Günlük Aşk Burç Yorumları 15 Mayıs 2022

15 Mayıs Günlük Burç Yorumları ile Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 15 Mayıs Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, sonraki adımların konusunda emin değilsen endişelenme. Bugün mutlaka romantizm için en iyi gün değil, çünkü Venüs sizin burcunuzda yaralı şifacı Chiron ile kavuşacak. Verilmiş, bu gerçekte olduğundan çok daha kötü gelebilir. Ancak kendinizi geçmiş bir ilişki üzerinde dururken veya belki de özel biriyle yarı yolda tanışmak için mücadele ederken bulursanız, duruma daha fazla baskı uygulamanıza gerek yoktur. Yarınki tam ay tutulmasıyla birlikte gerilimler her zaman artıyor, bu yüzden hafif adımlar atın ve kendinize karşı nazik olun. Ek olarak, duygular yükseliyor ve ay, göksel hükümdarınız Mars ile temas halinde. Duygularınızı hissetmekten korkmayın.


Boğa Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mavi hissediyor musun, Boğa? Yarının tam ay tutulmasına yol açan etkileri ve duygusal birikimi deneyimlemeye ek olarak, Venüs, onikinci kapanış eviniz, rüyalar ve bilinçsiz kalıplar aracılığıyla Koç’taki yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Bekar ya da çoktan alınmış, kozmos, içe dönmeniz ve sevgi etrafında dönen geçmiş bir yaradan öz-değer eksikliğine kadar her şeyle yüzleşmeniz için sizi zorluyor. Ayın, burcunuzda isyankar Uranüs’e doğrudan karşı çıkarken, ilişki sektörünüzden geçeceğini unutmayın. Bunu söyledikten sonra, ani bir kurtulma dürtüsü hissedebilirsiniz.


İkizler Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendiniz için biraz zaman ayırın, İkizler. Bu mola, özellikle uykulu onikinci evinizin içinde parıldayan güneş, rüyalar ve perde arkasındaki her şey ile hak ediyor, ama dahası var. Tatlı Venüs, bugün – dernekler, topluluk ilişkileri ve bireysel özgürlüklerden oluşan on birinci eviniz aracılığıyla – yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve bu da ilişkilerinizin dinamiğine meydan okuyabilir. Grafiğinizin bu alanının daha sıradan olma eğiliminde olduğu göz önüne alındığında, bu uyandırma çağrısının sizin özgürlük duygunuz veya eksikliğinizle bir ilgisi olabilir. Ay ayrıca Akrep burcunda olacak ve yarınki ay tutulmasına hazırlanıyor. Boşver.


Yengeç Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Her zamankinden daha huysuz mu hissediyorsun, Yengeç? Yarınki tam ay tutulmasına kadar yükselen duygusal gerilime ek olarak, bugünün astro-havası, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda, o kadar da şeftali değil. Elbette, ay zaten Akrep’te olacak ve aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci evinize duygusal vurgu getirecek, bu da ya romantik bir ilgi konusunda inanılmaz derecede tutkulu olduğunuz veya belki de bu için için yanan gölge tarafını gördüğünüz anlamına gelir. bağ. Venüs aynı zamanda, daha fazla olmasa da eşit derecede zorlayıcı olan yaralı şifacı Chiron ile kavuşum yapacak. Bu aşk hikayesinde liderliği ele alıp almamayı düşünüyorsanız, yeniden bir araya gelmek için bir dakikanızı ayırın.


Aslan Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün kendin ve/veya önemli birinin inanç sistemleriyle ilgili gerginlik yaşıyorsan, cesaretini kırma, Leo. Venüs, gerçeği arayan dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile kavuşacak. Bu nedenle, bir şeyleri yavaşlatan şey beklenmedik seyahat gecikmeleri değilse, bir sevgiliyle anlaşmazlıklar yaşıyor olma ihtimaliniz var. Ayrıca, yarınki ay tutulması için doluluk zirvesine ulaşan ay ile, itiraf etmekten daha fazla duygusal hissediyor olabilirsiniz. Bu, boyun eğmek için yeterli bir neden değilse, güneş de Satürn ile yüzleşecek, bu nedenle güç mücadelelerinden ve ego gezilerinden uzak durun.


Başak Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, bağlılığınız ve bağlılığınız için sık sık kutlanırsınız. Bununla birlikte, geri giden Merkür’ün (göksel hükümdarınız) inkar edilemez etkilerine ek olarak, Venüs, cinsellik, birleşmeler ve paylaşılan kaynaklarla ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla Koç’ta yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek, geçmiş yaraları, korkuları getirecek. ve/veya süreçte yüzeye duyulan kızgınlıklar. Belirli bir bağlantıdan yüzde yüz emin değilseniz, sonuçlara varmadan önce düşünmek için biraz zaman ayırın. Dahası, Akrep burcundaki yaklaşan ay tutulması iletişim ve düşünce süreciyle ilgili üçüncü evinizi sallarken, muhtemelen sandığınızdan daha fazlasını temizliyor ve salıveriyorsunuz.


Terazi Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, bu dönemde aşk hayatınızda yaşayabileceğiniz olumsuzluklara rağmen gücünüzü geri almaya çağrılıyorsunuz. Bu, özellikle gezegensel yöneticiniz Venüs ile Koç burcundaki yaralı şifacı Chiron arasındaki, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla bugünün kavuşumu düşünüldüğünde önemlidir. Bu nedenle, bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı olsanız da, geçmiş yaraların ve/veya korkuların bu zamanda yeniden ortaya çıkması daha olasıdır. Bu arada, istikrar arayan ikinci ev değer sistemleriniz aracılığıyla Ay Akrep’te doruk noktasına ulaştığında, bu sizin kendi değerinize sahip çıkmanız için bir fırsattır.


Akrep Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mevcut astrolojide önemli bir oyuncusunuz. Ve harikasın, tatlım! Tüm ciddiyetle, Akrep, yarınki tam ay tutulması kitaplar için açık olacak, bu yüzden her zamankinden daha duygusal hissediyorsanız, cesaretiniz kırılmasın. Gölge tarafınızla yüzleşin ve dolabınızdaki iskeletlerle arkadaş olun. Gizeminiz çekiciliğinizin bir parçası ve ruh eşiniz sizi tam olarak olduğunuz gibi sevecek. Bunu söyledikten sonra, bugünün Venüs-Kiron kavuşumu size kendinize, özellikle de romantik bir ortaklık uğruna kendinizi aşırı derecede genişletenlere karşı nazik olmanızı hatırlatıyor. Her şeyden önce sağlığınıza özen gösterdiğinizden emin olun.


Yay Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin istediğini istiyor ama senin iyileşmen bir öncelik, Yay. Örneğin, yarınki tam ay tutulmasına yol açan duygusal birikime ek olarak, Venüs eş zamanlı olarak aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci eviniz aracılığıyla Koç burcundaki yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek. Bunu söyledikten sonra, aşk hayatınızı çevreleyen geçmişteki bir yarayı, korkuyu ve/veya yükü veya kalbinizin gerçekten arzuladığı bir şeyi tekrar ziyaret edebilirsiniz. Ve kapanış, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyle ilgili on ikinci evinizde parıldayan ay ile, yüksek benliğinizin temizlemeye hazır olduğu bir şey var. Bırak ve yeniden başla.


Oğlak Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgilinize, iş arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza yağmur kontrolüne ihtiyacınız olduğunu söyleyin, Oğlak. Ayrıca, yarınki Akrep burcundaki tam ay tutulmasını düşündüğünüzde, haritanızın bu bölgesinde gerilimlerin arttığını hissediyor olabilirsiniz, ancak dahası da var. Venüs, Koç’taki yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek – dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla – bu yüzden bugünlerde muhtemelen normalden daha duygusalsınız. Özgürlük için can atıyor ve belki de bu süreçte belirli insanlardan kaçınıyor olabilirsiniz. Luna (ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı) iletişim sektörünüzde de Mars ile uyumlu olacak, bu yüzden saldırmadan önce düşünün.


Kova Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kova, her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. Romantik bir durumda liderliği ele almakta veya belki de gerçeğinizi iletmekte zorlanıyorsanız, kendinize yüklenmeyin. Leydi Venüs bugün Koç burcunda yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve iletişim, düşünce süreci ve yakın çevre ile ilgili üçüncü evinize vurgu yapacak. Bunu söyledikten sonra, şu anda geçmiş bir yara, korku ve/veya kırgınlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz, ancak duygularınızı yaşamak veya ihmal etmek yerine, size yük olan her şeyi yeniden ziyaret etmeye çağrılıyorsunuz. Tatlınız anlayacaktır.


Balık Burcu

15 Mayıs 2022 Pazar Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kim olduğunu hatırla, Balık. Kendinize güvendiğinizden çok daha fazlasını yapabilirsiniz ve kozmosun bugün size hatırlatmak için burada olduğu şey tam olarak budur. Bekar, ezilmiş ya da çoktan alınmış, sadece konfor alanınızın dışına çıkmaya teşvik edilmekle kalmıyorsunuz – yani dokuzuncu inanç sistemleriniz aracılığıyla Akrep burcundaki yarının tam ay tutulmasını düşünürken – aynı zamanda süreçteki gücünüzü geri almaya teşvik ediliyorsunuz. . Leydi Venüs (birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizin göksel hükümdarı) bugün Koç burcundaki yaralı şifacı Chiron’a katılacak ve özsaygınızdan benzersiz değer sistemlerinize kadar her şeyi çevreleyen geçmiş yaraları vurgulayacak.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.