Günlük Burç Yorumları 22 Mayıs 2022

22 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 22 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Sulu Balık’a girerken, İkizler güneşi ve konuşkan Merkür ile sert bir kare oluştururken, sevgili Koç, bu sabah pek sosyalleşmek istemeyeceksiniz. Bu kozmik iklim, seçeneklerinizi tartarken hayatı düşünürken, bir tür içsel mücadeleye de neden olabilir. Şans eseri, gezegen yöneticiniz Mars ve dönüştürücü Plüton arasındaki tatlı bir bağlantı, özellikle profesyonel yolunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, sizi güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bu akşam Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde, harcama alışkanlıklarınızı yeniden değerlendirirken mali durumunuzda organize olmanız için size ilham veren bir değişiklik fark edeceksiniz.


Boğa Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah sevgili Boğa, ay bu sabah sulu Balık’a giriyor, sevgili Boğa, sosyal ortamınıza duygu dalgaları gönderiyor. Ne yazık ki, bu kozmik iklim, Luna, İkizler güneşi ve konuşkan Merkür arasındaki sert bir kare nedeniyle biraz toksik dedikodu ile gelebilir. Birinin sizin pahasına dilini salladığını öğrenseniz bile, onların seviyesine inmemeye çalışın ya da kaba sözlerin egonuzu incitmesine izin vermeyin. Neyse ki, bu gece Merkür’ün burcunuza geri döndüğünde, rekoru temelli ve pragmatik bir şekilde kırma fırsatınız olacak.


İkizler Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Ay, Güneş ve Merkür’le sert bir kare oluştururken rüya gibi Balık burcuna girerken bugün odaklanmakta zorlanabilirsiniz. İşle ilgili stres şu anda özellikle dikkat dağıtıcı olabilir ve sizi hafta sonundan kalanlardan çalmakla tehdit edebilir. Pazartesi gününün gündemini strese sokmak yerine, özellikle biraz kişisel bakıma veya rahatlamaya ihtiyacınız varsa, mevcut kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu akşamın ilerleyen saatlerinde, Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde, sizi derin düşüncelere dalmış bir boşlukta bırakan bir değişim hissedeceksiniz. Mevcut durumunuzu yeniden değerlendirmek için bu enerjiyi kullanın, böylece gerekirse ayarlamalar yapabilirsiniz.


Yengeç Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, ay şefkatli Balıklara ve haritanızın maneviyatı yöneten sektörüne girerken, şifalı bir enerji sizi bugün bulacak. Ne yazık ki, bu kozmik iklim, Luna ay ve Merkür ile kareler halindeyken biraz gölge çalışmasıyla da gelebilir. Bu kozmik iklim, psişenizin derinliklerine inmenizi gerektirebilir, çünkü evren sizden son zamanlarda taşıdığınız herhangi bir acıyı serbest bırakmanızı ve onunla barışmanızı ister. Neyse ki, Mars ve Pluto arasındaki tatlı bir bağlantı, sizi kişisel dönüşüm adına bu duygusal ağır kaldırmayı yapmaya motive edebilir.


Aslan Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün güneşte sekizinci evinizi aktive eden Ay Balık burcuna girerken kesik ve kuru bir tepe boşluğunda olacaksınız. Ne yazık ki, güneş ve Merkür ile sert bir bağlantı, özellikle diğerlerinin yukarı ve yukarı hareket etmediğini düşünüyorsanız, sosyal yaşamınıza biraz gerginlik getirebilir. Başkalarına saçmalıklarını söylemeye istekli olsanız da, bunu yapmak beklediğinizden daha fazla drama getirebilir, bu nedenle bu gergin konuşmaları başka bir güne saklamak isteyebilirsiniz. Bu gece ilerleyen saatlerde Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde bir değişim hissedeceksiniz ve Pazartesi yaklaşırken dikkatinizi profesyonel konulara odaklayacaksınız.


Başak Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, ay hassas Balık’a girerken, İkizler güneşi ve iletişimsel Merkür ile sert bağlantılar kurarken, aşk hayatınızda bugün sorunlar baş gösterebilir. Duygularınızın göz ardı edildiğini veya eşinizin size ihtiyacınız olan duygusal desteği vermediğini hissedebilirsiniz. Neyse ki, bu gece Merkür Boğa’ya ve haritanızın maneviyatı ve kişisel felsefeleri yöneten sektörüne yeniden girdiğinde iyimserliğinizle yeniden bağlantı kurma şansınız olacak. Bu kozmik değişim, durumunuzu yeni gözlerle görmenize ve eşinizin nereden geldiğini anlamanıza da yardımcı olabilir.


Terazi Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Fiziksel sağlığınızı beslemediyseniz, sevgili Terazi, ay, İkizler ayı ve beyin Merkür ile sert bağlantılar kurarken Balık’a girerken bugün size yetişebilir. Bir şeyler yolunda gitmezse, vücudunuz şu anda sinyaller gönderecek ve bu da esneme, meditasyon ve sağlıklı beslenme için iyi bir zaman olacaktır. Bu titreşimler ayrıca, özellikle çamaşır yıkama veya yemek planlaması konusunda geride kaldıysanız, önümüzdeki çalışma haftası beklentisiyle organize olmanızı isteyecektir. Bu akşam Merkür Boğa’ya yeniden girdiğinde, kişisel gücünüze dokunmanız için sizi motive eden bir değişim hissedeceksiniz.


Akrep Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Ay, Sulu Balık’a girerken, İkizler güneşi ve geri giden Merkür ile sert bağlantılar kurarken, geçmişten gelen duygular bugün yeniden su yüzüne çıkabilir. Neyse ki, geleneksel yöneticiniz Mars ile modern yöneticiniz Pluto arasındaki tatlı bir bağlantı, uygun taraflarla açıkça tartışmaya istekli olduğunuz sürece, bu sorunları kesin olarak çözmenize yardımcı olabilir. Bu akşam Merkür geri Boğa’ya hareket ettiğinde, haritanızın romantizmi yöneten sektörünü harekete geçirdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Önümüzdeki bir buçuk hafta boyunca tetikte olun, çünkü bu kozmik iklim birkaç eski sevgilinin yeniden ortaya çıkmasına ilham verebilir.


Yay Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Okçu, ay Balık burcuna ve haritanızın ev içi mutluluğu yöneten sektörüne doğru ilerlerken, bugün evinizde hava biraz kapalı gelebilir. Ne yazık ki, Luna, güneş ve Merkür arasındaki sert bir bağlantı havada statik üretebilir ve bu da alanınızı fiziksel ve enerjik olarak temizlemek için iyi bir zaman olabilir. O gün için plan yaptıysanız, enerjiyi olması gerektiği yere geri getirmek için ev işlerine yetişmek ve biraz duman temizliği yapmak yerine onları iptal etmek isteyebilirsiniz.


Oğlak Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, İkizler güneşi ve serebral Merkür ile sert bağlantılar kurarken hassas Balık burcuna girerken, sevgili Deniz Keçisi bugün kendinizi stresli veya duygusal olarak gergin hissedebilirsiniz. Ev işleri, ayak işleri ve kişisel organizasyonunuzda geride kalırsanız, bu titreşimler özellikle zorlayıcı olabilir ve her ikisini de yakalamak için iyi bir gün olabilir. Bu akşam Merkür’ün Boğa’ya yeniden girmesiyle, gevşemenize ve biraz eğlenmenize ilham veren bir değişim hissedeceksiniz. Evet, hala ilgilenmeniz gereken görevler olabilir, ancak bir mola vermek ve duygusal olarak sıfırlamak için geçici olarak havlu atmak istiyorsanız sorun değil.


Kova Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, Ay Balık burcuna girerken, güneş ve Merkür ile sert bağlantılar kurarken, bugün harcama ve hoşgörü seviyelerinize dikkat edin. Hafta sonu sona ermeden önce kesinlikle eğlence havasında olacak olsanız da, brunch’ta alışverişiniz veya mimoza alımınızla aşırıya kaçmak kolay olacaktır. Şans eseri, tutkulu Mars ile güç veren Plüton arasındaki tatlı bağlantı, etrafınızdakilerin alışkanlıklarından uzaklaşmaya istekli olduğunuz sürece sizin için bir çapa görevi görecektir. Bu gece Merkür retrosu Boğa’ya girdiğinde, akşamın geri kalanında evde şarj olmanız için size ilham veren bir değişim fark edeceksiniz.


Balık Burcu

22 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, ay burcunuza girerken, İkizler güneşi ve serebral Merkür ile sert bağlantılar kurarken, bugün her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. Sosyal olarak geri adım atmaya karar verirseniz, özellikle de çalışma haftası başlamadan önce evde şarj olmaya çağrıldıysanız, kendinizi suçlu hissetmeyin. Bu gece Merkür’ün Boğa’ya yeniden girmesiyle, düşünce sürecini ve iletişimi yöneten haritanızın sektörünü harekete geçirdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Bu titreşimler size önümüzdeki bir buçuk hafta boyunca durumunuzu yeniden değerlendirme şansı verecek ve yaşamınızda gerekli olan yerlerde düzenlemeler yapacaktır.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.