Günlük İş Burç Yorumları 21 Mayıs 2022

21 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 21 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Kova Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki yeteneklerine ve becerilerine nasıl güvenebilirsin, Kova? Bu Merkür gerilemesi boyunca, özellikle öğretme, akıl hocalığı, kolaylaştırma, yazma ve topluluk önünde konuşma gibi Mercurial konularda yaratıcı yönünüzden emin olamamış olabilirsiniz. Ancak bugün Güneş, İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken kendinize daha fazla güven duyabilirsiniz. Bu bağlaç, bir iş arkadaşınızın konuşmanızı ne kadar beğendiğini not etmesi gibi, becerileriniz için bir övgü sözü getirebilir. Çalışmanızı almak istediğiniz yön konusunda daha özgüvenli hissedebilirsiniz!


Balık Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Balıklar, iş-yaşam dengeniz son haftalarda Merkür gerilemesi yüzünden bozulabilirdi. İşinizden uzaklaştırmış olabilecek, ilgilenmeniz gereken birkaç beklenmedik kişisel meseleniz olabilirdi. Yeniden dengelemek için bir molaya ihtiyacınız varsa, bugün Güneş İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken gelebilir. Kendi sesinizi bulabilir, planlama beklentilerinizi yeniden tanımlamanıza izin verebilirsiniz. Bağlantı, stresinizin bir kısmını hafifletmeye yardımcı olabilecek kişilere iş-yaşam dengenizi açmanıza bile yardımcı olabilir!


Koç Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Güneş İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken bir atılım bekleyin! Koç, bu gerileme döneminde iş veya iş arkadaşlarınızla ilgili potansiyel olarak yanıltıcı olsa da birkaç ilginç konuşma yapmış olabilirsiniz. Yapboz parçalarını bir araya getirmeye çalışırken kafanız karışmış gibi hissediyorsanız, bugünün birleşimi size kişilerarası işyeri dinamikleri hakkında çok ihtiyaç duyduğunuz bilgileri verebilir. Herhangi bir aksiliği gidermek, ayrıntıları belirlemek için yazılı yazışmalarınızı kontrol etmek ve herhangi bir iletişimsel gerilimi yumuşatmak için bu birleşimi kullanabilirsiniz.


Boğa Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Güneş bugün çok yönlü İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaptığında finansal konular daha net görünebilir. Boğa, finansal belirsizlik ve istikrarsızlık yaşamış olabileceğiniz için bu gerileme özellikle sizin için zor olabilir. Gerginliğin kırılmasını bekliyorsanız, bugünün kavuşumu, sahip olduğunuz her şeyi güvence altına almak için ihtiyaç duyabileceğiniz içgörüyü size sunabilir. Mali açıdan istikrarı sağlama fikri size gelebilir veya tüm mali aksiliklerin nihayet ele alındığı bir konuşma yapabilirsiniz. Hangi fırsatların peşinden koşmaya değer olduğu konusunda daha iyi bir fikriniz bile olabilir!


İkizler Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İkizler burcunuzdaki Merkür retrosu ile kavuşum yaptığında bugün daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Merkür retrosu, özellikle ne tür bir profesyonel olmak istediğinizi anlamaya çalışıyorsanız ve işyerindeki varlığınızı daha iyi anlıyorsanız, kişisel bir meydan okuma gibi görünebilir. Gerilemenin mahareti, kendinizden emin hissetmenize neden olabilir. Neyse ki, bu birleşme sonunda kendinizi bir profesyonel olarak net bir şekilde görmenize izin verebilir. Bir iş arkadaşınız, içgörünüzü destekleyen ve doğrulayan bir yorum bile yapabilir.


Yengeç Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaptığında zihinsel huzursuzluk ve gerilimin büyüsü bozulabilir. Merkür gerilemesi, başınız dönüyormuş gibi hissetmenize neden olabilir, Yengeç. Parlak fikirlerinizden, yazma becerilerinizden, topluluk önünde konuşma becerilerinizden ve hatta değerli bilgileri aktarma yeteneğinizden şüphe duyabilirdiniz. Sonuç olarak, kendinizi işteki heyecan verici fırsatlardan uzak tutmuş olabilirsiniz. Neyse ki, bu birleşme, işte heyecan duyduğunuz fırsatları güvenle kucaklamanıza izin vererek, bu zihinsel stres döneminden kurtulmanıza yardımcı olabilir!


Aslan Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kiminle çalışmaya devam edeceksin ve hangi hedefleri takip edeceksin, Leo? Merkür gerilemesi, bazı profesyonel arkadaşlıklarınızdan şüphe duymanıza neden olabilir, özellikle bazıları beklemediğiniz iki yüzlü doğasını büyüttüyse veya gereksiz dramalar varsa. Ayrıca, hangi hayallerin peşinden gitmeye değer olduğundan emin de olabilirsiniz. Şans eseri, güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yapıyor ve bu çok ihtiyaç duyulan bir atılım gibi gelebilir. Bazı bağlantılarınızın neden belirli bir şekilde davrandığını ve neyin peşinden gitmeye değer olduğunu anlayabilirsiniz.


Başak Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Kariyerinde gerçekten neyi başarmak istiyorsun, Başak? Bu Merkür gerilemesi, kariyerinizi sağlamlaştırmak ve halihazırda olduğunuzdan daha da başarılı olmak için çeşitli fırsatları değerlendirirken, sizi olası her profesyonel rotaya götürdü. Özellikle ne yapmak istediğinizi veya ne için kabul görmek istediğinizi bilmiyorsanız, bu size göz korkutucu gelebilir. Şans eseri, güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yapıyor ve bu da gerekli bir atılıma yol açabilir. Bir konuşma, eğitim veya yazma fırsatı, ne yapmanız gerektiği konusunda size daha iyi bir fikir verebilir.


Terazi Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gümüş astarı bul, Terazi. Güneş bugün İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken, sonunda fırsatlarınızın mesleki gelişiminizi neden etkilediğini anladığınızı hissedebilirsiniz. Bu, sektörünüzde büyümek için herhangi bir seyahat, atölye çalışması, mentorluk, öğretmen, kurs ve diğer fırsatları ifade edebilir. Öğrenmek ve muhtemelen yeniden öğrenmek zorunda olduğunuzu düşünürken, ana paket servisi düşünmelisiniz. Bu olaylardan bazıları birleşmeye kadar anlamsız görünebilirdi. Yaptığınız her şeyde profesyonel yolculuğunuzu etkileyebilecek her zaman bir gümüş astar vardır!


Akrep Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Finansal varlıklarınız ve borçlarınız hakkında ne düşünüyorsunuz Akrep? Merkür gerilemesi sırasında yatırım yapmak, satmak veya birleşmek için yeni finansal fırsatların yanı sıra borçları ödeme fırsatlarını da düşünüyor olabilirsiniz. Bu olasılıklar cezbedici olsa da, bir şey sizi araya girmekten alıkoyuyor olabilir. Açıklık bekliyorsanız, o zaman bugün güneş İkizler burcunda geri giden Merkür ile kavuşum yaparken, bu konu bugün konuşma veya araştırma sırasında ortaya çıkabilir. Konuşmanın diğer tarafı kendini gösterebilir, bu nedenle herhangi bir finansal hamleyi kabul etmeden önce nelerin ortaya çıktığını not edin.


Yay Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Son birkaç hafta içinde, Merkür gerilemesi profesyonel düzenlemelerinizde ve çalışma ilişkilerinizde biraz kaosa yol açabilirdi. Yay, size yeni varlıklar, insanlar veya farklı yükümlülüklerle çalışma fırsatları bile teklif edilebilirdi. Bir karar vermek zor oldu, ancak Merkür retrosu İkizler’de güneşle kavuştuğunda çok ihtiyaç duyulan bir atılım yaşayabilirsiniz. Bağlantı, konuşma sırasında veya profesyonel taahhütlerinizde ilerlerken sizi doğru yola sokabilecek bir anlaşmanın şartlarını gözden geçirirken bir şeyler ortaya çıkarabilir.


Oğlak Burcu

21 Mayıs 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Devam eden bu Merkür gerilemesi sayesinde işler dağınık olabilir. Oğlak burcu, iletişim eksikliği, teknolojik sorunlar, eksik teslim tarihleri ​​ve işinizin akışını engelleyen diğer sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Ancak Merkür gerilemesi bugün İkizler burcunda güneşle kavuşum yaptığında bu sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olabilir. Bağlaç, özellikle yazılı olarak bir şeyler alabiliyorsanız, herhangi bir yanlış iletişimi temizlemenize yardımcı olabilir. Teknik sorunlara aracılık etmek için daha iyi bir planınız olabilir ve hatta ihtiyacınız olan eksik ayrıntıları bile bulabilirsiniz!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.