Günlük Burç Yorumları 18 Mayıs 2022

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 18 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah Oğlak burcuna geçiyor, tatlı Koç, güneş onuncu evinizi aydınlatırken sizi ciddi ve kariyer odaklı bir üst boşluğa yerleştiriyor. Bu enerjiyi profesyonel gündeminizde ilerlemek için kullanın, çünkü evren şu anda mesleki büyümenizi desteklemenin yollarını arayacaktır. Ne yazık ki, genişleyen Jüpiter ile sert bir bağlantı, çalışma haftası orta noktaya geldiğinde sorumluluklarınız karşısında bunalmış hissetmenize neden olabilir. Şans eseri, gezegen yöneticiniz Mars ve rüya gibi Neptün arasındaki tatlı bir ittifak, hayallerinize bağlı kaldığınız sürece motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.


Boğa Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, ay Oğlak burcuna ve güneş dokuzuncu evinize girerken evren bugün sizi dinliyor olacak. Ne yazık ki, bu kozmik iklim, yönetici gezegeniniz olan Luna ve Venüs arasındaki dengesiz bir görünüm sayesinde, merkezinizle bağlantınızı kaybetmenize neden olabilir. Şu anda ne sıklıkta hayal kurduğunuzu takip etmeye çalışın ve odaklanmakta zorluk çekiyorsanız, o gün için yapılacaklar listesi yazdığınızdan emin olun. Gün sona ererken, kendinizi perdenin ötesinden gelen mesajlara açabilmeniz için bir meditasyon seansı almaya çalışın.


İkizler Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Oğlak burcuna ve güneş sekizinci evinize girerken sevgili İkizler bugün zorlu bir müzakereci olacaksınız. Bu aydınlatma yerleşimi, özellikle iş girişimleri veya yatırımlar söz konusu olduğunda, auranıza bir yoğunluk getirecektir. Bu sabah Luna, gezegen hükümdarınız Merkür ile dengesiz bir bağlantı paylaştığında, elinizi fazla abartmamaya çalışın. Günün yorgunluğunu attıktan sonra, auranızın yeniden şarj olmasına izin verirken, son birkaç gün içinde birikmiş herhangi bir fiziksel stres belirtisini serbest bırakma fırsatı vererek kendinize bir temizleyici tuz banyosu yapmayı düşünmelisiniz.


Yengeç Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, ay bu sabah erken saatlerde Jüpiter ile sert bir bağlantı kurarak Oğlak burcuna girerken aşk hayatınızdan biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Bu kozmik iklim, özellikle o özel kişiyle bir çatışmanın ortasındaysanız, işinize odaklanmanıza neden olabilir. Neyse ki, öğleden sonra gelip bu dengesiz titreşimler dağılırken iyimserliğinizle yeniden bağlantı kurma fırsatınız olacak. Şu anda evliyseniz, özellikle öpüşmeye ve barışmaya ihtiyacınız varsa, akşamı sevgilinizle geçirmeyi planlayın. Bekarsanız, bu enerjiyi kendinizi takdir etmek ve sevmek için bir bahane olarak kullanın.


Aslan Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bu sabah Oğlak burcu Jüpiter’le sert bir kare oluştururken, pragmatik yönünüz sezginizde veya ruhsal olarak bir blok oluşturabilir. Mantıklı bir zihinle liderlik etmek kesinlikle sorun değil, ancak bunun içinizdeki ve etrafınızdaki yaşam gücünü takdir etmenizden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışın. Bu akşam Luna’nın Satürn’e bir öpücük üflediği ve haritanızın kalp meselelerini yöneten bölümünü harekete geçirdiği zaman, romantizm veya kişisel bakım için biraz zaman ayırmaya çalışın. Bu titreşimler, bağlantılarınıza istikrar getirmek için idealdir, çünkü evren sizi güvende hissettiren biriyle gardınızı düşürmeye teşvik eder.


Başak Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Jüpiter’le sert bir kare oluştururken Oğlak burcunda ilerlerken bu sabah kişisel gücünüzden yararlanmakta zorlanabilirsiniz. Neyse ki, bu dengesiz titreşimler öğleden sonra gelirken dağılacak ve size günün erken saatlerinde sizi bulmuş olabilecek herhangi bir güvensizlikten kurtulma şansı verecek. İş arkadaşlarınızla mutlu saatler geçirmeniz için size ilham verebilecek, ancak bu akşam yaratıcı ilham sizi bulacağından çok geç kalmamaya çalışın.


Terazi Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu sabah Ay Jüpiter ile sert bir açı oluştururken Oğlak burcuna girerken evde hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Bu kozmik iklim, otoriter yönünüzü ortaya çıkarabilecek, kendi yaratmadığınız dağınıklık veya karışıklık tarafından boğulmuş hissetmenize neden olabilir. Birinin yurt içinde kendi ağırlığını taşımadığını söylemek kesinlikle önemli olsa da, oda arkadaşınızdan kendi işlerini halletmesini isterken diplomasinizden vazgeçmemeye çalışın. Bu gecenin ilerleyen saatlerinde, en sevdiğiniz pijamalarınızla evde vakit geçirmeyi planlayın, böylece iyi bir kitapla ya da en son tıkınırcasına televizyon takıntınızla gevşeyebilirsiniz.


Akrep Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah ay Oğlak burcuna ve haritanızın iletişimi yöneten sektörüne girerken doğrudan bir ruh halinde olacaksınız. Ne yazık ki, Luna ve Jüpiter arasındaki sert bağlantı nedeniyle istenmeyen tavsiyeler vermeye başlarsanız arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız sözlerinizi yanlış anlayabilir. Bu titreşimler, içinizdeki mükemmeliyetçiliği de ortaya çıkarabilir, ancak şu anda kendinizi veya çevrenizi aşırı analiz etmemeye çalışın. Gün sona erdiğinde, kendinizi entelektüel bir yerde bulacaksınız, bu da kişisel çalışmalarınızı takip etmek için harika bir zaman.


Yay Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, ay, gezegeninizin yöneticisi Jüpiter ile zorlu bir kareyi paylaşırken Oğlak burcuna girerken, güvenlik duygunuz bugün biraz türbülansa girebilir. Bu kozmik iklim, ego darbelerine veya alevlenmiş güvensizliklere yol açabilir ve güne başlamadan önce öz değerinizi temellendirmenizi ve bağlantı kurmanızı hayati hale getirir. Neyse ki, bu titreşimler öğleden sonra gelirken dengelenecek ve size maddi alemlere ve merkezinize dokunma şansı verecek. Gün sona ererken kendinize lezzetli bir akşam yemeği ve belki de bir tatlı yardımı ile kendinizi şımartmanın yollarını arayın.


Oğlak Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, ay bugün burcuna giriyor ve önümüzdeki birkaç gün içinde adımlarına enerji katıyor. Ne yazık ki, bu sabah Luna, Jüpiter ile zorlu bir kareye girdiğinde tökezleyebilirsin. Bu kozmik iklim, özellikle de sık sık onların pisliğini temizlemeniz için çağrılıyorsanız, etrafınızdaki insanlarla hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Geçmişte iyi niyetinizden yararlanan birinin bir kez daha yardım aradığını fark ederseniz, talebi reddetmenin sorun olmadığını kendinize hatırlatın. Neyse ki, öğleden sonra geldiğinde hava yumuşayacak ve daha iyimser ve kendiniz gibi hissetmenize yardımcı olacak.


Kova Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bu sabah ay Oğlak burcuna girerken genişleyen Jüpiter ile sert bir kare oluştururken zihinsel olarak aşırı uyarılmış veya endişeli hissedebilirsiniz. Zihniniz şu anda büyük olasılıkla yarışıyor olsa da, işe gitmeden önce derin nefes alarak ve biraz arabuluculuk yaparak onu sakinleştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ayrıca şu anda çok fazla kafeinden kaçınmak isteyebilirsiniz, bu da işleri daha da kötüleştirir. Neyse ki, öğleden sonra gelirken rahatlama fırsatınız olacak ve bu dengesiz titreşimler etere dönüşecek. Bununla birlikte, günün erken saatlerinde sizi rahatsız eden şeyin kökenine ulaşmak için yalnızlığı kucaklamak için iyi bir zaman olabilir.


Balık Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Oğlak burcuna ve güneş on birinci evinize doğru hareket ederken, sosyal çevrenizdeki alışılmadık sayıda insanın destek veya tavsiye için size yöneldiğini görebilirsiniz. Ne yazık ki, Luna ve Jüpiter arasındaki sert bir bağlantı, özellikle parayla ilgili tartışmalar ortaya çıkarsa, bu koşulların sizi bunaltmasına neden olabilir. Neyse ki, bu sert hisler öğleden sonra geldiğinde yumuşayacak ve size endişeli veya aşırı uyarılmış hissetmeden sosyalleşme fırsatı verecek. Gün sona ererken, bölgenizdeki aile işletmelerini veya yemek mekanlarını ziyaret ederek mahallenizi desteklemenin yollarını aramalısınız.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.