Günlük Burç Yorumları 15 Mayıs 2022

15 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 15 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Akrep ayı ile öngörülemeyen Uranüs arasındaki sert karşıtlık sayesinde bugün beklenmedik bir şekilde tatsız sürprizlerle uyanabilirsiniz. Luna bu akşam dolunay tutulmasına hazırlanırken enerji havada asılı kalmaya devam edecek ve bu kesinlikle yolunuza hızlı değişiklikler getirecek. Ne yazık ki, bu ay olayının kayalık doğası hayatınıza biraz yıkım getirebilir, ancak daha iyi şeyler olduğu için evrenin kürenizden çıkarmaya çalıştığı herhangi bir insan veya duruma bağlı kalmamaya çalışmanız önemli olacaktır. mutlaka yerlerini alsınlar.


Boğa Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün büyük enerji kendini gösterecek, Akrep dolunay tutulması gökyüzünde kendini gösterecek. Bu kozmik iklim, aşk hayatınıza bir hareketlilik getirecek ve bu da sevgilinizle paylaştığınız bağlantıyı kurabilir veya kesebilir. Ne yazık ki, kariyer yolunuzla ilgili sorunlar, güneş, ay ve Satürn arasındaki sert bir t-kare sayesinde psişenizde tezahür etmeye başlayabilir. Mevcut mesleğinizden memnun değilseniz, bu göksel dans size daha yeşil meralar aramak için motivasyon verebilir, ancak seçeneklerinizi keşfetmek için ilk adımları atmanız gerekecek.


İkizler Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı bu akşam dolunay tutulmasına kadar enerji biriktirirken, sevgili İkizler, kayalık bir güne hazırlanın. Bu titreşimler, özellikle yolunuzda biraz kaybolmuş hissediyorsanız, önünüzdeki yol hakkında gergin ve yoğun hissetmenize neden olabilir. Nereye gittiğinizi bilmek kesinlikle bir rahatlık hissi sağlasa da, henüz her şeyi çözmediyseniz kendinizi hırpalamamaya çalışın. Neyse ki, güneş, ay ve Neptün arasındaki tatlı bir bağlantı size gelecek hakkında hayal kurma fırsatı verecek, ancak bu hayalleri gerçekleştirmek için mantıklı bir yaklaşım izlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz.


Yengeç Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, ay bu akşamki dolunay tutulmasına hazırlanırken Akrep’teki yolculuğuna devam ederken, enerjiniz bugün yüksek olacak. Bu titreşimler, biraz hız treni gibi hareket edecek ve vahşi tarafınızı ortaya çıkıp oynamaya ikna edecek. Kesinlikle biraz eğlenceye ihtiyacınız olsa da, bu süreçte aşırıya kaçmamaya veya öz farkındalığınızı terk etmemeye çalışın. Ayrıca, ilhamın sizi uyarmadan etkilemesi muhtemel olduğundan, sanatsal bir çıkışla meşgul olmak için ilham geldiğini hissedebilirsiniz, bu da bir kalem ve kağıdı el altında bulundurmanızı önemli kılar, böylece ruhunuza giren parlak fikirleri not edebilirsiniz.


Aslan Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, ay yoğun Akrep burcunda yolculuğuna devam ederken ve bu akşam dolunay tutulmasına hazırlanırken, enerji bugün stresli veya yorucu olabilir. Kendi evinizin rahatlığında saklanmaya karar verirseniz, kendinizi suçlu hissetmeyin, ancak çalışma haftası boyunca birikmiş olabilecek işleri tamamlayarak üretken kalmanın yollarını aramalısınız. Bu gece güneş, ay ve Satürn gökyüzünde sert bir t-kare girdiğinde aşk hayatınızda baskı veya strese dikkat edin. Özellikle yaşam düzenlemelerini veya sevgilinizi içeriyorsa, şu anda önemli kararlar vermekten kaçının.


Başak Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, Ay, bu akşamki yoğun dolunay tutulmasına hazırlanırken Akrep’teki yolculuğuna devam ederken, kontrol eksikliği sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ne yazık ki, bu kozmik iklim, hava tahmin edilemez, aceleci ve potansiyel olarak stresli hale geldiğinden sizi vahşi bir yolculuğa çıkarabilir. Günlük tutmanın veya yaratıcı yazmanın, duygularınızı açığa çıkarmanıza yardımcı olabileceğini ve bu kayalık enerji arasında barışa tutunma şansı verdiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz biriyle derin veya önemli bir konuşmanın eşiğinde olduğunuzu fark ederseniz, sözlerinizi dile getirmeden önce not almak da isteyebilirsiniz.


Terazi Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün Ay Akrep ve ikinci güneş evinizdeki yolculuğuna devam ederken harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya çalışın. Bu aydınlatıcı yerleşim, lüks ve biraz da perakende terapi hakkında hayal kurmanızı sağlayacak olsa da, bu akşam dolunay tutulması kendini gösterdiğinden makul bir bütçeye bağlı kalmak zor olabilir. Bu kozmik iklim aynı zamanda makul miktarda yıkımı da beraberinde getirecek, bu da yaptığınız büyük satın alımların beklentilerinizi karşılamayabileceği anlamına geliyor. Kendinizi şımartmak için kartınızı bırakmak yerine, bir dilek listesi yapın ve bu enerji temizlendikten sonra bunu gerçekleştirmek için kendinize izin verin.


Akrep Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bu sabah uyandığında bir meditasyon seansı almaya çalış, yoksa ay ve öngörülemeyen Uranüs arasındaki sert karşıtlık sayesinde güne kaotik ve sıra dışı hissederek başlayabilirsin. Luna bu akşam dolunay tutulmasına hazırlanırken, bu kayalık titreşimler gün boyunca devam edecek. Bu ay olayı, güneş ve ay kaderin düğümleriyle hizalanırken büyük yaşam değişiklikleri uygulamanız için size ilham verebilir. Kalbinizi ve sezginizi dinlemek önemli olsa da, enerjinin yerleşme şansı bulana kadar bu geçişleri gerçekleştirmeyi beklemek isteyebilirsiniz.


Yay Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, Akrep ayı bu akşamki dolunay tutulmasına hazırlanırken güneş on ikinci evinizdeki yolculuğuna devam ederken, hava bugün sizin için biraz yorucu olabilir. Duygularınızı en iyi arkadaşınızla veya diğer önemli kişiyle paylaşıp paylaşmama konusunda mücadele edebilirsiniz, ancak bu duyguları şişirmek sizin yararınıza olmayabilir. Psişeniz yaralanmış hissedebilse de, duygusal olarak kırılmaktan kaçının ve sizi en çok seven insanlara kızmamaya çalışın. Kendinizi yalnızlık havasında hissediyorsanız, geri adım atmak için kendinize izin verin, ancak odağınızı şifa ve meditasyona yönlendirmeye çalışın.


Oğlak Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bu akşamki yoğun dolunay tutulmasına hazırlanırken Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam ederken, bugün sosyal hayatınızda dalgalar dalgalanacak. Dramanın gelişimini izlemek, beraberinde belirli bir miktarda eğlence getirebilir, ancak sizi gerçekten ilgilendirmeyen gergin durumlara kendinizi dahil etmemeye çalışın, aksi takdirde büyük bir çatışmanın ortasında kalabilirsiniz. Ayrıca, sizi duygusal olarak tetikleyebilecek içeriklerden kaçınarak sosyal medya etkinliğinizi hemen şimdi izlemek isteyebilirsiniz. Neyse ki, rüya gibi Neptün’den gelen tatlı bir enerji, odağınızı daha mutlu konulara yönlendirdiğiniz sürece bu kayalık titreşimlerden kaçmanıza yardımcı olabilir.


Kova Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün Ay Akrep’teki yolculuğuna devam ederken, bu gecenin ilerleyen saatlerinde tutulmaya hazırlanırken, kendinizi arkadaşlarınızdan ve ailenizden duygusal olarak kopmuş veya kapalı hissedebilirsiniz. Bu ay olayı beraberinde bol miktarda öngörülemeyen ve duygusal olarak yoğun enerji getirecek, bu yüzden bu titreşimleri kendi evinizin mahremiyetinden atmaya karar verirseniz kendinizi suçlu hissetmeyin. Sevdiklerinize günün geri kalanında neden MIA olacağınızı açıkladığınızdan emin olun, yoksa en yakınlarınız ve sevdikleriniz onlardan kaçındığınızdan şüphelenmeye başlarsa sorunlar ortaya çıkabilir.


Balık Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili balık, bugün enerjini korumak için adımlar at, Akrep ayı, bu geceki ay tutulması için hazırlanırken psişik hassasiyetlerini yoğunlaştırıyor. Meditasyon ve derin nefes almak için zaman ayırmak, auranızın kontrolünü korumanıza yardımcı olabilir, bu nedenle sadece merkezinizi bulmak için gün boyunca ailenizden ve arkadaşlarınızdan birkaç adım geriye gitmeniz gerekiyorsa kendinizi kötü hissetmeyin. Neyse ki, akşamın ilerleyen saatlerinde Luna, gezegen hükümdarınız olan rüya gibi Neptün’e bir öpücük üflediğinde içini bir rahatlama duygusu kaplayacak. Dış dünyadan gelen herhangi bir gürültüyü ayarlamak için adımlar atarak bir rahatlama bulutu üzerinde süzülmenize izin verin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.