Boğa Burç Yorumları 16 Mayıs 2022

Boğa burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

16 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda çok fazla enerjiniz var. İlk eğiliminiz onu etrafa yaymak – desteğe ihtiyacı olanlarla paylaşmak. Gönüllü bir iş bulun veya bir arkadaşınızın projesine yardım edin.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün yaptığınız herhangi bir alışverişe zaman ayırın. Alışveriş yapıp tasarruf etsen iyi olur.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bu sabah Ay Yay burcuna ve solar sekizinci evinize doğru hareket ederken bir rahatlama hissedeceksiniz. Bu kozmik iklim, evren size hizmet etmeyen şeyleri salıvermeniz için sizi zorlarken, son birkaç gün içinde sizi bulmuş olabilecek herhangi bir korkudan kurtulma fırsatı verecektir. Bu arada, Jüpiter’den gelen bir yardım eli, özellikle işten önce bir meditasyon seansına katılabiliyorsanız, sabahınıza biraz ışıltı katacaktır. Gizemli enerji akşamı dolduracak ve okült çalışmaları için iyi bir zaman olacak.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün dünyasal Yay burcunda ilk kez ortaya çıkıyor ve önemli bir ortaklığın temelini çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor, yani ver ve al meseleleriyle ilgili. Merkür gerilemesi ile (konfor, finans ve değer sistemleriyle ilgili ikinci eviniz aracılığıyla) karşıt pozisyonda otururken, kişisel ihtiyaçlarınızı beslemeye karşı önceki taahhütlerinize sadık kalma konusunda gerginlik yaşayabilirsiniz. Boğa, şanslı Jüpiter – ayın hükümdarı – aynı zamanda onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şeyde parıldadığında, hak ettiğiniz bir yalnız zamanı özlüyor olabilirsiniz. Kendinize öncelik vermekten çekinmeyin.


16 Mayıs 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Akrep burcundaki dolunay tam ay tutulması sırasında hangi sırlar gün ışığına çıkıyor? Boğa, profesyonel taahhütlerinizin ve çalışma ilişkilerinizin arkasındaki gerçeği olduğu gibi kabul edin. Yoğun ve beklenmedik olsa da, Ay olayı, kaderin doruklarına varabilirdi. Kiminle çalışmaya devam etmek istediğinize ve kariyer yolunuzda neyi daha da geliştirmek istediğinize karar vermenize yardımcı olabileceğinden, gerçeği yüz değeri için kabul etmeye değer olabilir. Ay tutulmasını, sizi veya hırslarınızı desteklemeyen iş arkadaşlarınızdan gücünüzü geri almak için bile kullanabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.