Günlük Aşk Burç Yorumları 18 Mayıs 2022

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 18 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kızgın gezegen yöneticiniz Mars, rüya gibi Balıklar ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile cızırdamaya devam ediyor. Öyleyse, sezginizin rehberiniz olmasına izin verin, Koç. Ayrıca Merkür retrosu, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevreyle ilgili meraklı üçüncü evinizi harekete geçirirken, kozmos size satır aralarını okuma ve olaylara tamamen farklı bir perspektiften bakma fırsatı sunuyor. Birine uzaktan aşık olmak? Ay, Oğlak burcuna ve otoriter onuncu kötü şöhretli evinize gireceğinden, işyerinde tanıştığınız biri olabilirler. Venüs de burcunuzda, bu yüzden sihrinizi yapın.


Boğa Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ayın ciddi Oğlak burcuna geçişi ve macera, inanç sistemleri ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz üzerine, Luna, kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve bilinçsiz kalıplar aracılığıyla Jüpiter ile karşı karşıya gelecek. Boğa, bir inanç sıçraması yapmaktan veya sadece kendinize saklamayı seçmekten emin değilseniz, gerçekten nasıl hissettiğinizi ilettiğinizden emin olun. Aşkın ve/veya diğer önemli kişi bunu takdir edecek, güven bana. Doğru, Merkür zaten geri gidiyor, ancak istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizde, aynı anda yüksek benliğinizle yeniden bağlantı kuruyorsunuz ve kendi değerinize sahip çıkıyorsunuz.


İkizler Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Göksel yöneticiniz Merkür, burcunuz aracılığıyla gerilemeye devam ediyor, bu da ister kapanış için olsun ister olaylara farklı bir perspektiften bakmak olsun, geçmiş alışverişleri ve konuşmaları tekrar ziyaret etme olasılığınız daha yüksek olduğu anlamına geliyor. Aklında özel biri mi var, İkizler? Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ve birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz üzerine Luna, onbirinci dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter (ilişki sektörünüzün göksel yöneticisi) ile karşı karşıya gelecek. Statükoya ya da Jones’lara ayak uydurmak olsun, seçeneklerinizi keşfetme ile önceki taahhütlere sadık kalma arasında sürtüşme yaşıyor olabilirsiniz.


Yengeç Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

İnce baskıyı oku, Kanser. Ay, bugün karşıt kutup burcunuz Oğlak’a kayıyor ve bu da, bire bir ortaklıkların yedincisi olan uyum arayışınızı çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Ancak ay, onuncu otorite eviniz aracılığıyla Koç burcundaki şanslı Jüpiter ile eş zamanlı olarak karşı karşıya gelecek ve aşk hayatınız söz konusu olduğunda liderliği ele alma arzunuz ile gelenekleri takip etme isteğiniz arasında gerilim yaratacaktır. Bu arada, İkizler’de geri giden Merkür, ketlenmeler, kapanma ve bilinçdışı kalıplardan oluşan onikinci evinizden geçerken, görmeyi reddettiğiniz bir gerçekle muhtemelen uzlaşmaya başlıyorsunuz.


Aslan Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ördeklerinizi üst üste dizmek ve üretkenlik seviyelerinizden en iyi şekilde yararlanmak, bir tür kendini sevme şeklidir, Leo. İster bekar, ister romantik olarak bağlı olun, ayın altıncı evinizdeki sağlık rutinleri, günlük görevler ve hizmet eylemleri arasındaki yolculuğu, şimdilik kendinize saklamanızın nedeni olabilir. Tatlı turtanıza karşı hiçbir şey yok, ancak egzotik dokuzuncu macera evinizden geçen ayın şanslı Jüpiter’e karesi işleri kolaylaştırmıyor. Sıkıcı yapılacaklar listeniz ve bunun için risk almak arasında parçalanmış hissetmeniz muhtemeldir.


Başak Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir çeşit yol mu hissediyorsun, Başak? Özellikle ayın Oğlak burcunda parıldaması ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz varken bu hiç de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, yakalama, muhtemelen sekizinci seks eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla ayın karesinden şanslı Jüpiter’e kadar uzanacaktır. Niye ya? Şey, çünkü kalbin sana bir şey söylüyor olabilirken, cinsel arzuların başka bir şey hissetmene neden oluyor. Bu arada, Merkür gerilemesi ile birlikte, geçmiş bir ilişkiden bekleyen bir sohbete kadar her şeyi yeniden gözden geçiriyor olabilirsiniz.


Terazi Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, özellikle aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, inanç sistemlerinizin temellerine bir kez daha bakmak için çağrılıyorsunuz. Bu, özellikle belirli bir bağlantıya farklı bir mercekten baktığınız için, İkizler’de Merkür gerilemesi düşünüldüğünde geçerlidir. Bu arada, ayın Oğlak burcuna geçişi ve duygusal olarak yönlendirilen dördüncü ev, aile ve en içteki hisleriniz üzerine, Luna ilişki sektörünüzde Jüpiter ile karşı karşıya gelecek. Bu, kalbinizin arzuları söz konusu olduğunda bir istikrar ve yenilik duygusu yaratır.


Akrep Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Göğsünden çıkarmak istediğin bir şey var mı Akrep? Tek, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı olan ayın Oğlak burcuna geçişi (üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz) muhtemelen size iletişim kurmanız ve başınızın üzerinde ağırlık yapan bir şey hakkında konuşmanız için ilham verecektir. Bununla birlikte, Luna, günlük ritüellerden sorumlu altıncı eviniz, durum tespiti ve hizmet eylemleri aracılığıyla Koç’taki şanslı Jüpiter ile yüzleşecek ve bu süreçte gerçekleri doğrudan anlamanızı hatırlatacak. Bunu söyledikten sonra, tüm gerçekleri öğrenene kadar aşk ilginiz hakkında herhangi bir varsayımda bulunmayın.


Yay Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Geçmişten gelen patlama, Yay? Merkür’ün hükümdarlık işareti, İkizler – taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla gerilemesi ile birlikte, yalnızca geçmişte çıktığınız biriyle karşılaşmanız değil, aynı zamanda olduğunuz kapanışı da almanız daha olasıdır. arıyor. Bu arada, ayın Oğlak burcuna geçişi ve istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleriniz üzerine, Luna (sekizinci evinizin göksel hükümdarı) cetveliniz Jüpiter ile yüzleşecek ve güvenli hissettiren ile arasında sürtüşme yaratacaktır. senin arzuların. Aşk adına almaya hazır olduğunuz riskler söz konusu olduğunda sezginizi takip edin.


Oğlak Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay bugün burcunuzda ilk kez beliriyor ve sizi içe dönmeye ve duygusal istikrarınıza öncelik vermeye çağırıyor, ancak dahası var. İster bekar olun, ister çoktan sarhoş olun, en derindeki duygularınızı yansıtmanız ve gerekirse kendinizi sesli olarak ifade etmeniz önemlidir. Oğlak, şu anda çok fazla enerji içeriyor olabilirsiniz. Ve Ay’ın yaşamdan daha büyük Jüpiter’e karesi, bir aşk ilgisine ve / veya önemli bir kişiye dürtüsel olarak saldırmanızın nedeni olabilir. Mars ayrıca iletişim sektörünüzden geçiyor, bu da teslimatınız konusunda daha tutkulu ve agresif olduğunuz anlamına geliyor. Hafifçe yürü, ama yapman gerekeni yap.


Kova Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, sabit bir hava işareti olduğunuzda çimle birlikte gelen duygularınızdan mantığı sıkmakla ünlüsünüz. Bununla birlikte, İkizler’de Merkür retrosu aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizi harekete geçirirken, büyük ihtimalle kalbinizin arzusundan kaçış olmadığını fark ediyorsunuz. İster geçmiş bir sevgili, ister Snapchat’in yeniden ortaya çıkmasıyla ilgili bir anı şeklinde olsun, kalp atışlarınızı bir şey çekiştiriyor. Bu arada, Oğlak burcunda parıldayan ay ve kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile, yalnızlığınıza düşkün olabilirsiniz. Yine de huzuru bozmak için bugünün ay-Jüpiter karesine bırakın.


Balık Burcu

18 Mayıs 2022 Çarşamba Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her şey başarısız olduğunda, ihtiyacınız olan destek için en iyi arkadaşlarınıza güvenin, Balık. Bekar ya da alınmış, ay (aşk, tutku ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı) dernekler, topluluk ilişkileri ve dünyaya ait olma hissinden oluşan onbirinci evinizde gezinirken siz de çağrılıyorsunuz. konfor alanınızın dışına çıkmak ve sosyal hayatınızı daha ciddiye almak. Bu özellikle bekar ve kalbini sevgiye açmaya hazır olanlarınız için geçerlidir. Luna, en azından şimdilik, finansal iştahınızı evcilleştirmeniz için bir kez daha meydan okuyan Jüpiter ile yüzleşecek.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.