Günlük Burç Yorumları 17 Mayıs 2022

17 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 17 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Kayron ve Venüs ile destekleyici bağlantılar kurarken Yay burcunda yolculuğuna devam ederken, bu sabah minnettarlığınızdan yararlanmak için bir dakikanızı ayırın, tatlı Ram. Bir dereceye kadar hayal kurmanın cazibesine kapılmanız gerekirken, rüyalarınıza çok uzaklara dalmaktan kaçının, aksi takdirde akşam gelip Luna kuzey düğümüne dengesiz bir açıya girerken bugünü gözden kaçırabilirsiniz. Şans eseri, tutkulu Mars ve rüya gibi Neptün arasındaki tatlı bir ittifak, oraya ulaşmak için gereken sıkı çalışmayı gösterdiğiniz sürece, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz gücü ve vizyonu size sağlayacaktır.


Boğa Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu bugün Venüs ve Chiron ile bağlantı kuruyor, içinizde duygusal boşalmayı tetikleyebilecek tatlı Boğa. Meditasyon yapmaya, yastığınıza çığlık atmaya, isterik bir şekilde gülmeye veya gözlerinizi dışarı çıkarmaya ihtiyacınız olsun, kısıtlama olmaksızın hissetmek için kendinize izin verin. Bu arada, güneş enerjisi on birinci evinizdeki tutkulu Mars ve rüya gibi Neptün arasındaki kozmik bir ittifak, profesyonel veya sosyal çevrenizde işbirliği fırsatlarına yol açabilir, bu nedenle vizyonunuzu başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın. Kendinizi ve arkadaşlarınızı çok fazla fikirle boğmamaya çalışın, yoksa bir lojistik denizinde kaybolabilirsiniz.


İkizler Burcu

17 Mayıs 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Yay burcunun tatlı Venüs ve şifalı asteroit Chiron ile bağlantı kurarken, bugün kalbini çevrendeki dünyaya aç. Bu kozmik iklim sizden komşularınıza biraz sevgi göstermenizi isteyecek ve bu da topluluğunuz içinde yardım etmek için harika bir zaman olacak. Yerel olarak sahip olunan kuruluşları desteklemek de bu titreşimlerle iyi gider ve size evrenle ilgili büyük karma puanları kazandırır. Bu arada, Mars ve Neptün arasındaki kozmik bir ittifak, profesyonel yaşamınıza bir tutku ve yaratıcılık patlaması getirecek. Ancak, vizyonunuzu paylaşmak için cesaretinizden ve istekliliğinizden yararlanmanız gerekecek.


Yengeç Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Venüs ve Kayron ile tatlı bağlantılar kurarak Yay burcunda yolculuğuna devam ederken, takım çalışması iş gününün üstesinden gelmeni sağlayacak sevgilim Yengeç. Bu kozmik iklim, özellikle profesyonel yaşamınızda çevrenizdeki insanlara yardım etmeniz için size ilham verecek. Bu arada, tutkulu Mars, haritanızın manevi sektöründe mistik Neptün’e sığınarak, yıldızlara ateş etme motivasyonunuzu besler. Bu titreşimler, biraz sihir yapmak ve hayallerinizi evrene iletmek için de idealdir, çünkü diğer taraf daha parlak bir yarın için umutlarınızı desteklemenin yollarını arayacaktır.


Aslan Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, Yay burcunda Venüs ve Kayron ile tatlı açılar oluşturduğundan, aşk hayatınız bugün özellikle buharlaşabilir. Bu kozmik iklim, özellikle de romantizm söz konusu olduğunda, önemsediğiniz insanlarla ruh bağlantıları kurma fırsatı verecektir. Flört etmek ayrıca normalden daha heyecanlı hissettirecek ve egonuzu biraz artırmanıza yardımcı olabilir. Bu arada, tutkulu Mars ve rüya gibi Neptün arasındaki kozmik bir ittifak, özellikle gelecekle ilgili benzer hayalleri paylaşıyorsanız, o özel kişiyle daha ciddi bir bağlılık düşünmeniz için size ilham verebilir.


Başak Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcu, şifalı asteroit, Chiron ve tatlı Venüs’ün destekleyici yönlerini oluştururken, duygusal olarak yenilenmiş ve zihinsel olarak tazelenmiş hissederek uyanmalısınız. Ayrıca, ev arkadaşlarınızı veya iş arkadaşlarınızı kahve ve çöreklerle şaşırtmak için harika bir gün haline getirerek, neşe yayma ve sevdiklerinizi besleme dürtüsü hissedebilirsiniz. Ne yazık ki, bu akşam Luna tutkulu Mars ve aldatıcı Neptün ile zorlu bir kareye girerken romantik hayatınızdaki karışıklık kendini gösterebilir. Özellikle kendinizi bir tartışmanın içinde bulursanız, eşiniz tarafından aydınlatıldığınızdan şüphelenmeye başlayabilirsiniz.


Terazi Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bu sabah Yay burcunun Chiron ve gezegen hükümdarınız Venüs ile tatlı bağlantılar kurduğu için zihniniz romantizmle dolacak. Bu kozmik iklimle gelen lütfu kucaklamak için bir dakikanızı ayırın ve değer verdiğiniz insanlara biraz sevgi gönderdiğinizden emin olun. Ne yazık ki, bu akşam Luna’nın tutkulu Mars’a ve rüya gibi Neptün’e zorlu bir kareye girmesiyle ortam biraz sertleşebilir ve bu da sizi geçici olarak sorumluluklarınızı terk etmenize neden olabilir. Kişisel işlerden veya işlerden bir adım geri çekilmek kesinlikle uygun olsa da, oyun oynayabileceğiniz bir zaman planlamanız önemli olacaktır.


Akrep Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah ne yediğinize ve vücudunuza nasıl baktığınıza dikkat edin, çünkü Yay burcu Kayron ve Venüs ile tatlı bağlantılar paylaşıyor ve sizi sağlıklı yaşamı benimsemeye teşvik ediyor. Bu öğleden sonra, Luna kuzey düğümüyle dengesiz bir açı oluşturduğunda, aşk hayatınızdaki güvensizliklere dikkat edin, bu da sizin ve sevgilinizin birlikte bir geleceği olup olmadığını sorgulamanıza neden olabilir. Ay, bu gecenin ilerleyen saatlerinde Satürn ile pozitif bir bağlantı paylaştığından, evde sakin bir akşam geçirmek için telefonunuzu “rahatsız etmeyin” moduna almak için kendinize izin verin.


Yay Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün burcunuz aracılığıyla yolculuğuna devam ediyor sevgili Okçu, bu sabah Chiron ve Venüs ile tatlı bağlantılar kurarken auranızı ve güveninizi yükseltiyor. Bu kozmik iklim, görünümünüze biraz drama getirmeniz için size ilham verebilir, bu yüzden sadece çalışmak ya da ayak işlerini yapmak için bile olsa, gussied olmak istiyorsanız kendinizi tutmayın. Luna, Mars ve Neptün ile zorlu bir kareye girdiğinde bu gece evde çatışma ve karışıklığa dikkat edin. Neyse ki, Satürn’ün yardım eli sayesinde bu kayalık enerjiden kaçma fırsatınız olacak. Ancak, bir kitabın içinde kaybolmanız veya en yakın sırdaşlarınızdan biriyle görüşmeniz gerekebilir.


Oğlak Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Deniz Keçisi, bugün evden çalışmaktan kurtulabiliyorsan, yapmalısın, çünkü Yay burcu, Kayron ve Venüs ile tatlı bağlantılar paylaşıyor. Bu titreşimler, düşüncelerinizi ve duygularınızı özel olarak çözebilmeniz için başkalarından biraz sessiz zaman ayırmaya teşvik edecektir. Bu gecenin ilerleyen saatlerinde Luna, yönetici gezegeniniz Satürn’e destekleyici bir açı oluşturuyor, ancak Mars ve Neptün’e sert bir kare, dikkatli olmazsanız bu güzel titreşimleri bozabilir. Bu kozmik iklim en iyi şekilde yalnız geçirilebilir, ancak bu zamanı lüksü benimseyerek ve suçluluk duymadan kendinizi şımartarak iyi bir şekilde geçirdiğinizden emin olun.


Kova Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bu sabah Yay burcunun Kayron ve Venüs ile bağlantı kurarken sosyal çevrenizde dolaşan sevgiyi ve desteği hissedeceksiniz. Bu kozmik iklimi, sadece onları takdir ettiğinizi ve onları düşündüğünüzü bilmelerini sağlamak için arkadaşlarınıza ulaşmak için bir bahane olarak kullanın. Bu gecenin ilerleyen saatlerinde Luna, gezegen hükümdarınız Satürn’e, siz ve arkadaşlarınız için yaklaşan bir toplantı düzenlemeniz için size ilham verebilecek bir öpücük gönderiyor. Ancak, ay da Mars ve Neptün ile zorlu bir kareye yakalanacağından, davetiyeleri göndermeden önce her ayrıntıyı düşünmelisiniz.


Balık Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık, bu sabah Yay burcunun Venüs ve Kayron ile bağlantı kurduğu ve sıkı çalışmanızın ödüllerini toplamanız için sizi teşvik ettiği için, bu sabah biraz perakende terapisine dalmak için kendinize izin verin. Şu anda harcamalarınızda aşırıya kaçmak kolay olacağından, kendiniz için makul bir bütçe belirlediğinizden emin olun. Bu akşamın ilerleyen saatlerinde Luna, burcunuz altında kamp yapan Mars ve Neptün ile zorlu bir kareye girdiğinde kayalık titreşimlere dikkat edin. Profesyonel yaşamınız tarafından ezilmeye başlayabilirsiniz, bu da ciddi bir kişisel bakımla rahatlamak için iyi bir zaman olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.