Boğa Burç Yorumları 19 Mayıs 2022

Boğa burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 19 Mayıs 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 19 Mayıs 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Geçmişten bir patlama – belki eski bir sevgili – bugün sizi biraz sarsacak. Bu sadece arkadaşça bir e-posta olabilir ya da bir görüş olabilir, ancak kalbiniz bir atımı atlayacak.


19 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün, enerjiniz neler olup bittiğine dair değerlendirici bir yaklaşım için çok uygundur.


19 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, güneş ve derin Plüton arasındaki tatlı bağlantı sayesinde bugün kendinizi yüksek ve çevrenizdeki dünyayla senkronize hissedeceksiniz. Bu göksel dans, yüzeyin ötesini görmenize ve evrenimizdeki güzelliğin ne kadar derine indiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu arada, Luna ve Uranüs arasındaki destekleyici bir bağlantı, netlik anları, evrenden işaretler ve yolunuza küçük nimetler getirebilir, bu da onu günlük tutmak veya meditasyon için harika bir zaman haline getirebilir. Ne yazık ki, öğleden sonra Luna, Venüs ile zorlu bir kareye girdiğinde, bazı kozmik türbülanslar ortaya çıkacak ve bu, izin verirseniz güvensizliklere neden olabilir.


19 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Bakış açınız değiştikçe profesyonel yolculuğunuz da değişiyor Boğa. Güneş, Oğlak burcunda geri giden Plüton ile üçgen açı yaptığından, profesyonel gelişiminizi ilerletme fırsatı konusunda fikir değişikliği yaşayabilirsiniz. Dünyevi üçgen, sürekli iç gözleme izin verir ve kendinizi daha iyi bir konuma getirmek için bir adım geri atmanız gerekebileceğini düşündürür. Merkür, İkizler’de geri giderken Jüpiter Koç’ta da altmışlık açı yaptığından, değer ve güvenlik duygunuz değiştikçe şansınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Profesyonel yapbozunuzun parçaları yavaş yavaş bir araya geliyor!


19 Mayıs 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Onlara ikinci bir şans vermeye hazır mısın, Boğa? Tek veya çekilmiş, bugünün ay-Uranüs üçgen açısı, burcunuzla birlikte egzotik dokuzuncu macera evinizi, inanç sistemlerinizi ve bilinmeyen bölgenizi sallayacak. İnanç sistemlerinizde önemli bir dönüşümün ortasında olan bir şey var, bu yüzden bu zamanda muhtemelen kendinize saklıyorsunuz. Bu, özellikle kapanışla ilgili on ikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla göksel yöneticiniz Venüs’ün ayın karesini göz önünde bulundurduğunuzda geçerlidir. Gizlice sonraki adımları mı düşündün? Merkür gerilemesi ile Jüpiter arasındaki tatlı üçgen açı netlik getiriyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.