Boğa Haftalık Burç Yorumları (9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası)

Boğa burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Boğa burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası neler bekliyor? Boğa burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Eğer teselli olacaksa, Pazartesi ve Salı günleri sizi her ne üzdüyse muhtemelen bunu amaçlamamıştı. Çarşamba günü, sizi gerçekten anlayan, içinizi en iyi şekilde gören biriyle bu konuyu konuşun. Aslında, bunu kaşı. Sadece zeki birini bul. Sürükleyici bir sohbet için can atıyorsunuz. Biri bir şey söylüyor, onun hakkında düşünüyorsun, cevap veriyorsun, ilginç bir şekilde cevap veriyorlar. Ne nadir! Bu hafta sonu, bir partide konuşmaya karar vermeden önce bir grup insanla tanışıyorsunuz.


Boğa Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aşk her zaman aklında, Boğa. Bu hafta da durum farklı değil. Ancak, dış güçlerin veya gürültünün karışmamasını sağlamak için romantizminizi gizli tutmayı tercih ediyordunuz. İlişkinizi değerli bir elmas olarak düşünün. Onu her zaman korumak, kollamak ve beslemek istersiniz. Bir başkası tarafından ele alınmasına izin verdiğiniz an, niyetlerinin saf olup olmadığı konusunda dikkatli olmalısınız. Ne de olsa, insanların ilişkinizde uzun ömürlülüğü ve sevgiyi sürdürme yeteneğinizi kıskanması alışılmadık bir durum değil. 13 Mayıs, sizi geçmişten kurtulmaya ve kendi kişiliğiniz olmaya çağırıyor. Bu, ilişkilerde sorunlar yaratabilir. Bu nedenle, jetlerinizi soğutmak ve dramadan kaçınmak en iyisidir.

10 Mayıs’ta Merkür gerilemesi başladığında, biri size istenmeyen tavsiyelerde bulunursa, bunu bir miktar tuzla alın. İlişkinize çok fazla olumsuzluk getirecek, bunların hepsi gereksiz. Aşk hayatınızda işlerin aşırı derecede dağınık olmasına izin vermeden önce bunu hatırlayın. Partnerinize veya haçınıza konsantre olurken kaçmanız ve birkaç gün telefonunuzu kapatmanız gerekiyorsa, bunu yapın. Size mesaj atsalar bile, insanlarla her zaman etkileşim kurmak zorunda değilsiniz. Beklesinler. Şu anda hayatında aşk gibi daha önemli şeyler oluyor.


Boğa Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Tutulma portalı neredeyse bitmek üzere, yani iş hayatınız eninde sonunda normale dönecek, Boğa!

Ancak o zamana kadar 8 Mayıs Pazar günü Aslan burcundaki ilk dördün altından başlayarak gerekli bazı ayarlamaları yapmanız gerekecek. Ay, haftanın başında profesyonel sorumluluklarınızdan önce kişisel sorumluluklarınız üzerinde çalışmayı teşvik eder. Neyse ki, evde oturmak, daha iyi bir iş-yaşam dengesinin keyfini çıkarmanızı sağlayabilir! Sonra Jüpiter, birkaç gün sonra Koç burcuna girerek muazzam yoğun iç gözlemi teşvik eder. Dikkat çekici derecede bol olmasına rağmen, Jüpiter Koç’ta sizi bilinçaltında etkiliyor. Mesleki hayallerinizin peşinden umutla gitmek için neler yapabileceğinizi merak ediyor ve şansa olan değerinizi değerlendiriyor olabilirsiniz. Kendinize ve değerinize daha fazla inanmaya başladığınızda, ilham verici bir geçiş olabilir. Olumlu olmasına rağmen, Merkür Jüpiter’in girişiyle aynı gün İkizler’de geri hareket yapacak. Merkür retrosu, mali durumunuzu etkileyecek ve aksiliklerin ortaya çıkacağını ima edecek. Mali taahhütlerinizin, bütçeleme alışkanlıklarınızın şartlarını gözden geçirmeniz ve Merkür’ün gerilemesindeki aksiliklere aracılık etmek için büyük bir yatırım yapmanız gerekebilir.


Boğa Burcu 9 Mayıs – 15 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, uzun süreli bir tanıdık, kendinizi daha net görmenize yardımcı olur.

Hafta, 8 Mayıs Pazar günü, Aslan burcundaki ilk dördün, ev ve aileyi içeren bir projede ilerlemeniz için size meydan okumasıyla başlıyor. Boğa, yaşam düzenlemelerinize bakıyor ve kalıp kalmayacağınıza karar veriyor olabilirsiniz. Geçen ay Boğa burcunda gerçekleşen güneş tutulması durumu doruk noktasına getirmiş olabilir. Şimdi seçeneklerinizi tartıyor ve ailenizle ne yapmak istediklerini tartışıyorsunuz. Evren, bir değişim zamanının geldiğinin sinyalini veriyor olabilir. Bugün vereceğiniz karar, önümüzdeki birkaç hafta içinde yapacağınız seçimlerin birçoğunu bilgilendirebilir.

10 Mayıs Salı günü Merkür İkizler burcunda geri gidiyor. Şimdi finansal bir konu dikkatinizi gerektiriyor. Ev sahibiniz sizden kontratınızı yenilemenizi istiyor olabilir veya siz evinizi satışa hazır hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Boğa, ikamet değişikliği gerektiren veya yeni bir yere taşınma fırsatı getiren bir iş fırsatı da olabilir. Ancak Merkür geri hareket ediyor ve bu, bu fırsatı gerçekleştirmek için bazı telefon etiketleri oynamanız, bir e-posta beklemeniz veya çok karmaşık evraklar göndermeniz gerektiği anlamına geliyor. sabırlı olmanız gerekecek.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.