan bir süpervizör, aynı pozisyon için yarışan bir iş arkadaşı veya vizyonunuzu kavrayamayan bir iş ortağı olabilir. Bugün ilerlemeye çalışmak için zor bir gün. Bu enerjinin daha iyi bir kullanımı, oturup bir yıllık planınızı yazmaktır.

16 Mayıs Pazartesi günü evinizi ve ailenizi aydınlatan Akrep burcunda bir ay tutulması var. Nerede ve kiminle yaşayacağınız konusunda kararlar alıyor olabilirsiniz. Bir oda arkadaşından hayatına devam etmesini veya kendin haber vermesini isteyebilirsin. Leo, yeni bir mahallede ev arıyor olabilirsin. Bu, küçülmek, dağınıklığı gidermek ve engelleri kaldırmak için iyi bir gün.


Başak Burcu

Başak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

İlerlemek için bir zaman ve dinlenmek için bir zaman var. Bu hafta ikisini de alacaksın.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve öğrenme ve çalışma evinizin Kova’daki Satürn’e ve rutinler evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Siz veya çocuklarınızdan biri bir sınava hazırlanıyor veya bir projeyi zamanında teslim etmeye çalışıyor olabilir. Başak, kendi kendine çalışma kursunda çalışıyor olabilirsin. Bugün, son derece etkili bir öğrenme günü geçirebilirsiniz. Ve şu anda üzerinde çalıştığınız çalışma teknikleri, geleceğiniz için faydalı alışkanlıklar haline gelebilir.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda bir ay tutulması iletişim evinizi aydınlatacak. Şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Birisi sana, hakkında hiçbir şey bilmediğin bir sırrı itiraf edebilir. Ama şimdi kedi çantadan çıktığına göre, nasıl bilmediğinizi merak edebilirsiniz. Başak, bu kişiyle ilişkiniz muhtemelen farklı olacaktır. İleride, iki farklı yolda olabilirsiniz.


Terazi Burcu

Terazi Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, olaylara yeni bir perspektiften bakmanın zamanı geldi.

Hafta, 15 Mayıs Pazar günü, Güneşin Boğa burcunda olması ve kaynaklar evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve macera evinize kare yapmasıyla başlıyor. Terazi, kaynak eksikliği nedeniyle yapmak istediğiniz şeyi yapmaktan alıkonulmuş hissedebilirsiniz. Bu anlatıyı çevirmeniz gerekiyor. Maceraya atılırken kaynaklar ortaya çıkıyor. Bu sürece güvenmekle ilgilidir. Hayallerinizin peşinden gitmek ilk başta kendinizi rahat hissetmeyecek, ancak bunu yaparken sandığınızdan daha güvenli bir güvenlik ağına sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda para evinizi aydınlatacak bir ay tutulması var. Paranıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Hesaplarınızda düzeltebileceğiniz bir hata fark edebilirsiniz. Terazi, size borcu olan birine ulaşabilir ve neredeyse anında geri ödemesini sağlayabilirsiniz. Harekete geçirmek için zaman ayırırsanız, şimdi bir yan işten para kazanma fırsatı var. Finansal fırsatlar iş başında.


Akrep Burcu

Akrep Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, pozisyonunuzu yeniden gözden geçirme fırsatınız olacak.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve ilişkiler evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve mesken evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Akrep, bugün partnerinizle aranızda çekişme olabilir. Biriniz veya ikiniz de inatçı davranıyorsunuz. Her birinizin düşüncenizin arkasında sağlam nedenleri var, bu da bir uzlaşma bulmayı zorlaştırıyor. Birlikte neler inşa edebileceğinizi görmek daha iyidir. Bu, gerçekten karmaşık bir DIY mobilya parçasını bir araya getirmek için iyi bir gün.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunuzda bir ay tutulması var. Günlük yaşamınız o kadar yoğun ki, durup gerçekten ne istediğinizi düşünmek için bir an bile bulamamış olabilirsiniz. Artık zamanınız olsun ya da olmasın işler doruğa çıkıyor. Gitmek istediğiniz yöne karar vermek önemlidir. Bu, arkadaşlarınızla konuşarak, günlük tutarak veya ne istediğinizi görselleştirerek yapılabilir. Akrep, bu önemli aktivite için biraz zaman ayırın.


Yay Burcu

Yay Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, enerjinizi odaklamak için sınırlamaları kullanabilirsiniz.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve iş evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve iletişim evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Yay, bu, şirketinizden hoşunuza gitmeyen bazı iletişimlerle sonuçlanabilecek zor bir yön. Şirket, izin sürelerine sınırlamalar getiriyor, iş esnekliğini azaltıyor veya başka acımasız kurallar koyuyor olabilir. Yanıt olarak bir e-posta gönderme isteğiniz olabilir. Bu enerjinin daha iyi bir kullanımı, yan işinizde çalışmaktır. Satürn enerjisini kullanmak için biraz derin çalışma, planlama ve odaklanmış uygulama yapın.

16 Mayıs Pazartesi günü sezgi evinizde Akrep burcunda bir ay tutulması var. Olan güçlerden bir mesaj alabilirsiniz. Yay burcu, bu tezahür şarkı sözleri, çevrimiçi bir video veya bir kitapta okuduğunuz bir şey aracılığıyla gelebilir. Şimdi dünya daha anlamlı geliyor. Bunu, işinizde kalma, ilişkinize devam etme veya ikametgah değiştirme konusundaki diğer kararlar için bir çerçeve olarak kullanabilirsiniz.


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta zor yoldan çıkmak başarıyı getiriyor.

15 Mayıs Pazar günü, güneşin Boğa burcunda olması ve romantizm ve macera dolu evinizin Kova burcundaki Satürn’e ve para evinize kare yapmasıyla hafta başlıyor. Oğlak, yeni insanlarla tanışmak için eğlenceli bir şeyler yapmak isteyebilirsin ama kaynakların biraz kısıtlı olabilir. Yaratıcı ve tutumlu olma zamanı. Şehrinizde ücretsiz olarak yapabileceğiniz eğlenceli şeyleri düşünün. Sahilde bir kamp ateşi etrafında bir parti vermeyi, yerel bir doğaçlama gösterisine katılmayı veya bir botanik bahçesini keşfetmeyi düşünün.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda bir ay tutulması ve dostluk eviniz var. Yakın zamanda bir arkadaşınızla aranızda bir ayrılık oluşmuş olabilir. Hayatlarınızın farklı yollar izlediğini görüyorsunuz. Oğlak, bu arkadaşlığa devam edip etmeyeceğinize karar vermenin zamanı gelmiş olabilir. Kalırsanız, sınırlarınız konusunda net olmalısınız. Biriyle takılıyorsanız ve sonrasında kendinizi tükenmiş hissediyorsanız, arkadaşlığı bitirmeye bakmanın zamanı gelmiş olabilir.


Kova Burcu

Kova Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, enerjiler size yeni fırsatlar getirmek için değişiyor.

Hafta, 15 Mayıs Pazar günü güneşin Boğa burcunda olması ve evinizin ve ailenizin kendi Kova burcunuzda Satürn’e kare yapmasıyla başlıyor. Bugün evde çalışıyor olabilirsiniz. Kova, bir parke zemini yeniden yapmak veya banyoyu boyamak için becerilerinizi ve çevrimiçi eğitimlerinizi kullanıyor olabilirsiniz. Garajı temizlemek, tavan arasını toplamak veya ihtiyacınız olmayan şeyleri çevrimiçi bir pazarda satmak için iyi bir gün.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda ve kariyer evinizde ay tutulması var. Şirketinizde önümüzdeki birkaç ay içinde işinizi etkileyecek bazı değişiklikler olabilir. Kova, şirketiniz satın alınmış ve bir birleşme gerçekleşiyor olabilir. Yönetimdeki değişiklikler yeni kurallar ve kısıtlamalar getirebilir. Bir iş arıyorsanız, ufukta bazı harika fırsatlar var.


Balık Burcu

Balık Burcu 16 Mayıs – 22 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, ayrıntıları gizli tutarken görülmenin yollarını buluyorsunuz.

Hafta 15 Mayıs Pazar günü, Güneşin Boğa burcunda olması ve iletişim evinizin Kova burcundaki Satürn ile kare açı yapması ve mahremiyet ve sırlar eviniz ile başlıyor. Bugün, özel hayatınızı nasıl özel tutabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Balık, bu şifreleri değiştirmek, virüsten koruma yazılımı kullanmak veya önemli hesaplara iki faktörlü kimlik doğrulama eklemek anlamına gelebilir. Özel bilgilerinizle başkalarına ne kadar güvendiğinize bakıyor olabilirsiniz.

16 Mayıs Pazartesi günü Akrep burcunda ve eğitim evinizde bir ay tutulması var. Balık, ileriye dönük eğitiminizi yeniden düşünüyor olabilirsiniz. Belki de derecenizi bitirmek için okula geri dönmeyi düşünüyorsunuz. Ya da belki mezun olmaya hazırlanıyorsunuz ve ileri bir derece almayı merak ediyorsunuz. Tutulmalar değişim getirir ve önümüzdeki birkaç hafta içinde ortaya çıktığını göreceksiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.