Günlük Aşk Burç Yorumları 17 Mayıs 2022

17 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 17 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin ve ruhun içinde değilse, buna değer mi, Koç? Kızgın gezegen yöneticiniz Mars, bugün Balık burcunda rüya gibi Neptün ile çarpışacak ve romantik panoramanıza rüya gibi bir renk katacak. Bu fantezi dolu ve şans eseri. Ancak aynı şekilde, inisiyatif almak yerine kendinizi sorgulamanız daha olasıdır. Hayal kurmakta yanlış bir şey yok ama buna gerçekten sabrınız var mı? Çalıların etrafında dolaşmaktan pek hoşlanmıyorsunuz, ancak Yay burcunda parıldayan ay ile (burcunuzdaki Jüpiter’den bahsetmiyorum bile), yeni deneyimlere açıksınız.


Boğa Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinizi size ilham veren ve yükselten insanlarla çevrelemek bir şey ve onların onayına bağlı olmak başka bir şey, Boğa. Bu, şu anda dikkate alınması özellikle önemlidir, çünkü harekete geçiren Mars, onbirinci dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla Balık burcundaki Neptün ile güçlerini birleştirecek ve bu, aynı derecede tesadüfi olduğu kadar zor da olabilir. Bu nedenle, genişletilmiş ağınız aşık olduğunuz kişiyi onaylamıyorsa, mevcut durum karşısında cesaretiniz kırılmasın. Ay ayrıca Yay burcunda ve birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz boyunca parıldayacak, bu yüzden gerekli sınırları belirlediğinizden emin olun.


İkizler Burcu

17 Mayıs 2022 Salı İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sonraki adımlarınızdan emin değil misiniz, İkizler? Mars’ın, otoritenin onuncu evi, kamusal kişiliğiniz ve dünyadaki itibarınız aracılığıyla Balık’ta Neptün’ün yanında oturması şaşırtıcı değil. Bekar da olsanız da, zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, bu zamanda işlerin belirsiz hissetme olasılığı daha yüksektir. Ayrıca, günümüzün astro-havası altında kendinizi aşırı yormaya meyilli olduğunuzdan, sağlıklı bir iş-yaşam dengesi geliştirmeniz sizin için önemlidir. Bu arada, Luna Yay’dan geçerken ve taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz ile, eşinizin ihtiyaçlarına karşı daha empatik ve alıcı olursunuz.


Yengeç Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yengeç burcu, Ay Yay burcunda ve günlük ritüellerden sorumlu altıncı evinizde parıldamaya devam ediyor, bu da muhtemelen günlük durum tespitinizle normalden daha fazla meşgul olduğunuz anlamına geliyor. Bekar? Mars, Balık’ta Neptün’ün yanında otururken – dünya manzaralarınızdan inanç sistemlerinize kadar her şeye rüya gibi bir renk katıyor – bu da yön duygunuzu çarpıtabilir. Bu arada, diğerleriniz, sizden uzakta olan biriyle geri dönülmez bir şekilde düştüğünüzü görebilir. Bununla birlikte, bu aşk ilişkilerinin fantezi dolu enerjisine rağmen, işler her zaman göründüğü gibi olmadığı için enerjinizi topraklamanız önemlidir.


Aslan Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna, Yay burcundaki yolculuğunu ve tutku, zevk ve kendini ifadeyle ilgili romantik beşinci evinizden tamamlamadan önce, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla tatlı Venüs ile güçlerini birleştirecek. Leo, kendine güvenin artıyor ve her zamanki gibi ilham alıyorsun. Ama her zaman olduğu gibi, bir yakalama var. İddialı Mars, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Balık burcundaki zor Neptün ile güçlerini birleştirecek ve bu da bire bir ortaklıklarınız hakkında bazı karışıklıkları tetikleyebilir. Senin olan onların, sonra ne olacak? Ayırt edici olun ve kendinizi fantaziye kaptırmanıza izin vermeyin.


Başak Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gizemli birine mi aşık oluyorsun, Başak? Kızgın Mars (sekizinci seks ve paylaşılan kaynaklarla ilgili göksel hükümdarınız) taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve önemli diğer eviniz aracılığıyla Balık’taki rüya gibi Neptün ile güçlerini birleştireceği için bu bir sürpriz olmaz. Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı, bu aynı derecede şaşırtıcı ve okunması zor olduğu kadar rüya gibi ve fantezi dolu olabilir. Bunu söyledikten sonra, ortaklıklarınız konusunda anlayışlı olmak çok önemlidir. Her şey göründüğü gibi değildir ve Luna’nın Neptün’e karesi onaydır. Bir şey kötü hissediyorsa, muhtemelen öyledir.


Terazi Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna maceracı Yay burcuna ve meraklı üçüncü iletişim evinize girmeden önce, taahhütlü yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve önemli diğer eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile uyumlu hale gelecek. Terazi, risk almak ve sevgilinize karşı açık fikirli olmak, bu zamanda inanılmaz derecede faydalı olabilir. Din, dünya görüşleri ve felsefe hakkında doğaçlama konuşmalar da günümüzün astro-havası altında muhtemeldir ve benzersiz bakış açınız bir hayran için oldukça büyüleyici olabilir. Ancak Mars’ın Neptün’e yakınlığı, fantezi ve gerçeklik arasındaki çizgileri bulanıklaştırabilir, bu nedenle bugün orada olmak önemlidir. Aksi takdirde, önünüzde olanı kaçıracaksınız.


Akrep Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Canlı renkler ve cesur aksesuarlarla kendinizi süsleyin Akrep. Sonuçta, uzaktan kimin sana hayran olduğunu asla bilemezsin. Bu, süreçte şanslı Jüpiter ile uyum içindeyken, ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizde parıldayan ay ile düşünmek özellikle önemlidir. Bugün büyük bir iştahın var. Pekâlâ, doyumsuz görünebilirsin. Bununla birlikte, aşk, tutku, zevk ve kendini ifadeden oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Balık burcundaki rüya gibi Neptün’ün yanında Mars otururken, başkalarının (yani sevgililerinizin) üzerine yansıtabileceği şeylere rağmen kalbinizi takip etmeniz ve doğuştan gelen sihrinizi somutlaştırmanız önemlidir. sen.


Yay Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, burcunuzdan geçmeye devam ediyor, ancak bu süreçte göksel hükümdarınız Jüpiter ile aynı anda uyum sağlayacak. Yay burcu, kişiliğiniz her zaman hayatın kendisinden daha büyük olmuştur, ancak bugün enerjinize ve coşkunuza direnmek zor. Bununla birlikte, ay aynı anda Mars ve Neptün ile karşı karşıya geleceği için, önemli bir diğeri üzerinde yaptığınız etkinin farkında bile olmayabilirsiniz. Bu, yalnızca dışavurumcu değil, aynı zamanda hislerinizde de olduğunuz anlamına gelir. Bu gizemli geçişin şefkatinden yararlanın, ancak negatif yüklü atmosferden uzaklaşın.


Oğlak Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bekar, ezici veya zaten romantik bir şekilde bağlı, muhtemelen şu anda şeyleri çok net göremiyorsunuz, çünkü Mars, üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yakın çevreniz aracılığıyla Balık’ta bulunması zor Neptün’ün yanında oturuyor. Bunu söyledikten sonra, önemli birine karşı hisleriniz konusunda huzursuz, bunalmış veya kafanız karışmışsa, cesaretiniz kırılmasın. Her şey göründüğü gibi değil, ancak bu süre zarfında fanteziye, gerçeklerden kaçmaya ve yanılsamaya daha yatkınsınız. Aynı şey, belirli bir mesajı iletmeye çalışanlar için de geçerlidir. Yani Merkür gerilemeye ek olarak, Mars-Neptün de oyuna gelmedi. Berrak olduğundan emin ol, Oğlak.


Kova Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendini oraya koy, Kova. Aksi takdirde, arkadaşlarınızdan bir yağmur kontrolü istediğine pişman olacaksınız. Bu, özellikle ayın maceracı Yay burcundan geçişi ve topluluk, toplum ve dünyaya ait olma duygusu ile ilgili onbirinci eviniz düşünüldüğünde geçerlidir, ancak daha fazlası var. En iyi kısım? Luna, yakın çevrenizdeki üçüncü eviniz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile uyum içinde olacak. Bu nedenle, yüz yüze veya kısa mesaj yoluyla, kendiliğinden karşılaşmalar ve bağlantı kurmak için heyecan verici fırsatlar olasıdır. Venüs ayrıca yakın çevrenizi de göz kamaştırıyor, bu yüzden şansınızı denemekten korkmayın.


Balık Burcu

17 Mayıs 2022 Salı Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Balık, tutkulu olduğun kadar iddialısın ama bir püf noktası var. Mars kavuşumu Neptün ile burcunuzdayken, yalnızca aldatmaya ve genel gerçeklerden kaçma eğiliminde değilsiniz, aynı zamanda bugün bir aşk ilgisinin projeksiyonlarına yenik düşme olasılığınız da daha yüksek. Elbette, bu göksel sinerjide inanılmaz derecede baştan çıkarıcı ve şehvetli bir şey var, ancak her zaman olduğu gibi, bu iki göksel cismin temas halinde olmasının bir gölge tarafı var. Ay (aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizin yöneticisi) de Yay burcunda olacak ve otoriter onuncu evinize vurgu yapacak. Öncü olun ve gücünüzün etkisini hafife almayın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.